Kącik Małolata...:D

to matma zawalona chyba ... są już odpowiedzi gdzieś?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 13:16
[quote author=Facella link=topic=30353.msg1382516#msg1382516 date=1335282327]
- zawaliłam spr z chemii i mama jeszcze nic nie wie, tzn pisałam go dzisiaj i wszystko źle  😁

Witam w klubie. Pojechałam dziś z obliczeniami związanymi z molem po całości.  :emota200609316:
[/quote]
poczekaj na dysocjację, jej stałe i stopnie  😁

niemiłku, na filmiku czytałam Ci z ruchu ust bo nie miałam słuchawek  😁 mówiłaś coś o zdrowiu, pomyślności i... szkole?  👀
a reszcie jakoś nie potrafię.

słyszałam jak dzisiaj w miejskiej przeżywali ten test, że pytania z kosmosu i jakieś nowotwory  👀

mój profesor od angielskiego przyszedł dziś do szkoły w glanach, bladoróżowych rurkach, marynarce i... koszulce KOL  😜
mówiłam, że go uwielbiam?
słyszałam jak dzisiaj w miejskiej przeżywali ten test, że pytania z kosmosu i jakieś nowotwory  👀


ejej, to z nowotworem to chyba najlatwiejsze zadanie bylo. 😁
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 13:22
Na pocieszenie przyszedł mój frak Animo. I co? Oczywiście na styk. Mierzyłam niedawno bardzo podobny Animo, też 34 i był super, może nawet z odrobinką luzu. Nie wiem, może tamten był damski, a mój jest mniejszy bo jest juniorski? Nie wiem, mogę się szykować na niemiłą atmosferę w domu. 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 13:26
mils, a nie możesz go wymienić? jakieś takie prawa są, że do 10 dni chyba można zwrócić bez przyczyny czy tam wymienić, musiałabyś się dowiadywać w sklepie.

losieq, ja tam nie wiem, nie czytałam tych pytań i wolę nie, bo by się okazało, że bym nie zdała  😁
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 13:37
Facella zapewne można. Tylko, że zostaję bez fraka przed samymi zawodami, a większych nie ma. 🙁 Jeszcze się z mamą pokłóciłam. Po prostu nic się nie układa, jakoś siły mi brakuje.
Anderia   Całe życie gniade
25 kwietnia 2012 13:42
Ja od internetowych odpowiedzi głupieję, bo wszędzie jest inaczej. Wniosek z tego taki - czekać na oficjalne wyniki albo omówienie testów z nauczycielami i tyle  🙂
Patrząc na pogodę i słuchając pogrzmiewania odechciewa mi się jechać do stajni, no ale trzeba ruszyć zwierzę. Jeśli ostatecznie się nie rozpada ani nie będzie burzy to pojedziemy z koleżanką po jeździe na rozstępowanie do lasu, więc pewnie jakieś fotki z malowniczym krajobrazem w tle będą  😅
ehhh idiotyczne bledy mam chyba we krwi. zle nie jest, ale mogle byc lepiej 🙄
podrzucicie linka do odpowiedzi? bo ja jak to ja.. 😁
jett   success is the best revenge
25 kwietnia 2012 14:12
Jakie macie imiona na z bierzmowania? Bo ja szukam, szukam i nic ciekawego nie mogę znaleźć  :kwiatek:
Krupnik. dziekuje slicznie. 😉
jett po mamie - Agnieszka. 😁 ale zaluje, ze nie Antonina.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 14:18
jett, nie miałam bierzmowana, ale miałam być Magdalena. na drugie mi Maria, dlatego tak.

Krupnik., będę do Ciebie mówiła Jadwiniu! jest słodkie  💘

to pogoda taka czy za dużo ćpałam, że teraz mnie łeb nawala i zasypiam w biegu? :/
Facella, dobrze!  💃
Pamietam, najpierw chcialam brac Maria Magdalena. Ale potem doszlam do wniosku, ze brzydko tak brac patrona ze wzgledu na ladne imie. Poszperalam po zyciorysach, i jest! Jadwiga Andegawenska! Najpierw sceptycznie podchodzilam do samego imienia, ale teraz jestem zakochana w nim.  😅
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 14:24
jett Łucja  😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
25 kwietnia 2012 14:28
Ach! Małolaty jak wy produkujecie !  🤣

Zaraz do konia. Trzeba pozabierać rzeczy .  😎
ja też Łucja z bierzmowania  🙂
achh ciężki dzień, jutro jeszcze gorszy... nie mogę się doczekać weekendu  😵
Heval czemu jeszcze gorszy?

zrobilam z 5 bledow z przyrodniczego. 🙄 z matmy jeden lub dwa z zamknietych no i zle mam ostatnie.. echh, a takie latwe bylo.
To ja trzymam kciuki za jutro, powodzenia.  :kwiatek:

A ja zaraz nawiedzam sklep jeździecki, ciekawe co kupię.  👀
losieq szkołaszkołaszkoła... jutro chyba muszę napisać sprawdzian z historii, mamy egzamin (możliwe, że dwugodzinny) z całego roku z TI i idę na poprawę z matmy  🙄
jett Helena. mialam byc Stella ale jakos tak inaczej wyszlo 😉

ja z matmy jak za kazdym razem, otwarte wszystkie dobrze, zamkniete kiepsko 🙄 i to takie debilne bledy 🤔 przyroda mogla byc lepiej, tez glupiutkie bledy i na dodatek nie pamietam jak niektore pozaznaczalam 😵 no coz, czekam na wyniki
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
25 kwietnia 2012 15:13
myszy jedzą pchły

Serio ? 😁 Ja nie jem 😂
Sorry, że odkupuję, ale teraz dopiero to znalazłam bo nadrabiam 😁

Umieram na ból brzucha 😵
Dlaczego ja się urodziłam kobietą ? 🤔
Facetom jest łatwiej i mogą zostać mechanikami ... 🤔
😁
jett Helena, a rozważałam jeszcze Zuzannę 🙂
  Wypytam się przez Was zaraz siostry jak napisała to jedno konkretne zadanie,w którym każdy podaje inny wynik ;p. Ale ogólnie matmę podsumowała- masakra. Trzymam kciuki za Wasz jutrzejszy angielski/ niemiecki  :kwiatek:
  Ja jutro semestralna z biologii, i kartkówa z chemii, którą przełożyli z dzisiaj. A moja babka od PO ma w swoim kantorku cuda na kiju! 2 siodła (jedno wzięła do pastowania z rana ze stajni, 2 to poprostu ozdoba), mnóstwo zdjęć koni (swojego, i nie tylko- ma takiego świetnego taranta!), wędzidła, szczotki jakieś, 1 ogłowie (też do smarowania), całą półkę pucharów (najstarszy z 2004 z jakiś ogólnopolskich zawodów w kategorii western- jak będę znowu, to doczytam dokładniej), pełno rozet, i wgl- raj dla koniarza  💘 Dobra, zmykam do książek.
CzarnaGrzanka, haha, wypastuj jej siodło na ocenę :P.

Ehhh. Chyba będę chora, wszystko mnie boli, a jutro jest spr z biologii. Superrrrr!
rumka   niezbadane są wyroki boskie
25 kwietnia 2012 16:22
Eh zamiast się uczyć siedzę na r-v  🙄
Ale mogę spokojnie powiedzieć że wszystko idzie do przodu tylko żeby nauka tak poszła do przodu byłabym w pełni szczęśliwa .
Mysza nikt Ci nie broni zostać panią mechanik  😁
Przeżyłam dzisiaj, to przeżyje wszystko  😁

Dlaczego akurat ja muszę chorować gdy zbliża się wolne? No nic... pozostaje dalej łykać ten przeklęty syrop i faszerować się polopiryną i gripexem  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 16:43
Umieram na ból brzucha 😵
Dlaczego ja się urodziłam kobietą ? 🤔
Facetom jest łatwiej i mogą zostać mechanikami ... 🤔
😁

a kopnij takiego wiadomo gdzie i przemyśl to jeszcze raz  😁

CzarnaGrzanka, haha, wypastuj jej siodło na ocenę :P.

jak to zabrzmiało, aż spadłam z krzesła  😂

Eh zamiast się uczyć siedzę na r-v  🙄

nie tylko Ty...

Again, ja Cię proszę, zamiast się cieszyć majówką będę latać na jakieś kanałowe  🙄
no i nie bardzo mogę jeździć konno, a miałam wieeelkie plany.
ale do szkoły wracam 14.05  😁
jett Daria, kocham to imię 😍

Oddałam dzisiaj krew. Jak wracałam to na przystanku już pożarłam jedną całą czekoladę. Na szczęście 3 oddałam koleżance, ale zostały mi jeszcze 4. Zabierzcie je ode mnie, one są taaakie dobreee.
flygirl Z chęcią przygarnę czekoladę  😍
Facella, już wolałabym kanałowe, niż plucie płucami  😉
fly, daj mi na siebie namiary  😍 Chodzi za mną coś słodkiego od rana, mam nadzieję, że Tato mi przywiezie kinder bueno jak go prosiłam  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się