Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Orientuje sie moze ktos, w ktorym z krakowskich sklepow jezdzieckich moge dostac PAVO All Sports?
Paszę najlepiej zamówić przez internet w sklepie gdzie mają darmową wysyłkę, np. mksklep
Stary Młyn na Pavo 😉
http://www.starymlyn.com.pl/sklep/wyswietlProdukty.php?kategoria=146&strona=2

Ja zamawiałam też Pavo w cztery-kopyta.pl ,nie ma sklepu stacjonarnego, lecz to sklep z Krakowa i można pewnie jakoś dogadać się o odbiór, ale tam podobno uroplop do września 😉
Ok, dzięki wielkie  😉
Wybiera się ktoś może na WKKW do toporzyska ?  👀 I orientuje się ktoś ile stoi na crossie ?
Pacia, Wszystko w propozycjach jest opisane 😉
Ale to towarzyskie więc raczej będzie prościutkie 😉
powinno stać do 90 cm 😉
jeśli wybiera się ktoś w najbliższy weekend z koniem  do szarych na zawody ujeżdżeniowe, jest z pd lub pd-zach. okolic Krakowa i chciałby się podłączyć do transportu, to niech się odezwie, mam miejsce 🙂
Odznaka Brązowa- 10 sierpnia 2012r.- RANCHO PCIM. Szczegóły na stronie organizatora.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
31 lipca 2012 11:41
Czy ktoś wie, jak jest teraz z pensjonatem w Swoszowicach?
Jaka cena za miesiąc, i czy prawdą jest, że trzeba płacić kaucję (?) za korzystanie z ujeżdżalni?  :kwiatek:
hm, chyba nie powinno już teraz być żadnej kaucji, skoro oba place są kwarcowe i nie ma wyjścia, nie można iść na gorszy, jak się nie zapłaciło... Ale niech się wypowie ktoś, kto się lepiej orientuje, cena ok.1000zł, z tego co wiem.
Gillian   four letter word
31 lipca 2012 12:36
i dalej brak padokowania?
co powiecie o stajni na Bielanach ? polecacie czy raczej odradzacie ?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
31 lipca 2012 12:37
na pewno brak, tylko ta mała piaskowa zwykła ujeżdżalnia na przeciwko stajni.

azazu93 a ona nie jest przypadkiem zlikwidowana? Tam miał być Instytut Weterynarii.
Kami   kasztan z gwiazdką
31 lipca 2012 12:46
Stajni na Bielanach już dawno nie ma  😉
a to nawet nie wiedziałam 😉 a jaką inną stajnie polecacie w Krakowie z dobrym dojazdem autobusowym w granicach 600zł/miesiąc 🙂
Mam wrażenie że albo tanio, albo blisko (z dobrym dojazdem)  😉
ushia   It's a kind o'magic
31 lipca 2012 13:52
posunelabym sie do stwierdzenia, ze albo tanio albo dobrze 😉

zdaje sie ze w tym momencie 800-900zl to za dobra stajnie minimum 🙂
azazu93 jako najważniejsze kryteria podaje cenę i dojazd....jeżeli dodać do tego "jakość" stajni to jest to mission imposible
Nie wybiera się ktoś może na jeden dzień do Szarych na zawody w sobotę? Albo na dwa ,ale wraca ze swoim koniem do stajni? Chętnie przyłącze się do kogoś.  😉
Zachód Krakowa: Rząska, Zabierzów, Kobylany.
Cariotka   płomienna pasja
31 lipca 2012 16:57
Za 600 zł polecam prywatną stajenkę na 5 koni w Wiatowicach lub Rancho pod Dębem . W obydwóch stałam i było dobrze mi i koniowi, a jestem wybredna.
No niestety dziewczyny, nie każdego stać żeby wpakowac konia do stajni w której płaci sie 900 zł/miesiąc. owszem gdybym mieszkała w Krk na stałe to czemu nie, ale niestety
poza tym, wcale nie jest albo tanio albo dobrze. Stałam w stajni za 900zl i było do d....., a teraz stoję w stajni za 450zl i prócz braku hali nie wyobrażam sobie lepszej stajni, także ostrożnie z tymi kryteriami "tanio=źle; drogo=dobrze"
Dominik1995 a mozna wiedziec gdzie taka stajnia jest ? 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
31 lipca 2012 22:12
azazu93, Węgrzce u P. Uli
Borek Szlachecki u p. Cyganika. Powstają właśnie dwa dodatkowe pół-angielskie boksy🙂 jak przychodziłam były 4 konie, potem paru znajomych przyjechało i aktualnie stajnia pełna-9koni i nikt nie myśli o wyprowadzce😀
A tak z ciekawości.. Co jest w ofercie za te 450zł?
Cariotka   płomienna pasja
01 sierpnia 2012 10:08
słyszałam że mają podnieść na 550 zł🙂 w sezonie zimowym🙂
Mogę napisać, czego u nas nie ma w tej kwocie, a za co chętnie bym dopłaciła:
- ujeżdżalni (najlepiej oświetlonej)
- automatycznych poideł
- siodlarni

Jest za to porządna opieka, właściciel, z którym bez problemu można się pogadać w kwestiach żywienia, wypuszczania itp., padok i pastwiska, supertereny do jazdy. Z tych powodów nie zmienię stajni (a także odelgłości - mogę do stajni iść pieszo), ale chętnie płaciłabym więcej za trochę lepsze warunki dla ludzi, zwłaszcza za porządną ujeżdżalnię. Niestety, łąka musi nam wystraczyć.
Niestety porządna ujeżdżalnia, taka z drenażem, dobrym podłożem kosztuje około 50tyś. (30X60), nie opłaca się jej robić dla paru koni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się