Kącik Małolata...:D

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 maja 2012 22:03
Fly ja piłam wódkę pod latarnią, pod blokiem 😎
W końcu tam jest najciemniej 😁
no ładnie 🤬 😎 😂 szczęście, że trafiliście na takich pobłażliwych strażników (policjantów?) 🥂

chyba pójdę spać a te lekcje to rano zrobię, bo w sumie to mało ich jest 😁 a znając życie teraz ze 2 godziny przeleżę myśląc o różnych dziwnych rzeczach 🙄
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 maja 2012 22:14
Melduję, że się popłakałyśmy z Idą, bo mnie zmusiła do wspominek 😁
Czemu tak zajebiści ludzie mieszkają tak daleko? 😕
Tak to my małe romantyczne beksy  😀
kurde chcę Cię tu mieć jak najszybciej !!!  😍
Normalnie się tam nie kręcą, ale w amfiteatrze koncert był, no to łazili. 🤣 Szczęście, że jeden z nich miał rodzinę w miasteczku, z którego był jeden kolega i mój tata stamtąd jest. 😁 Ale trzymali nas tam z dobre pół godziny jak nie dłużej, bo kazali koledze sprawdzić czy nasze telefony nie są kradzione, a tamten przysnął chyba i nie sprawdził dopóki jeden z nich drugi raz mu tego nie powiedział. 😵
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 maja 2012 22:17
Jak zdam prawko to wpadam, nie ma bata ! 😀
Albo Cię porwę i przywiozę do siebie, i nie wypuszczę już nigdy 😜
zrobimy nasz własny melanż dwuosobowy !!  :pijacy:
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 maja 2012 22:27
A weź idź 😁
To będzie melanż roku 😁
Twoi rodzice nas z domu wyrzucą 😂
Dwie wariatki pod jednym dachem - error 404 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 maja 2012 05:42
idaczerwcowa, Mysza, a mnie przygarniecie? 😎

Ależ jestem wku#$%^O z ojczymem kłóciłam się od 4:30 do 6 😤 jak ja tego człowieka nienawidzę...

A wczoraj znów spędziłam cały dzień z M. i muszę przyznać, że cholerka chłop mi się nie do poznania zmienił 😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2012 05:50
Hermes będzie lepiej :przytul:. Dlatego ja nienawidzę kiedy mi mama przyprowadza "kolegów" do domu 😤. A tata ma śmieszne dziewczyny 😂.
Wracam z 50 mojego wujka-księdza 😁.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 maja 2012 06:12
ChingisChan, co do tego nie będzie lepiej, mój ojczym to głupi pajac i ciągle jest tylko gorzej..ale może niedługo się to zmieni 🙂
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
07 maja 2012 06:18
Aaa małolaty za dwa tygodnie mam zawody.  😜

Ej... frak brać czarny czy granatowy? Bo ogólnie Baki ubieram w granat ale nie wiem jak z frakiem .
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 maja 2012 06:34
bakalia07, ja bym brała granat 😉
a ja zamiast uczyć sie na następną lekcje na sprawdzian to siedze na revolcie  🙄
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 maja 2012 08:43
idaczerwcowa, Mysza, a mnie przygarniecie? 😎

Hermesiu Ciebie zawsze i wszędzie !

Ida ekipa nam się tworzy, bo jeszcze Facella chce przyjechać 😁
Ja też do was wpadam! 🏇 [nawet jeśli mnie nie zaprosicie 😎]

Mogę prosić o kciuki dzisiaj o 14.30 przez 15 minut? :kwiatek: Mam maturę z ustnego angielskiego i panicznie się go boję. 😵
Ja, tak jak mówiłam, będę trzymać :kwiatek: Powodzenia!
"KOKO KOKO EURO SPOKO, PIŁKA LECI HEN WYSOKO !..."
<pokerface> przecież ja musze pisać sprawdzian z historii.. 😲
nie żeby coś..

Fly powodzenia 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 maja 2012 10:50
Mysza, no to macie farta 🙂 a ja siedzę na angielskim i się nuuudze, po tej lekcji mam kartkowke z polskiego, a folwarku nie przeczytałam 😁
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
07 maja 2012 11:38
Dzisiaj do konia.  😅  Czyli 60 kilometrów w jedną i drugą ...  😵  😀
maiia dzięki ! mam filmik , ale przejazd tak straszny ze dziwię się ze mi zaliczyli 😀
fly będę trzymać  :kwiatek:

Finezyjna To dawaj filmik! 😀

a reszta małolatów nie załapie się na melanż pod monopolowym/blokiem/latarnią?  💃 😀 😀
ej my też wbijamy na melanż  😜

cóż za krótki dzień, dopiero wstałam a już 14 za pasem  🙄 jeszcze 6 dni wolności  😍
mam nadzieję, że w weekend pójdę na konie w końcu bo coś nie wychodzi...

w sumie tak dziwnie. niby związek nie jest potrzebny ale czasem ma się ochotę mieć kogoś, kto zawsze wysłucha, przytuli i w ogóle...
oczekujcie nas z Heval  😜

oj tak czasem by się ktoś taki przydał  🙁
ida Mysza Ja też chce się do was dołączyć !  🤣 najwyżej soczek pójdzie w grę haha  😁
Przeszyłam szkołę  😅 ale oczywiście bez afery się nie obyło  🙄
Tak szybko się nas nie pozbędziecie  😜

Kamita01 U mnie podobnie... Czemu ja czasem nie potrafię skończyć pierwsza przeprosić i się zamknąć?? 🤦
patt akurat nie chodzi o mnie, o moją klasę, dokładnie chłopaków - oni są tak tępi i wgl ze ręce i nogi opadają  🤔wirek:
patt140 mam tak samo, kiedy się z kimś na przykład kłócę nigdy nie kończę jako pierwsza dopiero z czasem rozumiem to jak postąpiłam i wtedy przepraszam.

Jeaaa może w ten weekend odwiedzę stadninę w której nie byłam rok.  😅 Dużo wspomnień związanych z tamtym miejscem mam. I pozytywnych i negatywnych.
soczek soczkiem ale jak się małolaty spotkają to --> :pijacy: nieuniknione  😂
Heval haha wiadome 😀  😜

Superdonkey Ehh a dziś sobie zawaliłam, bo pokłóciłam się z facetem z chemii, a z nią mam takie problemy... Już mnie nie puści na ładne oczy... Na ostatniej lekcji też mu nagadałam  🤬
ps. Czekam na relację 😉

Kamita01 Ja mam też masakryczną klasę... Nie ma nauczyciela, który by się nie skarżył  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się