Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Debiutujemy w tym wątku  🙂 przedstawiam wam Banitkę (po Nomen od Bawaria/Arsen) pod moją niezastapioną dzierżawczynią gryglodor w obiektywie Shantowej
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
23 kwietnia 2012 07:55
O chyba pierwszy(?) skaczący ślązak w kąciku!
Więcej zdjęć  😉
cieciorka   kocioł bałkański
23 kwietnia 2012 08:17
nie... lino skakał i hexa wstawiała skaczacego marcepana. na pewno byly też inne. wystarczy wpisać w szukajkę skacze/skaczą/skoki, żeby znaleźć
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
23 kwietnia 2012 09:33
Nie byłam tego pewna i po wyrazie pierwszy jest znak zapytania.  🙄
Może źle wyraziłam się.
Dawno nie było w kąciku skaczącego śl.
a kto jak kto, ale Banitka, to skakac potrafi! 😀
No to jeszcze kłusik i galopik 🙂
Banitka, ty daj zdjecia pod toba moze? i ogolnie banite. to ciekawa przedstawicielka rasy. kon z dobrym charakterem, bardzo wszechstronny i o ciekawym rodowodzie.
katija pode mną to smutek i żal 😉 ale poszukam Banitki bez jeźdzca, jak znajdę, wstawię.
Super wyglądacie 🙂 Ile kary ma lat?


Nie widze zdjęć
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 kwietnia 2012 09:37
Nowelisa, czyich zdjęć nie widzisz? Na poprzedniej stronie wszystkie są, i moje i dziewczyn...

Banitka, super kobyła, bardzo mi się podoba 🙂
o rany to ja! ;DD śmiesznie jest wejść przypadkiem do kącika i zobaczyć siebie na zdjęciu.  😁 ale Banitka jest bardzo fajnym konikiem to prawda. 😉
Karo3   imię Róży...
30 kwietnia 2012 22:29
Makrejsza - powodzenia jutro w Kliczkowie 🙂😉
Karo3 na Twoje życzenie, wybrałam jeszcze trzy. 😉


Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 maja 2012 19:12
Makrejsza - powodzenia jutro w Kliczkowie 🙂😉

Niestety, nie podziałało, chyba niestety na moje własne życzenie 😉 Ale jak to mi powiedział trener: "Skąd masz mieć doświadczenie, jak go nie masz?"
Z pozytywnych rzeczy, w niedzielę najprawdopodobniej powtórka  🏇 🏇

Edit: Gryglodor, ona jest super  🙂
Makrejsza - no i dobrze powiedział trener!! Niech Lovecruellove wstawi jakąś fotkę, bo chcę was zobaczyć elegantki 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 maja 2012 20:28
Generalnie to wątpię, czy udało się jej zrobić jakieś sensowne fotki 😉 Mam nadzieję, że z nadchodzącej niedzieli będą fotki w nausznikach, które dostałam od Naszego Fanclubu 😉 Dzisiaj miałam czaprak nie pod kolor, ale w końcu kupiłam biały padzik i będziemy dowyglądać w bieli 😉
Dziękuję w imeiniu Banitki za miłe słowa!  :kwiatek:
A oto koń "na golasa" po kąpieli:
Banitka, ooo witam witam, nawet nie wiedziałam, że tu jesteś zarejestrowana 😉. Rudy truteń pozdrawia!
asds   Life goes on...
02 maja 2012 20:08
dziewczyny mam pytanie bo skleroza atakuje!

Które z was mnie pytały kiedyś o mój nachrapnik czarny z  bialym podszyciem profilowany?

Pamietam że obiecalam że dam znać jak ehem, ehem będzie ale za Chiny nie mogę odkopac tego tamtu w wątku?
....tak się tylko wetnę - ślązaki to konie raczej rekreacyjno-zaprzęgowe prawda? Skakać nie potrafią raczej- nie mówię tu o wysokości metra bo to każdy kon skacze.
maniak75, to sie nie wcinaj, bo np pokazywana tu banitka ma spokojnie mozliwosci na N klase.
Karo3   imię Róży...
02 maja 2012 22:42
prześliczna ta Banitka!🙂  elegancka dziewczyna,ile ona ma  w kłębie?
katija, poważnie na N klasę? Parkur, czy pojedyncza przeszkoda?  Z całą sympatią dla tej rasy, ile widzisz śląskich koni na parkurach w klasie P, N, C? To, że znajdą się pojedyncze osobniki o cechach wybitnych, nie oznacza, że cała rasa nadaję się do wysokich skoków, czy wysokiego ujeżdżenia. Zresztą nie po to były hodowane.

Przy okazji startów ślązaków w zawodach. Musiałam odpuścić majowe Mistrzostwa Opolszczyzny, mój koń po zastrzyku do oka, kiblował w ciemnym boksie przez tydzień 🙁
kare_szczescie, ja tam uwazam, ze na parkur 😀 ja nie twierdze, ze wszystkie slazaki to wybitne skoczki, ale post maniak75, zabrzmial nieprzyjemnie. 
Moje dzisiejsze Konio Ruszenie po majówkowej przerwie- wynik koń stoicki spokój i do pchania xD ach nie ma to jak 4latek xD tydzień luzu a on dalej wrotek nie odpala xD


a zdjecie jest za duze
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 maja 2012 12:28
A w której rasie są same konie na wysokie konkursy skokowe? Ja takiej nie znam.
Post Maniaka wyszedł wybitnie nieprzemyślany, bo jeśli wicemistrzostwo Świata w zaprzęgach jest jest poziomem rekreacyjno- zaprzęgowym, to ja się pytam, co jest sportem?
Sasqach, brat świetnie wygląda 🙂
W końcu zrzucił brzucha ^^

ogromne zdjecie  😤 zaraz bedzie zielono  👿
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 maja 2012 12:47
Abigeil, sio do ogłoszeń!!!!


Sasqach, z brzuchem, czy bez wygląda na prawdę super  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się