Kącik Małolata...:D

fly coś mi to mówi.. A masz gdzieś nie daleko Kortgene? albo Vlisinngen? (jak to sie pisało..? :oczy2🙂  😀
Fly, Alphen aan den Rijn? 😀 na zachodzie? 🙂

jeszcze tylko jutro przeżyć... i środę, bo śród nie lubię. no i do piątku, bo rada. I luuuuz 💃

[s]jestem trochę głodna, ale niieeee, wydałam stówę na przymałe spodnie bo mi się tak podobały, a to wyprzedaże i nie było rozmiarów, trzeba się trzymać[/s]  😎 😁
Oby do czwartku! Już mam doosyć tej szkoły. Aaa i mam 4 z historii  😍, a na semestr miałam 2 +  😁.



Mam nadzieję, że będzie to 4,5 🙂.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 15:23
boziu, daj 4 z historii, chemii i geografii... jedna trojke na swiadectwie to jeszcze przezyje (byle nie z chemii), ale trzy... ojj przeczuwam bol  😁
Ja będę miała dwie 3 ;(. Eh, a byłoby po raz pierwszy takie ładne świadectwo...
ja mam na razie dwie 3, nie wiem jeszcze co będzie z geografii i polskiego, ale chyba jednak 4, oby tak zostało. ta szkoła jest straszna, żeby mieć 5 z większości przedmiotów w gimnazjum to trzeba być nie wiem kim 🙄 +dzisiaj była afera na całą szkołę bo kolega (klasa 3 gimnazjum) obciął sobie włosy nie tak jak się dyrektorce i dyrektorowi podobało. (błagambłagam chcę się już przenieść. z tym. że jak teraz nie odzywamy się z mamą do siebie, to może być problem z załatwieniem czegokolwiek...)
A ja się muszę pochwalić - zalogowałam się na uczelnię, na najbardziej odjechane kierunki jakie tylko znalazłam i w przeróżnych miastach, więc będzie eee ciekawie jak się gdzieś poza Lbn dostanę  😁
maiiaF, haha, wiesz, w gimnazjum wszystko jest możliwe, mojemu bratu kazali OBCIĄĆ włosy, chociaż długie wcale nie były... Macie mundurki :P?




Zuza, na co złożyłaś?
z góry przepraszam, że nie pisałam od x czasu, ale szkołaszkołaszkoła i podciąganie ocen na przynajmniej 4  😁 jutro muszę poprawić chemię i być może będzie 4, ale czuję, że chyba jednak nie  🙄 jedna trója z matmy, ech  😁
Ja modle się o 4 z geografii  👿 w środę się okaże  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 15:49
ja tez jutro chemia i wypadaloby biologie bo nie wiem co bedzie jak nie zalicze zaleglego sprawdzianu, w tej chwili wychodzi mi idealnie 4 (same 4, jedna 3-, jedna 4+), ale nigdy nie wiadomo... a temat-rzeznia, cale kregowce.
U nas mundurków nie było. Za to nauczyciele potrafią śledzić nasze profile na facebooku, fotoblogi i inne portale gdzie się udzielmy, jedna wielka tragedia. Tak się cieszę, że już tylko parę dni do końca roku a po wakacjach już nowa szkoła. Współczuję pierwszakom, bo z roku na rok jest coraz gorzej. W każdej klasie no i na korytarzach kamery z dźwiękiem. Komuś zdarzy przekląć i od razu afera. Masakra  😵

Ja już prawie wszystkie oceny powyciągałam i może nie będzie żadnej 3  😅 ale i tak czerwonego paska na świadectwie nie będę miała.  🙄
ja 3 pewnie z matmy (dzisiaj pisałam poprawę i się rozstrzygnie), chemii, biologii i może polskiego - choć to akurat będzie dla mnie strasznie niesprawiedliwe.
Moje oceny z polskiego : 4 4 4 4 4 4 4 1 5 4 i czwórka na półrocze, a nauczycielka zastanawia się czy dać mi 4  🤔 ta 1 to tylko za zaliczenie z lektury. Dla mnie - chore... Dzisiaj wyrwała mnie do odpowiedzi i powiedziała, że jeszcze się zastanowi. Z biologii się już nie podciągnę raczej, a z chemii tym bardziej. Moje oceny z chemii z tego tygodnia : 1 1 2  🤣
Facella brawo! Szkoda, że u nas nie dają z niczego 6 i nie ma jak średniej podciągnąć.  😁 Trzeba mieć awans do jakiegoś konkursu ponad etap powiatowy  🤔 wkurza mnie ta szkoła ostatnio strasznie...
religia: 6
wf, polski, muzyka, technika: 5
biologia, historia, geografia, niemiecki, angielski, chemia (oby !), fizyka: 4
matma: 3
chyba o niczym nie zapomniałam  👀
Facella, ja dzisiaj pisałam bezkręgowce - to jeszcze gorsze niż kręgowce, na szczęście koleżanka prawie wszystko mi powiedziała z zeszytu ;D.

rambuesa, o jej, u mnie kamer nie było, za to sławne tzw. szmaty (mundurki), w taką pogodę jak dziś można się ugotować.

Zuza, na co złożyłaś?


Na wszystko z dopiskiem "w medycynie" na odnawialne źródła energii na inż. bio-med, biotechnologię i medycynę roślin 🙂
Arroch, no to fajnie 🙂, a na wet?
Sisisa, mamy mundurki. A na kamery mojej szkoły nie stać, na nic nie stać, chociaż bulimy mnóstwo co miesiąc 🙄 😂 jak tak dalej pójdzie to za rok nie będziemy mieli udostępnionej ŻADNEJ hali sportowej w całym mieście, ćwiczenie cały rok na zewnątrz spoko 🤔
maiiaF, nie macie sali gimnastycznej O_o. W XXI wieku!? Masakra.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 czerwca 2012 16:10
Pokazać wam moją salę? 😁
Arroch, no to fajnie 🙂, a na wet?


Chciałabym się końmi od strony techniczno/rehabilitacyjnej zajmować czyli tak czy siak skończyć coś typu inż.biomed mi by się bardzo przydało, a na wet spróbuję wieczorowo :P
Chingis dawaj  😀
U mnie sali gimnastycznej też nie ma. Mamy siłownie i mały parkiet z lustrami na tańce. W całej szkole jest ze 200 osób  🙄

Chingis Pokazuj, jestem ciekawa 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 16:18
nopebow a myslisz ze ja co? bylam 2. w konkursie, wprawdzie powiatowym, ale nie bylo podzialu na klasy - wszyscy pisali to samo, od pierwszoklasistow do maturzystow. ja 1. klasa, przegralam chyba dwoma punktami z maturzystka i babka uznala, ze co jak co, ale mi sie nalezy. no i chodze na kolko z rozszerzenia, robie dodatkowa prace.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 czerwca 2012 16:20
Rambuesa też mam taką maleńką szkołę!
Tutaj trochę widać jej gabaryty 😁. http://sto3.gda.pl/galeria4.php?str=rozpoczecie&obr=0
ChingisChan, to jest szkoła społeczna, czyli musisz za nią płacić?
Chingis ja mam większą  😁 małą i taką dużą + duuuuże boisko z bieżnią, boiskiem do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy  😉
A u nas jest jeszcze mała aula gdzie są różne zebrania bo apeli nie mamy...  A zdjęcie chyba z jakiegoś opłatka wspólnego przed Bożym Narodzeniem.

Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 16:25
u mnie jest ogromna hala z balkonem widokowym  😎 i robia tam mase zawodow wiec czesto na wfie stoimy na balkonie i "dopingujemy"  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 czerwca 2012 16:27
Sisia, społeczna ale płacimy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się