Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ksiaceq, nie wierzę, nie wierzę!
Byłam wczoraj w Lidlu i niestety pustki :C
Happiowa   córka grabarza
25 kwietnia 2012 16:54
ksiaceq chyba Cię wkręcał 😁
jak dobrze pójdzie dziś wieczorem po nie jadę  😀 czarne, białe i bordowe/czerwone.
Happiowa raczej nie  😉
ksiaceq, lecę do lidla wykupić cały asortyment w Lublinie 😁
ksiaceq,  ale to we wszystkich są? w jakiejs gazetce czy cos?
nie wiem czy tak w każdym lidlu będzie, ja nawet tego sama nie widziałam, tylko informowano mnie telefonicznie. u nas było to tylko dziś, poszło jak ciepłe bułeczki. sam mój kumpel kupił 19 kompletów  🤣 więcej wam opowiem jak się z nim spotkam.
nie wiem czy tak w każdym lidlu będzie, ja nawet tego sama nie widziałam, tylko informowano mnie telefonicznie. u nas było to tylko dziś, poszło jak ciepłe bułeczki. sam mój kumpel kupił 19 kompletów  🤣 więcej wam opowiem jak się z nim spotkam.


hmm... będę mogla zobaczyć zdjęcie albo coś ? gazetke ?
si. jak je dopadnę, to wrzucę foto.
ok 🙂 kurcze oby każdy lidl to miał  💃
Ja zaraz jade do mojego lidla sprawdzić czy są 🏇
Jak by były to ktoś chce? Tylko nie wiem czy opłaca sie wysyłać  🙄
ksacieq: ja chcę bordowe! 😀D
Dziwne, że tak z księżyca dają owijki, ale oczywiście się ne obrażam  🙂 Jutro lecę zobaczyć.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 19:08
W Lublinie nic nie ma 👿
W moim Lidlu też nic nie ma 😫
W moim też nie ma... wrrr  😤 jak pytałam się pracowników czy może rozkładali sprzęt jeździecki albo czy coś wiedzą to mnie wyśmiali ...  😕
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
25 kwietnia 2012 20:15
Ja jutro lecę, po szkole zobaczę, może u mnie coś będzie, chociaż szczerze wątpię 😤Lidla mam pod samą szkołą więc na pewno zalecę i zamelduje🙂 😅
U mnie nie było. 🙄
heh kiedyś bylam w Lidlu akurat były jeździeckie rzeczy i babinki oglądały owijki na wszystkie strony 😁
i mówiły jedna do drugiej... "Krysiu, ale ty masz tylko dwoje wnuczków, to po co Ci cztery szaliczki..." :P
ale teraz jakoś pustki w Lidlu ; ( nie ma rzeczy jeździeckich ani dla konia ... nawet dla psa i kota rzadko coś dają ; /
😁 pewnie tak, ale od wędzideł trzymały się daleko 😀
dziewczyny maaaaaaaaam! pytałam w innym lidlu. pani powiedziała mi, że tamten robił coś w rodzaju autopromocji i wyzbywali się sprzętu na magazynie i że każdy sklep robi sobie swoje promocje, inne sklepy nie są z nimi w ogóle powiązane. dużo różnych innych rzeczy było po złotówkę. normalnie nie wierzę we własne szczęście  🤣
foto dla niedowiarków:

te, które tak odbijają światło na dole, są granatowe.
Kurcze, ale białe owijki by mi się przydały  🙁

Szkoda, że u nas "takiej autopromocji" nigdy nie ma  😤
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 21:02
O rany, ale fart, i to po 1 zł! 😵
U mnie pewnie była promocja na motyki, bo mi mama rano przyniosła.
farciara , nooo!  😍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 21:14
Ja bym brała wszystkie i sprzedawała dalej w cenie promocyjnej 1,50 zł 😂 Albo wystawiła na allodrogo na aukcję od 1zł 😉
A ja bym poszła i kupiła tylko takie, jakich potrzebuję. Ale mało praktyczna jestem.
dziewczyny maaaaaaaaam! pytałam w innym lidlu. pani powiedziała mi, że tamten robił coś w rodzaju autopromocji i wyzbywali się sprzętu na magazynie i że każdy sklep robi sobie swoje promocje, inne sklepy nie są z nimi w ogóle powiązane. dużo różnych innych rzeczy było po złotówkę. normalnie nie wierzę we własne szczęście  🤣
foto dla niedowiarków:
]67769[
te, które tak odbijają światło na dole, są granatowe.



nie podzielisz się ?  😉
Podziel się! : DD ustawiam się w kolejce haha  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się