produkty ANKY

emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2012 11:50

a ja dziś będę miała siwą w indianie, wczoraj koleżanka kilka zdjęć zrobiła, więc może coś wybiorę  😀


Dawaj dawaj, może Twoja siwa mnie przekona do tej Anki 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 maja 2012 13:38
Mam nadzieje że się nie obrazi  🙂

Livia   ...z innego świata
16 maja 2012 17:21
Chyba się nie obrazi 🙂 Muszę powiedzieć, że podoba mi się - myślałam, że będzie mocniej się ten kolor na siwku odznaczał, ale nie ma żarówy 🙂
Grass na siwej, nie patrzeć na owijki, 2 raz w życiu zawijałam, a 1 raz na tyły  😉
Cierp1enie fajnie jej, ale bez szału  🙂 (troche niżej owijki i będize dobrze  😉 )
jeszcze zobaczę na skarym i rudej, jak będzie grass wyglądał 🙂
a co do owijek to postaram się lepiej  :kwiatek: teraz zawijane na hurrraaa, bo już musiałam wsiadać.
na rudym będzie szał  😍 koniecznie zdjęcia zrób  😀
a tak btw. jak pierwszy raz zawijałam to bardziej skarpetki koń miał niż owijki  🤣 kwestia wprawy  😉
No właśnie grass kupowałam z myślą o rudej 🙂😉
Livia   ...z innego świata
17 maja 2012 10:13
Cierp1enie, a mnie tam się podoba - ładnie ten odcień na siwce wygląda 🙂
Cierp1enie, mi też się podoba 🙂 Siwa fajnie w nim wygląda, czekam na premierę na Rudzielcu 😉
Cierp1enie zdjęcie oddaje prawdziwy kolor? Bardzo ładnie się prezentuje na siwej. Z resztą każda zieleń przypada mi do gustu.
Brzask jak mogłaś  🤣 te mega adidasy plus ażurkowe skarpety  😵 i dosiad mistrza  😁 no nic, siwa w indianie powyżej  🤣
mojej Ance shitake po praniu sam pad w pralce 30 stopni odkleiła się literka "A"  🤔 😤 👿 🤔
Livia   ...z innego świata
18 maja 2012 10:31
zielona, no co ty 😲 Ale masakra, mnie na szczęście nowe pady "tylko" farbowaly...
zielona33, o LOL! reklamuj!
[quote author=Być. link=topic=202.msg1404227#msg1404227 date=1337249567]
Cierp1enie zdjęcie oddaje prawdziwy kolor? Bardzo ładnie się prezentuje na siwej. Z resztą każda zieleń przypada mi do gustu.
[/quote]

tak oddaje prawdziwy kolor, no może lekko jaśniejszy jest niż w rzeczywistości 🙂
To moja pierwsza zieleń ze wszystkich czapraków i chyba jedna z najładniejszych 🙂
Z innych ankowych zieleni podoba mi się jasper 🙂
zielona33, o LOL! reklamuj!

ja kupiłam rok temu ten pad 🙁
Cierp1enie, czyli mamy podobne gusta.  😉 Moja siwa tylko z zieleniach.
Livia   ...z innego świata
19 maja 2012 18:33
sillke, pierwsze - drugie jest piękne, ale koń ma obcięte nogi...


mam jeszcze takie ;D jeszcze będziemy z sillke strzelać typowe szmatoholikowe foty statycznie, to wtedy wrzucimy do wątku szmato
ale to pierwsze jest ok do szmato 😉
Pochwalę się, że czekam na swoją pierwszą ankę 😉 Na żywo jeszcze nigdy nie miałam okazji zobaczyć więc jestem ciekawa czy mnie wciągną 🙄
Livia   ...z innego świata
21 maja 2012 19:15
Ruda, pochwal się jaką kupiłaś 🙂 Jak jedną z tych starszych, to pewnie cię wciągną  😁

Ostatnio było niebiesko, więc dziś na czerwono - Indian w drugiej odsłonie 🙂



Livia , stone grey  🙂 Super Wam w czerwieni!
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 maja 2012 20:03
Ruda stone grey to jeden z moich ulubionych kolorów! Będziesz zadowolona 🙂 I pokaż jak wygląda na Twoim kopytnym 😀
Livia   ...z innego świata
21 maja 2012 20:33
Ruda, dzięki 🙂 A ze Stone Greya na pewno będziesz zadowolona 🙂
Livia, przepięknie! Znacznie lepiej niż w niebieskich, bez porównania 😍
Livia   ...z innego świata
22 maja 2012 11:04
fin, bardzo dziękuję 🙂
stone grey to według mnie kolekcja gdzie był najlepszy i  najtrwalszy materiał - mój ciągle wygląda jak nówka 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się