produkty ANKY

Ale wysyp zdjęć  😁

Azbuka, super! To jest piękny kolor na Brylka 🙂

zielona, faktycznie, Thyme wydaje się być taki niepozorny - ale może to kwestia maści? Chciałabym go zobaczyć na kasztanie 🙂

jest niepozorny i przez to elegancki jak pisałam wczoraj 🙂
za to widziałam na żywo ten dżinsowy i powiem Wam porażka...
Livia   ...z innego świata
02 maja 2012 17:45
zielona, nie można mu tego odmówić 🙂 Mnie on bardzo przypomina odcieniem Larixa.

A o Denimie już pokemon pisała, że to jakaś porażka...
Nirv Piękna ta banana 😜 Szkoda, że anky już dawno nie miała jakiejś ładniej żółci w kolekcji.
ble,mi się ten Thyme w ogóle nie podoba. Okropny kolor. Za to okazało się,że mam dzisiaj trening skokowy,więc jutro NA PEWNO obfocę Denima ;d
Rudy i rafblauw Juliadny



Uploaded with ImageShack.us
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 maja 2012 21:37
kolebka nie musisz się chwalić że jesteś moją znajomą  😁

Ocean i owijki black

Juliadna  jeny,Wy macie zawsze takie piękne tło! stajnia jest na jakimś wzgórzu czy co ?
a Lolkowi fajnie w Oceanie,ale bez szału.  🤣
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 maja 2012 22:20
zalcia97 tak właśnie 😉 stajnia jest na górce 😉
trzynastka   In love with the ordinary
02 maja 2012 23:28
stajnia jest na górce 😉


GÓRCE?! oj nie wiem po co to zdrobnienie ! Jak pod nią się wspinałam byłam pewna, że Kilimandżaro jest podobnych rozmiarów  😁
w końcu doszedł do nas petrol  😀


wilczyk,  przepraszam, ale cały efekt psuje za wielkie siodło wepchnięte mega na łopatkę...

juliadna, Siwemu to w niczym chyba nie było nieładnie 🙂 ale jakie to siodło jest fantastyczne! co to jest?

kolebka, jakoś szału nie ma, ale Rudy prześliczny!

zielona33,  wybacz, dla mnie ten pad jest ciągle przepaskudny, bliżej nie określony kolor szlamu 🙂 ale jesli Wam się podoba to się nie przejmujcie i cieszcie zakupem 🙂
Isabelle niestety wiem  😡 ale z kucami to ciężka sprawa jest. cały czas szukamy siodła. a tym razem rzeczywiście równie dobrze na łeb jej mogłam założyć.  😡
wilczyk,  kolorek jest dla kuca stworzony, naprawde byłoby slicznie, spróbuj cofnąć to siodło, i dla takiej małej pupy to mniejsze też powinno być dobre 😉
Isabelle dzięki za rade, będziemy próbować  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
03 maja 2012 16:24
wliczyk, już pisałam w KRM, że fajnie wam w Petrolu 🙂

kolebka, powtórzę, a co tam - mnie się rudy w tym kolorze bardzo podoba 🙂

Muszę znów porobić jakieś szmatowe foty, ale nie mam na nie weny 😉
Obiecany Cypuś w komplecie Anky Denim.
kochany model,taki grzeczniutki jest  😍

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg402/scaled.php?server=402&filename=dsc09894g.jpg&res=landing[/img]

PS. w końcu udało mi się logicznie zawinąć owije!  😁
padzior naprawde ładnie wygląda 🙂 nie licząc pikowania.
Anderia   Całe życie gniade
03 maja 2012 21:04
zalcia racja że Denim to porażka, bezszał  😕 Dla mnie wygląda jak jakiś sprany, wyblakły, niedorobiony granat.
Ale swoją drogą, Cyp sam w sobie ładnie wygląda! Chyba nabrał mięśni?  🙂
zalcia, a mi się bardzo podoba w Denimie  😍 jest szał. Tylko mam wrażenie, że pady ujeżdżeniowe jakieś duże są na Cypku. Może mój koń też się Denima dorobi jakby jakaś okazja się trafiła.

xxagaxx  dzięki 😉 no, pikowanie mnie mega drażni,ale co zrobić.  😵
Anderia generalnie cały czas jest w treningu,teraz w końcu zrzucił tą zimową sierść i wygląda jak koń :P Jakoś na zdjęciach nie widać tak dobrze tych mięśni, na zadku ma takie fajne szyneczki  😍  ale dziękuuuuujemy! a pad..idealny do ciurania ;D  :kwiatek: :kwiatek:
Nadżafowa  tak,wszystkie DL-ki są na nim trochę duże, bo to mały koń (swoją drogą taki mały to on nie jest) :P  I dzięki 😉  :kwiatek:
Zalcia a że się tak trącę z moim maniactwem, ale siodło to ci dobrze na tym zwierzu leży?
aga  tsaaak,już był tu poruszany temat siodła. Z boku w ogóle wygląda jakby odstawało pół metra nad nim,jak się siedzi już,to się jakoś układa i jest lepiej. Z resztą jest takie wrażenie przez to,że Kieffer robi te wysokie wcięcia na kłąb. Ale równomiernie się poci, nic go nie uciska i może idealnie nie jest dopasowane,ale nie chcę kupować nowego,kiedy sprzedaję konia. Jakoś drastycznie źle też nie jest,no i z Cypem jest wszystko okej.  😉
zalcia97,  sprzedajesz Cypka?

tak, ten denim szału nie robi jednak, wyglada jakby juz był zciurany a nie do ciurania😉
Isabelle  tak,sprzedaję.  😉
no, mi się tam nawet podoba :P  ale mówię, bezszał do ciurania ;]
zalcia, źle nie jest, ale szału nie robi 😉 Mi jakoś w ogóle się ten denim nie podoba, wygląda dziwnie 🙁
zalcia97, zjawiskowy odcień!
Livia   ...z innego świata
04 maja 2012 08:42
zalcia, dla mnie ładnie, ale bez szału 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 11:16
zalcia, zdjęcie fajne, jak już mówiłam w KRM, ale sam denim taki nijaki dla mnie całkowicie. Na siwym/izabelowatym koniu chyba podobałby mi się bardziej.

Całus w coffee. Znowu, jako, że mamy aż 2 Anki. 🙂
Burza tak,fajny jest, chociaż tu było mega mocne słońce,przy normalnym  świetle jest ciemniejszy 🙂
Livia  dziękuję. :kwiatek:
empty  nooo,na siwku byłoby ślicznie 🙂
Ja uważam ,ze do najcenniejszych  anky należą:Burnt orange,Carmel,Cognac,Mocca,,Olimpia Blue,Oxblood,Purple,Rafblauw,,Red,Ruby,Sea green.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się