Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

U mnie w Lidlu i Netto bardzo rzadko są jeździeckie rzeczy 🙁 nie wiem jak teraz bo nie byłam w Netto ale w Lidlu napewno nie ma... ja kiedyś kupiłam owijki i czaprak w Netto, bardzo tanio mam już je chyba 3 lata i nic się dotychczas z nimi nie stało..super  🙂
zuza_anna - trzeba sledzić gazetki (albo czekać na cynk od ludzi tam mieszkających 😉 ). sa dosc często w netto i w normie, w lidlu nie kojarze
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 lipca 2012 21:58
W Decathlonie gumowe oficerki - 80 zł  😁
Pare miesięcy temu napisałam z ciekawości z zapytaniem do Lidla (jest taka możliwość u nich na stronie) i odpisali że w najbliższym, dłuższym czasie nie przewidują wprowadzenia ekwipunku jeździeckiego 🙁 Niestety. U nas (Opole) też pamiętam ze 3 lata temu wyprzedawali to co im zostało (a ja głupia kupiłam zaledwie 3 komplety owijek -.-) O ile dobrze pamietam to owijki byly po 2,50 palcaty po 5, wędzidła też coś koło tego, były 2 ostatnie derki (dziz! a ja nie wzielam..) za 20 zł.. Mądry człowiek po 🙂😉 A do Netto zajrzę u nas - może coś się trafi 🙂
W Decathlonie gumowe oficerki - 80 zł  😁

Kiedyś było po 60, przynajmniej w Piasecznie
napiszcie, jak będę gdzieś podkolanówki znowu 😉
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
20 lipca 2012 18:31
podkolanówki w romby kupić można na bazarze albo jakimś wiejskim rynku pod nazwą "skarpety dla męża" 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lipca 2012 18:35
subaru jak dla mnie 80zł to dużo za kawałek gumy  😉 Ja kupowałam te oficerki po 40zł.. ale teraz już w Decathlonie nie ma takich fajnych ofert (swego czasu kupiłam rajtrok za 99zł ;P )
A pamiętacie w Decathlonie kantary z uwiązem za 7 zł? Znowu przydałaby się ta promocja, bo uwiązy mi się skończyły ;D.
magija21   6 lat + vat :))
20 lipca 2012 19:34
Sisisa, nie ważne ile kupisz, i tak wszystkie zaraz szlag trafi 😀 To tak jak z gumkami do włosów- kupujesz, i nagle nie masz ani jednej  😁

Ja polecam z Decathlonu maski na owady- dobre mocowanie, jakościowo nie mam nic do zarzucenia, mają usztywnione okolice przy oczach. Frędzelki na jazdę też fajne, nie odczepiają się, można łatwo wyprać. I w rozsądnej cenie 😉
magija21, yyy bez przesady. Ja tych uwiązów używałam przy ok. 12 koniach przez długi czas  🤔, kantary ciągle użytkowane w bardzo dobrym stanie...
Maski z deca mają przypałową rozmiarówkę, full jest za mały na większość koni w stajni w tym na mojego, który ogłowia i spółkę ma 'mały full'. Więc mimo dobrej ceny- kiszka.
Byłam w Deca w p-nie i derki stajenne ok 269zł, padokowa 299zł, plandeki do 179zł bodajże, generalnie tyłka nie urywa 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 lipca 2012 07:44
Burza na mojego maska jest dobra a ma łeb jak sklep i duże uszy  😉 Ale kupiona jakieś 2 lata temu więc może zmienili rozmiarówkę 😉
a wiecie coś o decathlonowych wyprzedażach? najlepiej warszawa targówek
w Łodzi decathlonie na początku wakacji były wyprzedaże lecz po 3 dniach wszystko wyprzedali  🤔
smarcik, na pewno, na żadnego klasycznego fulla ich trójki nie wcisnęłam.
Ja w końcu pochwalę kostiumy z Lidla, trzyma się świetnie i fajnie wygląda 😀 A za te pieniądze wahałam się co do zakupu. Dodam tylko, że kupiłam niewiązane gacie i sztywny stanik z push-upami
Ja tydzień temu w Biedronce kupiłam skrzynkę na narzędzia Curver z przeznaczeniem na skrzynkę na szczotki. Nie wiem czy to tanio czy drogo (49,99) za skrzynkę,ale jest naprawdę duża i ma kilka pojemniczków. Pewnie widziałyście w gazetce. Bardzo polecam!
Ja tydzień temu w Biedronce kupiłam skrzynkę na narzędzia Curver z przeznaczeniem na skrzynkę na szczotki. Nie wiem czy to tanio czy drogo (49,99) za skrzynkę,ale jest naprawdę duża i ma kilka pojemniczków. Pewnie widziałyście w gazetce. Bardzo polecam!

Dobre skrzynki są też w Kauflandzie. Ja kupiłam dość dużą za 20 zł i służy już z 2 lata  🤣
Może nie końskie ale w stajni zawsze potrzebne---Fajne wiaderka i miski w Bierdrnce--modne odblaskowe  kolorki  za 3,99 -ja uważam że to okazja
kaszmirowa - jakie wymiary?
kaszmirowa - jakie wymiary?

dł.-42,5 cm
wys.- 36 cm, coś koło tego
szer.- coś około 20 cm
Nie pamiętam dokładnie, a niestety nie mogę znaleźć w internecie.
Nie bardzo wiedziałam w jakim temacie napisać, ale chodzi o Decathlon, więc chyba powinno pasować 😉

Czy jakas dobra osoba mogłaby mi zakupić w swoim Decathlonie jedną rzecz i mi przesłać? Oczywiście zwracam wszelkie koszty, kupię czekoladę, piwo postawię czy co tam sobie kto zażyczy  :kwiatek:
Próbowałam to ściągnąć do Poznania przez sklep (w poznańskich akurat nie dostępne) ale okazało się to trudniejsze w praktyce niż mi się wydawało  😁 Obsługa sama nie wiedziała z kim mam rozmawiać i w końcu po 15 przekazaniach rozmowy niby udało mi się zamówić i miałam 15 min później dostać info czy gdzieś jeszcze na magazynach te kaloszki są. I tyle ich słyszałam  😁

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!  :kwiatek: :kwiatek:
W biedronce od 16 fajne pudełka np. na szczotki. Co prawda z pieskami, ale dla koni myślę, że też mogą być ok 😉
http://gazetka.biedronka.pl/g75,specjalnie_dla_ciebie.html

Na 8 stronie.
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 13:17
kurde coś mi się pomerdało z postami, ajuuto!
w każdym razie pisałam, że w Leclercu są kuferki na szczotki.
http://www.jula.pl/przezroczysta-skrzynka-narzedziowa-661076 uważam że taka skrzyneczka jest zupełnie wystarczająca dla przeciętnego koniarza. 🙂
olunia4 to jestem nieprzeciętnym koniarzem, bo mi by tam weszły max 2 szczotki...
20x20x39 cm, maleńka skrzyneczka dla kogoś, kto ma owe 2 szczotki i nic ponadto ;-)
_Gaga - jest nad dwie. Właśnie pozbywam się skrzynek Eskadrona na rzecz jednej porządnej i wielkiej skrzynki narzędziowej na kółkach  😉 W tej podlinkowanej przez Olunia4, mogłabym trzymać najwyżej komplet kopystek..
Ja dzisiaj byłam w Decathlonie w Warszawie na Targówku.  W jeździeckich jest kilka "koniec serii". Najbardziej zależało mi na derkach i jedna polarówka była na przecenie na 89 zł. Niestety bez pasów. Ale są też bryczesy, zimowe derki...
Jaka cena zimówek?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się