Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Co do przecen w netto. To wie ktoś po jakim czasie przeceniają towary?  Po pojawieniu się w sklepie towaru z nowej gazetki? 😀
poprostuja te kalosze już były kilkanaście postów wcześniej  😉
Przepraszam, musiałam przeoczyć  :kwiatek:
http://www.leroymerlin.pl/produkty/zestaw-skrzynek-prosperplast,1253525868,1300101304.html polecam te skrzynki cena dobra, wytrzymałe też są, szczotek mieści się b. dużo, do zaplatania grzywy jak dla mnie idealne, utrzymała mnie i się nie zarwała, jako taborecik do siedzenia też nie jest najgorsza 😀 Polecam :kwiatek:
NoNou świetne są! Właśnie czegoś takiego potrzebuję , tylko że tego sklepu u nas nie ma.  😵 Da się jakoś te skrzynki zamówić?
Sonkowa jest coś wspomniane "dodaj do listy zakupów" chyba normalnie dodajesz,potem przelew albo przy odbiorze płacisz nie wiem w tych sprawach jestem zielona 👀
Tia,  sorry, nie kradnę... dla mnie jak jest napis "uwiąz 19, kantar 39" to nawet jak przyczepiony jest to i tak pełnopłatny...

czyli dobrze myślałam, a Ty zapłaciłaś za jedno, bo drugie podczepione i metki nie miało, a nie za komplet 39.



W netto były osobno kantary (mocne z regulacjami podszyte neoprenem), osobno uwiązy ale miekkie i beznadziejne tylko karabinek mocny,oraz całe komplety (kantar ale bez podszycia) + mocny uwiąz)za 39,99. Jak kroś chetny to w moim netto jest kilka kompletów szczotek ale tych dzieciych w kolorze zółtym za 15 zł, kolorowe palcaty za 19, albumy, no i został jeden kantar czarno pomarńczowy w szachownice z uwiązem dość mocnyym (full) , no i sa czapraki granatowe, czarne i bordowe ale nie wiem czy warte tej ceny-- Tyle co zostało u nas na Śląsku
A ten kantar czarno pomarańczowy jaki rozmiar?
rozmiar    full
Przepraszam za zwłokę, ale mialam problem z netem  👿
Oto Ruda w kantarku netto'wym  💘
gdyby to kogoś interesowało w netto w Katowicach są jeszcze końskie rzeczy, kantary, uwiązy i czapraki 😉
Właśnie. A jest są już promocje na te rzeczy?
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 kwietnia 2012 22:58
http://viewer.zmags.com/publication/d4edb8fd#/d4edb8fd/20

niemieckie netto
Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2012 07:43
Nie no, czemu u nas takiej większej oferty nie mogli zrobić, kupiłabym te buty 😉
jak chcesy moge ci te buty kupic...ale srednio si oplaca , bo u nas nas takie cenz a te sa bardyo bardzo srednie. syzbko szwy sie rozłażą, skora jest malo zwarta, rozłazi się i masz kapcie nie buty.... to ciuranai moze fajne...ale za ta kwote mozna lepsze ...
jak jest wyprzedaz, a euro tanie to się oplaca..
*oczywiście jesli są takie jak w poprzednich 'edycjach", ale sądzac po cenie i podeszwie chyba tak

bryczesy sa zawsze fajne i warte ceny bardzo, choc raz lepsze(rewelacyjne) raz gorsze...,
derki padokowe kiedyś macalam - byly akurat w serii pomaranczowej - wygladały jakosciowo genialnie
polarówki - fajne, kiedys jedna kupilam (tez z serii pomaranczowej) i poprostu rewelacja...lepsze 10x od markowych,
te to niewiem 😉

ogłowia zawsze byly calkiem fajne, a jak na ta cene to b. fajne
kantarów i uwiązów nei polecam - przynajmniej te co byly wczesniej blyskawicznie sie niszczą

cukierków napewno kupie (a jak nei dotre po czwartku to poprosze o kupienie 😉 ) kilka paczek  😍
tanie dobre i zdrowe

Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2012 08:58
horse_art, a wiesz może jak z rozmiarówką tych bryczesów? Bo trochę sie boję tak w ciemno strzelić  :kwiatek:
niestety z rozmiarami róznie ...zalezy od  "serii" ale jak masz raczej standardowe rozmiary to można brac... tylko np ostatnio byly mniej rozciagliwe i moze i sie wcisnelam ale juz gorzej z mozliwoscią ruchu w romiar wiekszy niż poprzednio był za duży...
no i są waskie w pasie w stos. do bioder - taki b. damski krój (mi to akurat pasuje 😉 )
najlepiej z miarką pójść do sklepu 😉
a od kiedy do kiedy oferta jest ?
Livia, kilka lat temu były buty w naszych lidlach  😉 Na 99% jestem pewna, że to te same.  Kupiłam je i służą dzielnie. Tyrane w stajni, na dworze i na koniu  😀 Niezniszczalne 🙂
Zelmutek, w lidlach nie było butów. Były właśnie w netto. Fakt, szwy się rozlazły już po... 5 latach 🤣 No i matowe takie, jak niezapastowane...
Niesprawiedliwe, że tej oferty nie ma w PL.
Widziałam te czapraki w Netto, został czarny i zielony,szału nie ma i cena dosc wygórowana (70zł)
mowa jest w netto w PL czy w DE??
halo, przepraszam, mój błąd, myślałam o netto  🤬
Na te szczotki i cukierki to ja bym się skusiła! Wybiera się ktoś może do niemieckiego Netto? ;d
w niemieckim od czwartku. ja bede w srode, potem nieiwem... także poprosze znajomych o zrobienie zakupow (tzn ja to pewnie tylko cukierki...moze polar jak bedzie jak dotre i pomacam czy takie jak kiedyś 😉 )

kiedyś w takim mniej konskim regionie byly konskie rzeczy potem na wyprzedarzach - to jest dopiero szal cenowy 😀 ale tu blizej szczecina to zawsze na pniu sprzedane co ciekawsze i bardziej oplacalne... tylko kantary i uwiazy zostaja bo wiadomo ze ich nie warto.... (za podobna cene w sklepach lepsze)

moge cos komus kupic...ale cukierków raczej nei oplaca się wysyłać 😉

te z pl i niemieckiego sa inne buty troche...
jak sa tez futerkiem to sa(były) duzo lepszej jakości - wolniej się rozpadaja 😉


sosnkowa - to nie torba ze szczotkami tylko sama  torba na szczotki - jest informacja ze szczotek nei zawiera 🙂
No tak.. ostatnio coś kiepskawo z moim niemieckim.  😂
yeah , akurat mam weekend majowy w Berlinie  😎
Naciau - jak nic zamiast z berlinskim niedźwiedziem wrócisz z jakąś derką i cukierkami ;D
Dziewczyny, kiedy można się połasić na przeceny?  👀
dzisiaj dostałam telefon od kumpla, że w naszym lidlu są komplety owijek w trzech kolorach, za szalone... 1 zł.  😁 poprosiłam, żeby kupił kilka kompletów, ale nie uwierzę, póki nie zobaczę!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się