Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

takie hobby
oj tam, oj tam, nie jest tak zle, mamy sporo fajnych ludziow 🙂
ale kurcze, od 2 godz. jestem na tym forum a już mam " tabliczkę" "ostrzeżony" czuję się jak kryminalista xd
ojacie cos ty zrobila? 😀
Spytałam się gdzie mogę znaleźć pewne wędzidło którego już nie produkują w nowym wątku i to bardzo wszystkich uraziło ;d
no to faktycznie przegięłaś  😂
zawsze sie za to dostaje ostrzezenie 🙂 po prostu uzywaj wyszukiwarki, zanim zalozysz nowy watek
add77 byłaś na zawodach w ŁKJ ? bo chyba Cię kojarzę  🙂
byłam, tam trzymam teraz konie  🙂
byłam, tam trzymam teraz konie  🙂


to fajnie 😀 ale trenerem Twoim jest p. Marchwicka czy p. Jackiem ?

jak dobrze pamiętam to parkour przejechałaś bezbłędnie 😀 a p. Jacek potem miał przejazd  i chyba miał jedną zrzutkę , ale jaka to była klasa to ja nie wiem 🤣

popiszemy na priv ?
oj to też nie wiem bo ja 3 klasy wtedy jechałam ;D możemy popisać ;D
śliczna ta łaciata kobyłka a jak nóżki składa  😉  jaki rodowod?
Elvira i Emir, nic skokowego nie ma za bardzo w rodowodzie a taka skubana skoczna wyszła ;D Jest El Paso, którego chyba wszyscy znają ale ze skokami ma on niewiele wspólnego ;D
Emir malopolski?
nie SP, z Pasji 😉
Ania L!!!!!! Poznałam Cię po Watce i Pejdi😀

Ankend - z Rogowa od Pawła Strzechowskiego kupiłam 7 lat temu swoją Falbanę🙂 Dawno u nich nie byłam więc nie mam orientacji co się tam teraz dzieje. Mogę Ci podać tel. do żony Pawła, Karoliny Ciołek (Paweł i tak nigdy nie odbiera🙂 )

P.S. Niestety w niedzielę odszedł na kolkę syn Falbany, Frytek...🙁
milenka, a Drapcio jezdzil z drugim synem  Twojej kobylki w 1 bukmance z Fango🙂
Karla🙂 - Fango też ma takie łagodne usposobienie?🙂

Strasznie mi szkoda Frytka.... W sumie kilka razy w życiu go widziałam  ale to w sumie...jak rodzina. I zastanawiam się co było przyczyną, czy może (odpukać) miał jakąś wadę genetyczną układu pokarmowego po Falbi? Czy też to po prostu tragiczny przypadek... Żadna wiedza mu jednak życia nie wróci więc... Pozostaje mi się cieszyć , że Falbinek poreperowany przez dr Samsela cieszy się dobrym zdrowiem i samopoczuciem🙂 I jeszcze do tego zakochany w Drapciu..!😀
Fango po Nobody moze?
Fango po Nobody moze?


Tak.
Pare lat temu jak na niego wsiadlam to byl dosc elektryczny konik  🏇
milenka_falbana za tydzień tam jadę, więc już zobaczę na miejscu jak to wszystko wygląda 😉
Elvira?kasztanka?jaka rasa jakiej hodowli(pytam ze wzgledu ze mówisz o El Paso  oo?)?bo w sumie co drugi kon ma powtarzajace sie imiona 🤔wirek: całkowite nieporozumienie jak dla mnie chociazby właśnie z tym Emirem 😤
http://www.bazakoni.pl/horse_74873.html
Tu masz wszystko ładnie rozpisane ;D na zdjęcia błagam nie patrzeć bo są z przed paru lat jak zaczynałam na niej jeździć i moje pierwsze skoki i to jest trochę kalectwo  😡
teraz wszystko jasne 🤣 szlachetna uroda po Elsingu i srokatosc po Hipokrycie :kwiatek: bardzo ładna klacz  😉
Dziękuję ; 💘 moja mała ;D jak się za nią zabrałam to była uważana za niebezpiecznego i nienadającego się do niczego konia  🤔 a wystarczyło włożyć trochę pracy i okazało się że to bardzo fajny koń  😀
Hej,na tym forum jestem nowa i trochę błądzę.  🙁Mam pytanie do Was ale nie wiem czy to odpowiedni wątek.
Czy znacie jakieś stajnie rekreacyjno -sportowe?
Jeżdżę konno ponad rok, skaczę do 80 cm lecz kilka tygodni temu wyprowadziłam się do Łodzi(mieszkałam w innym województwie, tam jeździłam na zawody, byłam zapisana w klubie). Aktualnie jeżdżę w Hucule lecz chciałabym zrezygnować z tamtej stajni. 🤔 Zwiedziłam już stajnię Black Horse, ŁKJ, Oleńkę, Zbyszko.
Poszukuję jakiegoś ośrodku jeździeckiego gdzie jazdy odbywają się nie tylko na hucułach, lecz wyższych koniach oraz na jeździe jest możliwość skoków(jest to dla mnie ważne)

możecie mi coś polecić jak najbliżej centrum? jaką stajnię polecacie i co się Wam w niej podoba (niestety nie mam kopytnego przyjaciela i nie mam możliwości dzierżawy )

siwa temat przewija sie ciagle wkoncu to watek łódzki wiec opinii znajdziesz tu naprawde wiele i pod odstatkiem praktycznie o wszystkich stajniach....owocnego czytania wątku 😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 czerwca 2012 18:31
Siwa, Trzeba być bardzo naiwnym sądząc, ze blisko centrum znajdzie się stajnie 😁
heh.. na czytanie całego wątku nie mam czasu to dziekuję...  😫
nie chce stajni w totalnym centrum tylko lekko na obrzeżach a nie gdzieś 70 km za Łodzią..  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się