Ogłowia

no i zapięcie nie pod ganaszami 😉 ale jak skrócisz paski o których pisała Burza, to zapewne i ten problem zniknie
Ok. Dzięki. Jutro będę nadal kombinować  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 lipca 2012 20:28
mój meksykan tak jest dopasowany 🙂
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
19 lipca 2012 20:32
Viridila  używamy 3 lata i ... smialo moge polecic!!! nic sie nie dzieje z serduszkami!  🙂
W końcu nie będę musiała myć ogłowie na zawody  💃
Musisz luzniej ciut zapiac gorny nahrpaniak i rozete podciagnac wyzej wtedy kolka schowaja sie pod paski policzkowe
Dramka, Śliczne! To jest prestige?
anai, Odpowiem za Dramke. To Prestige. Ten sam co ja mam, ale nie uzywam, bo na mojego konia za mały jest.
PRESTIGE  😎 Nie wiem czy dam rade dopasować  🙁
Podciagnij wyzej rozete  napewno sie da do momentu pogrubienia
OK  :kwiatek: Już rozumiem  😜
Chciałam pochwalić ogłowia Hypostore. Mam od nich munsztuk. Dokładnie ten, model Rome


Wykonanie bardzo ładne, ogłowie dopracowane. Skóra jest naprawdę świetna. Nie wiem czy ja tak trafiłam, czy taki jest standard ale jest to najlepsza skóra w ogłowiu rurkowym którą widziałam. Zresztą w ogóle jest to najlepsze głowie pod względem jakości skóry jakie mam (biorę pod uwagę USG,Kieffera,  Schumachera, Hooksa) Te rureczki są bardzo elastyczne, nie za grube, w sam raz, nie odstają od głowy, wszystko doskonale się układa się do głowy. Sprzączki (ogłowie zapinane jest na sprzączki od wewnątrz) chodzą jak przysłowiowe masło. Mogę przepiąć wędzidło bez najmniejszego problemu w ciągu minuty. Skóra jest fabrycznie zaimpregnowana jakimś smarem,który nie chłonie wody. Więc po myciu munsztuka i wędzidełka, gdzie często niestety moczę przy okazji paski policzkowe, nachrapnik albo wodze wszystko ładnie skapuje, skóra po prstu nie wchłania wodzy. Jestem baardzo pozytywnie zaskoczona jakością ogłowia, szczególnie biorąc pod uwagę jego cenę. ( 100 Euro)

Petit., a jak dlugo masz juz to oglowie? Dlugo ono "zyje"?
Kupie je jak nic  😜 😜
Może być?

Klami Mały  🤔 Dramka ma na sobie cob i wydaje się być duży
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 lipca 2012 13:45
jak dla mnie ok. 🙂

mój miał tak:
Hmm nie za nisko mam kółeczko?
Dramka, o, teraz lezy ok jak dla mnie.
Wiesz..... Dramka ma na pewno mniejsza głowe od mojego. Mój ma wielki sagan adekwatny do reszty jego wymiarów.
Na pewno ale zdziwiona jestem że weszła w cob i jeszcze mamy zapas dziurek  🤔 Ciężko też dopasować ogłowie jak się ma wielokrążek, zawsze paski mamy za długie. Często cob był za mały a full za duży.

Ale jestem zakochana w tym ogłowiu, szkoda że będzie tylko na zawody  🙁
Dramka, ależ jej pasuje, pięknie wygląda! 😍 Jak będę zmieniała ogłowie, chyba się skuszę na to, bo jest boskie 🙂
a jak rozmiarowo wypadają PASSIERY
cob jest duży, mały, akurat?
Epikea ja mam fulla i powiedziałabym że typowy, a jeśli jakieś minimalne odchyły to raczej w stronę większy niż mniejszy🙂
Dramka, akurat tem model cob jest stosunkowo duży. Na prawde bardzo niewiele mu brakuje zeby wejść mojemu koniowi na głowe.
Epikea ja mam fulla i powiedziałabym że typowy, a jeśli jakieś minimalne odchyły to raczej w stronę większy niż mniejszy🙂


hm bo ja potrzebuje małego coba, ewentualnie duże pony na głowę araba
krotką ale szeroką
Dramka, super 😍
Macałam dziś Prestiga Klami i naprawdę fajne ogłowie 😀😀 Skóra super. Porównywałam z Szokomolem i dla mnie nie ma porównania. Prestige wypada dużo lepiej.
xxagaxx, które macałaś ?? To co używam teraz, czy przeszywane (takie jak ma Dramka) ? Skóra w nich sie bardzo różni.
Przeszywane jest takie hmm... zwyczajne. W tym co mam teraz, skórka i wykonanie sa bajeczne, ale to jest ogłowie z tej "premium wersji", jakiejs tam specjalnej skóry itd.
Tak, to co masz teraz. Zauroczyło mnie że jest właśnie bez białych nitek (meksykany są wiecznie z przeszyciami) i dość delikatne. Co prawda naczółek straszny + nachrapnik na potylicy idzie dołem (nie ma w zagłówku dziury żeby puśicć górą) co mnie się nie podoba. Ale skóra obłęd.
xxagaxx, hahaha... Mamy dokłądnie te same uwagi co do tego ogłowia. No może poza naczółkiem, bo mi az tak on nie wadzi. W skórze i wykonaniu jestem zakochana.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
21 lipca 2012 14:23
Condina, dzięki za opinie 🙂

A pytanie ogólne <pewnie głupie, ale kto pyta nie błądzi podobno> - na folbluta rozmiar cob będzie ok po dopasowaniu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się