Milion za Martini

,
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 kwietnia 2012 07:19
Dobrze że to jej koń a nie jakiegoś szalonego sponsora. Oczywiście że kasa to nie wszystko, tym bardziej że na biednego nie trafiło.
Ja myślę, ze Beacie Stremler należy się za to "wielki szacun" i nawet jeśli ktoś mówi "że na biednego nie trafiło" i dlatego łatwiej odmówić tej propozycji to kwota jest na tyle duża (ponad milion dolarów), że i nie jeden Bogaty sprzedałby tego konia.
Tolcio, Udział w Olimpiadzie jest niewycenialny. Szczególnie jeśli to jest koń, którego ma od początku jego kariery pod siodłem. Może być tak (odpukać), że będzie to jedyna możliwość udziału w IO - tego się nie da sprzedać.
Tolcio, ten koń po olimpiadzie będzie również wart duże pieniądze - jeśli dobrze wystartują, kto wie, czy nie większe.
Gdyby Beata konia sprzedała teraz, to nie tylko przepadłby jej start, ale rozbiłaby tym samym pierwszą w historii polską drużynę ujeżdżeniowców na olimpiadzie. Podwójnie kiepsko...
Dobry start, a nie zdziwię się, jeśli naprawdę fantastycznie pojedzie, da Beacie renomę jeźdźca z topowej półki. Za tym idą konie w trening wysokiej jakości, stawki, które się kasuje za pracę itd. - więc to coś jak wybór między rybą (grubą zaiste) albo wędką.
Plus, start w olimpiadzie na koniu, którego ma się od młodziaka - i w kilka lat z konia z szopy 😉 zrobiło się sportowca międzynarodowej klasy - jest doskonałym podsumowaniem odniesionego sukcesu. Nad czym się tu zatem zastanawiać?

Chociaż czytałam już w necie różne komentarze 🤣 Na przykład że głupio robi, bo powinna sprzedać i mogłaby całą kasę wydać na przyjemności. Aha, już widzę, jak taka zakażona końskim bakcylem osoba rzuca konie i stajni i zaczyna leżeć plackiem na egzotycznej plaży 😉 Przecież konie, stajnia - to jest jej sposób na życie i to właśnie są jej przyjemności, dobrowolnie wybrane 🙂
A już najlepszym tekstem było, że głupia baba, powinna sprzedać, bo mogłaby sobie wtedy w Polsce szkółkę jeździecką otworzyć 😁
Tolcio, ten koń po olimpiadzie będzie również wart duże pieniądze - jeśli dobrze wystartują, kto wie, czy nie większe.
Chociaż czytałam już w necie różne komentarze 🤣 Na przykład że głupio robi, bo powinna sprzedać i mogłaby całą kasę wydać na przyjemności. Aha, już widzę, jak taka zakażona końskim bakcylem osoba rzuca konie i stajni i zaczyna leżeć plackiem na egzotycznej plaży 😉 Przecież konie, stajnia - to jest jej sposób na życie i to właśnie są jej przyjemności, dobrowolnie wybrane 🙂
A już najlepszym tekstem było, że głupia baba, powinna sprzedać, bo mogłaby sobie wtedy w Polsce szkółkę jeździecką otworzyć 😁

Tak źle i tak nie dobrze. Komentatorów i maruderów nie brak, a co jeden to z lepszym pomysłem  😁
Dobrze że to jej koń a nie jakiegoś szalonego sponsora. Oczywiście że kasa to nie wszystko, tym bardziej że na biednego nie trafiło.

No właśnie. Czy Beata jest właścicielką Inter API,bo na ich stronie widnieje informacja,że Martini jest ich własnością?Nic już nie rozumiem.
Córką.
No to wszystko wyjaśnia 🤣,bo już myślałem,że znów dziennikarze szukają sensacji.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się