Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Billy,

m. Bretania śl
o. Zagon xx
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
21 maja 2012 18:47
Ile ma lat? Fajną ma maść, zawsze chciałam karego  😍
4 lata skończy w czwartek 😉)
A widział ktoś z Was mieszankę araba ze slazakiem? Jesli tak to prosze o zdjecie.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 maja 2012 20:40
Jakiś tydzień temu oglądałam taką krzyżówkę na allegro  😉

Edit: http://allegro.pl/gniada-klacz-slaska-po-arabie-i2353085632.html
dziekuje 😉
Jakiś tydzień temu oglądałam taką krzyżówkę na allegro  😉

Edit: http://allegro.pl/gniada-klacz-slaska-po-arabie-i2353085632.html


Ciekawe, co hodowca chciał wyhodować   👀
W zaprzyjaźnionej stajni jest wałach od matki arabki po ojcu śląskim. Właściciele klaczy pokryli tym co było pod ręką, bez żadnej myśli hodowlanej.
akurat kobylka calkiem fajna wyszla. tylko jestem ciekawa, co ma wpisane w papierach.
celsijs, dawaj foty swojego!
Ja tam jestem miłośniczką nieuszlachetnionych ślązaków 🙂

Zdjęć swojego na razie nie mam, bo do stajni jeżdżę w pośpiechu, jak to na pracującą mamę przystało  😵

W sobotę zawożę go do "szkoły", może przy okazji porobię mu trochę zdjęć pod fachowym jeźdźcem.
Skoro już o mixach mowa.... Mój po Arsenie (Arsi-Centimo)  😀.
 
 
 

 
Miał ktoś z Was do czynienia konmi od Ryszarda Szorca?
Pewnie niejedna osoba miała, a o co chodzi tak dokładniej?
figaro2046, fajny 🙂 To jakieś zawody są?
kare_szczescie - towarzyskie, crossik 12 przeszkód, L. Łogr ma cztery lata, to były jego pierwsze zawody. W zasadzie chodziło tylko o to żeby ruszyć go z domu ,żeby się zapoznał z bookmenką, liznął atmosferki zawodów. Okazało się że koń mniej zdenerwowany ode mnie  😉.  6-te miejsce na 15 koni  😀.
W awatarku kobyłka też po Arsenie  😀.
  edit.
Znalazłam jakieś stare  zdjęcia kobyłki po Arsenie... Przedstawiam - Serve  😀.

Pewnie niejedna osoba miała, a o co chodzi tak dokładniej?


Ano chodzi mi o to czy w Waszej opini dobrego konia mozna od niego kupic, w jakich cenach.
Sam wiem ze on jest znanym hodowca tylko brak mi konkretnych informacji jak np nr tel. do niego.
Za wszystko bede wdzieczny 😉
Nr. tel. prosze poszukac na wykazie ogierow.A co do koni,to ma on najlepsze sztuki w tej rasie.
Sambor - a! jeżeli o to chodzi... to baaardzo dobrego można kupić  😀 Wszystkie wybiegane, zdrowe, przyjacielskie i w tym duchu można by długo tak opowiadać...  😍  Na pewno warte każdej ceny  😀
Karo3   imię Róży...
27 maja 2012 23:07
kare_szczescie - towarzyskie, crossik 12 przeszkód, L. Łogr ma cztery lata, to były jego pierwsze zawody. W zasadzie chodziło tylko o to żeby ruszyć go z domu ,żeby się zapoznał z bookmenką, liznął atmosferki zawodów. Okazało się że koń mniej zdenerwowany ode mnie  😉.  6-te miejsce na 15 koni  😀.


- ile ekspresji, widać, że temperament go roznosił 😀 przystojniak!

ślązara  Róża, w końcu bez zimowej, mamuciej sierściuchy 🙂





i trochę sków, na bardzo profesjonalnym parkurze 😉 niestety stojaki sie dopiero robią

Co do mixow to ja ostatnio testuje konia od klaczy śląskiej po Elf sp i jak narazie super sie rusza i myśle ze mógł by konkurować z najlepszymi na MPMK
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 maja 2012 08:27
bhdemeter-masz jakieś fotki, albo najlepiej filmiki? Będę wdzięczna  :kwiatek:
W czwartek mam oglądać właśnie miesznkę arabsko-niemiecką ( o. arab m. slasko-wlk). 3letni wałach z torpeda w zadzie 😉
Billy śl

o: Zagon xx
m: Bretania śl

Jedziemy z maluszkiem na srebro, bo ślązaki też potrafią !
billy16, jasne, że potrafią! Trzymamy kciuki i daj znać jak poszło 🙂
figaro2046, bardzo ładna kobyła, w moim typie.
Karo3, uwielbiam patrzeć na pracujące ślązaki. Może nie mają talentu, ale mają taką iskierkę i wkładają tyle serducha do pracy !
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
29 maja 2012 09:58
kare_szczescie nie mów tak  🙁. To tak jakbyś powiedziała,że do niczego się nie nadają  😉
iwona9208, teoretycznie do ujeżdżenia i skoków nie bardzo. Zawsze mają swoje powożenie. W praktyce- jakbym w nie nie wierzyła, to bym swojego tak zażarcie nie jeździła  😀iabeł: 🤣
Averis   Czarny charakter
29 maja 2012 10:02
figaro2046, pytanie za sto punktów- jak można skakać przeszkody stałe na koniu bez ochraniaczy?
Witam,kto się wybiera jutro do Pajęczna na święto konia śląskiego🙂?
Ja może będę. Gdybym dotarła, to w wejściu na plac pokazowy będę robić zdjęcia. Niska blondynka z Nikonem w garści. Jak będzie padać to na nogach błękitne kalosze  🙂
mnie, nie będzie ,ale mam właśnie nadzieję na niezwykle obszerną fotorelację🙂🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się