Konie wielkopolskie/trakeńskie

Tu mam ostatnie, z zawodów - muszę mu zrobić jakieś takie bardziej pokrojowe 😉

A tu chyba głowę lepiej widać:
ash   Sukces jest koloru blond....
25 kwietnia 2012 15:14
Co Ty od niego chcesz 🤬
Bardzo ładny, taki delikatny 💃
Mój trochę bardziej jak słoń niż koń 😂
Ale główką ma  😍
ash, no właśnie za delikatny - 😉, ja lubię słonio-konie.
Ale główkę ma cudną, zresztą jak Twój - uwielbiam agarowe główki - szczególnie to co mają w środku - bo to są genialne konie!
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 maja 2012 22:21
Czy ktoś z Was posiada jakieś zdjęcia klaczy wlkp. Palisada po Wiadukt od Palda i ogiera Pumpers wlkp. poch. trakeńskie po Ogar od Pumka? Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
no to moja wielkopolanka - Kometa Dream 😉

niestety aktualnych pod siodłem brak, ale dużo się nie zmieniło:




pozdrawiamy :kwiatek:
🙄 cool baba  😉
Przepiękne ma oczy 🙂 i chyba to kawał baby?
To i ja się dopiszę do wątku.
Od pięciu miesięcy mam wielkopolaka i uwielbiam tego konia!!! 😀
Gawrosz, zwany Rudym 🙂
Zima, Gawrosz po Ulco? Bardzo podobają mi się takie rudzielce, piękny koń.
Dokładnie tak 🙂
Dziękuję :kwiatek:
Tak jak wcześniej nie lubiłam rudych, tak w nim się zakochałam 😍
Wiesz są rude i rude, Twój rudy jest z tych bardzo unikalnie urodziwych, poza tym jest po Ulco, który mi się podoba, no i w papierach ma Elwisa, którego darzę bezwględną miłością.
Twój rudy jest z tych bardzo unikalnie urodziwych,


Mów mi jeszcze 😁
Aż tak bardzo nie siedzę w papierach prawdę mówiąc, żeby znać konia, o którym piszesz, tylko sobie sprawdziłam, że faktycznie tam jest 🙂 Ale i tak nic mi to nie mówi. Szczerze to jestem totalnym rodowodowym ignorantem, choć to chyba wstyd 🙂
adriena czy ja wiem.. 165 cm w kłębie 😉
zima mój ulubiony rudy odcień 💘
zima, koń Rafał najlepszą minę ma na padoku  😁 godną Konia Rafała  😂
W końcu Rafał to Rafał 🙂😉)
Z pozdrowieniami dla cioci Składni  😂
sory za off ale jeśli mowa o rafale to proszę
Ano właśnie, wypisz wymaluj mój Rudy, stąd już jest znany w stajni i wśród znajomych wyłącznie jako Koń Rafał 🙂😉
A wymyśliła to Perlica w przypływie kreatywności 🙂
witam, chciałam was zapytać, czy ktoś zna trakeńskiego ogiera Haszysz.
Szukam go od dlużeszgo czasu, bo jest ojcem konia, którym się kiedyś zajmowalam (koń ma obecnie 6 lat)
Ok 7 lat temu pokrył klacz Divana hol.
Prawdopodobnie stał w woj. Zachodnio-pomorskim. Nie mam niestety więcej danych, nie wiem czy był to ogier z licencją,czy nie, szczerze watpię, nawet nie wiem czy poprawnie napisałam jego imię 🙁  Jeżeli ktoś zna tego ogiera, to proszę o kontakt.

Znałam jednego Haszysza wlkp. poch. wsch. prus., masz może więcej info o nim? Tzn. przynajmniej imie któregoś z rodziców? Jeśli nie ma go w bazie, to zapewne nie miał licencji.
zima,  😉

Ciocia Składnia dziękuję 😉


Jak nie lubię wlkp i mi się nie podobają, tak Twój koń Rafał pięknie się prezentuje 😀 no i jeszcze misio jest 🙂
.
deborah   koń by się uśmiał...
27 maja 2012 17:15
glanek, na pewno była dziewczyna z zabookuj więc tam pojawią się zdjęcia. No i forumowa Karla ale raczej nie fociła tylko zajmowała się swoją trakenką..
Czmara,Virze ,Kasina
polowa- Georgia,Polinezja i moj klamot mimo bardzo niskiej oceny od testera zdal😀 ba! nawet bonitacja sie wstrzelil na  9 pozycje.a w skokach luzem na 3 😎 no i stepem wymiatamy na 2 miejscu w stawce😀😀
normalnie jestem dumna z Polipotfffora
.
Idealnie pasuje do tego tematu mój 3 latek 🙂
Kay wlkp po Prostest wlkp/Mangan xx od Kranichbalz trk/Hohenstein trk
http://imageshack.us/photo/my-images/846/20120519200506.jpg/
Zaczynamy od kilku dni prace 🙂, zobaczymy co to bedzie, fajnie sie zapowiada 🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=96.msg1413045#msg1413045 date=1338137554]
Czmara,Virze ,Kasina
polowa- Georgia,Polinezja i moj klamot mimo bardzo niskiej oceny od testera zdal😀 ba! nawet bonitacja sie wstrzelil na  9 pozycje.a w skokach luzem na 3 😎 no i stepem wymiatamy na 2 miejscu w stawce😀😀
normalnie jestem dumna z Polipotfffora
[/quote]

Jak dla mnie jest to najlepsza klacz (papierowo) ,z całej stawki. Jezdnością się nie przejmować, tylko pracować, za to kobyłka w wyższych konkursach na pewno się odwdzięczy. Trzymam kciuki
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
03 czerwca 2012 08:00
Witam, tu się jeszcze nie udzielałam, ale od tygodnia właśnie mam wielkopolaka (z trk.)
przedstawiam 😀

Czy ktos z Was sledzi sportowe osiagniecia potomstwa Ignama? Jak sie sprawuja?
Raczej sprawowały, bo po za nielicznymi, to większość już nie żyje. Najlepsze, to Kleon i Kaliniec, pełni bracia. Z tym ,że Kleon dużo lepszy sportowo, a Kaliniec sprawdził się jako ojciec, po nim to też był Damokles, w swoim czasie podstawowy koń B.Włodarskiego.Proponuję Ci pogrzebać w baziekoni, tam znajdziesz pewnie więcej .
Ignamy w sporcie teraz to Delicja, Aztec i Radetzky. Czesto ignamy to konie wybitne,ale trudne i nie dla kazdego jezdzca.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się