Końska rewia mody cz.VI (2012)

sylwester ma naprawdę fest tybinki 😉

takie porównanie na szybko, ruda, 165 w kłebie, pól hanower, ale długa jak pociąg, sylwester 18"
cotton:


stara anka:
wątek zamknięty
Isabelle dzieki za zdjecie czyli cotton pasuje idealnie
wątek zamknięty


jeszcze takie, lepsze ujęcie znalazałam. tylko założone do zdjęć, bez podkładki pod tył, więc siodło leży koszmarnie, ale widać wielkościowo chociaż 😉
wątek zamknięty
widać, widać🙂 i jaki ladny ten berry🙂
wątek zamknięty
emptyline, ta: http://pferdetrends.jimdo.com/ ?

Magdzior, a nie chcesz delikatniejszego różu? Ja mam cotton exclusive rose/navy (czy jakoś tak) i jak dla mnie byłby fajny. No ale fuksja i berry to jedne z czapraków, które podobają mi się najmniej z całej eskadronowej kolekcji, więc mogę być nieobiektywna.  😁
wątek zamknięty
Altria no jestes nieobiwktywna🙂😉 ta rosa tez mi sie podoba fakt, ale to chyba nie do dostania w polsce? choc ja w sumie wole zdecydowane kolory, ale mam dylematy 🤔wirek:
wątek zamknięty
Magdzior jak chcesz dwa w jednym to weź nowe VSD eskadrona, tak wygląda pod ujezdzeniowką:

co prawda trochę niefortunny kąt, ale wygląda to na prawdę ok,
a pod siodła jak hubert lub skokówki z mniej wysunięta tybinką jest po prostu idealny.
wątek zamknięty
a to jaka jest różnica pomiedzy vsd, vss a vs? albo pomiedzy dl a dr?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 czerwca 2012 17:54
Altiria, tak jest, wielkie dzięki 🙂

Equus, tu masz kuca w DL'ce full. Koszmarek. :P


PS: Nie umiem żadnego linka wytworzyć więc jest fragment printscreena.
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 czerwca 2012 18:31
Magdzior na śmierć zapomniałam o tych zdjęciach 😡, strasznie przepraszam. Zrobię jutro 🙂.
Ale mam też takie zdjęcie, na nim trochę widać, że nie jest aż tak gruba.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 czerwca 2012 19:22
A tak abstrahując od tematu wielkich cottonów, jak podoba się Impuls Olive na Kuli?  🙂
wątek zamknięty
A oto Kary ogr w różu ;-) Uwielbiam go w tym zestawieniu!



Proszę nie patrzeć na owijki. Bawiłam się dziś nożyczkami i skróciłam je dużo, za dużo. Założone dla picu, w końcu wyciągnęłam małża do stajni z aparatem. Chociaż teraz wiem ile uciąć kolejne, bo w pełnowymiarowych kary wygląda jak w zagipsowany.
wątek zamknięty
Anderia jak dla mnie ładnie ale bez szału, lubie stonowane kolory wiec jak dla mnie fajnie🙂
Amarotsa super : delikatny róż to jedyny odcień różu jaki lubię, no i piękny koń!
wątek zamknięty
ChingisChan nie ma sprawy poogladalam sobie sporo zdjęć i szczerze mówiac w chwili obecnej ta anky to mój faworyt🙂 To chyba taki kopmromis jaki chciałam zywy fajny kolor, jednoczesnie troche inni i nie za odblaskowy bo tego w sumie nie chce🙂

Anderia spokojnie, ale w cumie całkiem ok choc ja wole weselsze kolory🙂

chilli2 nie, ja nie chce 2 w 1 to tak przy okazji wyszło, na kros na pewno vs a dopiero pozniej o jakims dl pomyślę🙂
wątek zamknięty
agata* - dziękujemy, jednak my nie formie jeszcze  🙁

Jak przyszła do mnie paczka z Berry, plus zobaczyłam kilka zdjęć na forum, to od razu uruchomiłam ebay i puściłam w świat. To już taki róż dla zaawansowanych :-) Lubię poszaleć z kolorami, ale chyba nie aż tak.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 czerwca 2012 19:40
Amarotsa a dla mnie jakoś tak za mało różowo, wygląda jak biały/kremowy 😉
Magdzior, agata* dzięki. Ja lubię klasykę, zresztą w tej stajni za jakiś krzykliwy kolor typu berry czy fuchsia na pewno by mnie zlinczowali  😁
wątek zamknięty
Amarotsa mnie po fuksji chyba nic juz nie zdziwi🙂😉 pamiętam też miałam obawy przed założeniem jej pierwszy raz, ale Reszce bardzo pasowała 😍
wątek zamknięty
Anderia, bardzo ładnie Kula wygląda w takim zielonym 😀 Ma na przodach moje wymarzone ochraniacze...
wątek zamknięty
Anderia - bo to taki stonowany, pudrowy róż. Owijek nawet nie żałuję, że schrzaniłam obcinając bo są deczko za ciemne do czapraka. Będę polować na oryginały, aż się prosi by porządnie coś dobrać  😉 -Już się przyzwyczaiłam, że jestem tematem numer 1 w stajni po ubraniu Karego w każdy kolor, który nie jest standardowy. Po za tym - chociaż mają o czym gadać i z kogo się śmiać. Ja odbieram to bardzo pozytywnie  😉

Magdzior - to jesteś już różo - wprawiona  🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 czerwca 2012 19:50
fin eee tam, jak wszystko, te Veredusy też mają wady - są ładne do pierwszego ubrudzenia, a poza tym straszliwie niepraktyczne, nie można ich zlać wodą po jeździe tak jak normalnych, z neoprenem w środku. Ja sobie radzę przecieraniem ich mokrymi chusteczkami dla niemowlaków, jakoś trzeba 😉 Ale fakt faktem, skóra w środku jest świetna i (za czystości) super ładna 😀
Amarotsa spoko, ja też, po prostu to co wkładam na konia pozostaje kwestią mojego gustu  😉
wątek zamknięty
Amarotsa nie ładnie spedalać ogry!  😁

ja nadal wychodzę z założenia, że Rudym w beżach jest szałowo  😍
equiline beżowy + mustangowe owijki
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
16 czerwca 2012 19:51
Dzisiejsza po terenowa gniada w yellow  😉 Przepalone, ale to i tak jedno z lepszych zdjęć, gdzie cokolwiek widać 😁




wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 czerwca 2012 19:53
Ja swoje Veredusy Olympic traktuję moją pralką 😁. I ładnie odżywają po nasmarowaniu czymś tłustym (oliwką, kremem nivea, nawet białą pastą do butów).
Magdzior tak jak już ktoś określił, anky hot pink to lody truskawkowe 😀.
wątek zamknięty
jett niestety żółcie często tak wychodzą na zdjęciach, ale bardzo lubię takie kolory na ciemnych koniach
ententa ale z niego się robi ciacho 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 czerwca 2012 19:55
Anderia, bardzo fajnie! 🙂

Amarotsa, dla mnie troszkę za delikatna ta Rosa na karego 🙂

ententa, miodzio, bardzo wam ten odcień pasuje 🙂
wątek zamknięty
ententa - Aj tam, raz się żyje  🙂 Co do rudych, trzeba podkreślić, że to najwspanialsza maść pod słońcem i na nich, dla mnie wszystko pięknie wygląda  😉

Livia - miało być delikatnie, chociaż Kare i tak rządzą w czerwieni  😉

wątek zamknięty
Agata, Livia dziękujemy bardzo! :kwiatek:
Amarotsa no prawie wszystko, róże i czerwienie w przypadkach 9/10 IMO wyglądają słabo  🤔
w ogóle od jakiegoś czasu chodzi za mną brilliant corriander, kurcze miałam go i sprzedałam, ale jak zobaczyłam w nim Milusiowego Zwiastuna, to umarłam. Jak myślicie, polować, czy przy 3 odcieniach beżu dać sobie spokój?  😉
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
16 czerwca 2012 20:29
fin eee tam, jak wszystko, te Veredusy też mają wady - są ładne do pierwszego ubrudzenia, a poza tym straszliwie niepraktyczne, nie można ich zlać wodą po jeździe tak jak normalnych, z neoprenem w środku. Ja sobie radzę przecieraniem ich mokrymi chusteczkami dla niemowlaków, jakoś trzeba 😉 Ale fakt faktem, skóra w środku jest świetna i (za czystości) super ładna 😀


Można je myć wodą (nie moczyć) tylko potem trzeba troszkę nasmarować, lub umyć mydłem w płynie.
wątek zamknięty
Mam zdjęcie Big Square na koniu. Niestety jakość słaba bo wycięte z filmiku, ale podoba mi się 🙂
wątek zamknięty
O, nie jest źle. Myślałam, że to logo bardziej będzie widać, bo "na sucho" to taka duża metka 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.