Końska rewia mody cz.VI (2012)

emptyline, mi się Całus chyba we wszystkim podoba 😉
zalcia, a jakiego ES-a kupiłaś?
Ja dzisiaj kupiłam od asds pierwszego Stripie- Ina 😀
wątek zamknięty
A co powiecie na komplet schockemohle na bułanym?  😂


Czaprak wyblakł, muszę kupić nowy...
I nauszniki mały być z logo, a przysłali bez, ale już mi się nie chce ich odsyłać.
wątek zamknięty
Altiria, skąd masz taki drewniany stojak? Planowałam kupić sobie coś takiego na moje siodło i czapraki, ale ceny w sklepach internetowych są bardzo duże.

Nie wiedziałam, że Schockemohle mają czapraki z takim okrągłym logo 🙂
wątek zamknięty
Czy mógłby mi ktoś polecić wchłaniający pot i oddychający pad/czaprak?
Koń się strasznie poci - cottony po jeździe to gąbka , mamy takiego schoca jak na zdjęciu wyżej- też cały mokry ,
teraz mam dość gruby pad robiony na zamówienie ale on też niewiele daje.
Czy jest jeszcze dla nas jakiś ratunek  😵 ?
wątek zamknięty
pucus27 Anky świetnie wchłaniają pot:P
wątek zamknięty
fin, ten czaprak jest z serii Charity, one mają właśnie takie logo - jakieś liście laurowe czy coś takiego.  😉
A za stojak robi drewniany konik, którego zrobił mi dziadek lata świetlne temu.  😁  Ostatnie dwa lata stał na dworze i trochę mu się zmarniało niestety, będę musiała kupić coś innego, ale póki co służy.
wątek zamknięty
gabb. mousse-terra stripka od xxagaxx  :kwiatek:
Altiria JESTEM NA TAK!  😀iabeł:
fin  a nie możesz sobie kupić zwykłego stołka z castoramy ? malarskie,czy tam stolarskie,u nas każdy w stajni ma taki :P i kosztują chyba z 20 zł :P
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 maja 2012 20:47
zalcia współczuje od tej pory będą już tylko Esy 😁 Dobry wybór!!! 💃
wątek zamknięty
Zairka weź mnie nie dołuj. Mam już dawno szlaban na szmaty xD ale i tak się ograniczyłam! w tym miesiącu to dopiero druga szmata 🙂 Mama dzisiaj niestety zobaczyła Emeralda i już marudziła,że jestem chora psychicznie :P
wątek zamknięty
zalcia, to mi oddaj chilli, będziesz miała miejsce na nowe szmatki.  😀iabeł:
wątek zamknięty
zalcia to oddaj mi coś;P będą kochane i w ogóle u mnie a mama nie będzie dostawała zawału przy każdej szmacie;P
wątek zamknięty
zalcia97, dzięki za radę, kupię taki najzwyklejszy :kwiatek:


Znalazłam najładniejszą żółć Eskadrona. Podobał mi się od dawna yellow z nightblue/moon i mam jego odpowiednik - citrus z exclusive. Jest piękny, nareszcie mam delikatny, jasny czaprak 😍 Zdjęcie nie oddaje kolorów, postaram się o lepsze na modelu jak znajdę konia do dzierżawy.



A przy okazji to mój pierwszy cotton od dawna, ale mam nadzieję, że skoro nie jest kolekcyjny, przeżyje długo w dobrym stanie.


Nie każdy zagląda do wątku o zamówieniach zbiorowych, więc napiszę też tutaj. 20 maja płacimy z Arroch za zamówienie u reitsportklawunde na niemieckim eBay'u. Jeżeli ktoś jest chętny, proszę o decyzję dzisiaj, bo nie sprawdziłyśmy, że termin wpłaty wypada nam w weekend i trzeba było go skrócić.
wątek zamknięty
Olek - bardzo ładnie!
wątek zamknięty
olek jak dla mnie ślicznie, siwe baqrdzo ładnie wyglądają w jasnych delkatnych kolorach.
emptyline z tych padów i czapraków, które widziałam na twoim kucu, to Całus najbardziej podoba mi się w tym brązowym padzie ( na wydmach 😀 )
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 maja 2012 10:30
olek, bardzo fajnie 🙂 I foto też wcale nie najgorsze 🙂

Altiria, jaki super konik 😜
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Sama bardzo lubię siwą w moon.

Może w najbliższym czasie jeśli się uda obfocę swoją skromną kolekcję.  😉
Muszę tylko zdobyć fotografa  😤
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 maja 2012 17:48
emptyline z tych padów i czapraków, które widziałam na twoim kucu, to Całus najbardziej podoba mi się w tym brązowym padzie ( na wydmach 😀 )


To i mój absolutny numer jeden 🙂
wątek zamknięty
Eskadrony exclusive można kupić tylko na ebayu? Bo się zakochałam: [url=[[a]]http://www.ebay.de/itm/exclusive-ESKADRON-Schabracke-rose-navy-Springen-/130693628258?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item1e6df28162[[a]]#ht_2024wt_952]KLIK[/url].  😍
wątek zamknięty
Nie wrzuciłaś linka 🙂
wątek zamknięty
Już jest, musiałam poprawić, bo zły kod wpisałam.  😂
wątek zamknięty
Jestem w trakcie robienia zamówienia u tego sprzedawcy, zapraszam jeśli chcesz 😉
wątek zamknięty
fin.  spoko  :kwiatek: a ja juz i tak nie mam kasy na szmaty,więc nie kuście mi tu ebayem :P
wątek zamknięty
Altiria co tam czaprak, siodło świetne! Jakie to?  😜
wątek zamknięty
konwalia, toż to pospolity Daw-Mag Grand Prix.  😉
dzięki kochanej fin, która będzie dla mnie licytować, być może w końcu dorobię się różowego czapraka!  😍
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 maja 2012 20:47
Ktoś ma zdjęcia Es hot pink?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 maja 2012 21:23
dziewczynka ma 🙂
wątek zamknięty
emptyline, obłęd!  😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 maja 2012 21:36
emptyline, obłęd!  😜


Ale to nie moje, ja tylko wstawiłam zdjęcie Poli, należącej do dziewczynki 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 maja 2012 21:41
Ja dzisiaj kupiłam od asds pierwszego Stripie- Ina 😀

jakiego? 👀
wątek zamknięty
Zairka, peacock-navy 😉
Teraz się czaje na kolejnego ES-a 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.