Bryczesy

Oto co dziś podczas wsiadania stało się z moimi M.Horse!



To jakaś kpina! Spodnie za taką sumę a żywotność tylko 3 miesiące?  👿
Amarotsa w jakim miejscy dziura? I ile za nie dałaś?
Amarotsa Niestety MH nie należy do tej samej półki co pikeur, eurostar, cavallo jezeli chodzi o jakość.
Easiertobe - bryczesy uzywane 3 miesiace. Dalam za nie 200 zl podczas allegrowej promocji sklepu Avill Horse. Normalna ich cena to cos troche ponad 500 zl.

Dramka - ja wiem, ze to nie ta sama polka, ale nosz kurka.. skoro ktos sobie zyczy tyle za produkt to niech on chociaz przetrwa z rok.. Lej sie po prostu rozwarstwil? Od tylka zaczynajac a na 'pod'kolanie konczac. Jestem wsciekla.

Brak polskich znakow - przepraszam.
Zareklamuj.
Tak tez uczynie. Dla samego ich cudnego koloru. Pikeur ma taka czerwien?
Ktoś chyba ma czerwone pikeury
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
31 lipca 2012 10:07
mam takie pytanie, czy ktoś z Was wie, jakiej firmy znajde bryczki w kolorze fioletowym ?
bo z tego co widzialam sa Lugany ale ten kolor jest dostepny tylko w 38... ;(
animo
też właśnie szukam fioletowych. Znalazłam Pikeura ale chyba nie ma takich nigdzie 🙁
W sumie taki nieokreślony kolor do końca, różowo-jagodowy ??  👀
ale są piękne
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
31 lipca 2012 10:18
widziałam ostatnio HKM, tez taki różowawy... ale jakos mnie nie przekonuje, najpiekniejsze byly te Lugany...
i nie wiem jak Ty, ale ja najchetniej z pełnym lejem ^^
ja bym bez pełnego leja chyba nie wyszła  😡
Jakoś dziwnie się czuje bez niego.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
31 lipca 2012 10:27
ja juz sie przyzwyczaiłam, teraz mam czarne HMKy z takim jakby gumowym lejem i jest fantastyczny 😉
RTSy były tez super ale juz chyba nie ma tej firmny ;( mam jedna pare ciuram ja codziennie i nic.! raz mi tylko nitka poszla po 2 latach przy ekspresie a tak... bryczesy idealne...
jakby były takie fioletowe ... ;(
seiteki, po raz kolejny napiszę (tak co dwie strony piszę), że dla firmy RTS bryczesy szyła firma passion. Jak najbardziej ta firma szyje obecnie takie same bryczesy. Są dostępne bez problemu.
kolekcja pikeur jesien/zima 2010 była z fioletem..

Lej w HKM fantastyczny  😁
i gumowany? co to jest gumowany lej?
Lej który nie dopasowuje się do ciała i jest jak guma, nie jak druga skóra 😉
ofuj. ciagnacy sie lej to najgorsze co moze byc w bryczesach:/
btw, jestem nieziemsko zadowolona z Meredith I 😉 praktyczne te kieszenie bez zamkow jak nie wiem, mozna szybko cuksa wyciagnac 😀
Tia a świstak siedzi i zawija. Ja nie wiem o co wam chodzi z tym gumowanym lejem - mam ze 3 pary i w żadnym lej nie jest z gumy. Jest inny niż w Pikeurach czy ES, ale NIE JEST Z GUMY ANI NIE JEST JAK GUMA ANI NIE JEST GUMOWANY.  Do tego świetnie dopasowuje się do ciała. Lepiej niż np. w ES czy Cavallo, które mam.
agnesix ES też ma różowe

http://allegro.pl/40-bryczesy-damskie-spodnie-jezdzieckie-euro-star-i2526583135.html

Miałam RTS i lej jak najbardziej kojarzy się z gumowym. Nie dopasowuje się do ciała jak sam w pikeur, es  ponieważ jest podszyty  ❗


faith
w moich candela sa podobne kieszenie jak w meredith, w kieszonke na suwak w życie nie zmieściłabym swój tel dotykowy
Ja ostatnio jeździłam w hkm-ach i rts-ach. I kurcze zaczęła mi przeszkadzać ta przyczepność leja w rts-ach 😲
Dramka, mam RTS i mam Passiony, lej świetnie dopasowuje się do ciała. Fakt, że materiał na lej jest po prostu dwuwarstwowy - od spodu jest taki mechaty - (to nie jest podszycie, podszycie to coś podszytego pod spód, a tak tam nie jest) - i ta dwuwarstwowość w niczym nie przeszkadza w dopasowaniu. Nic się nie ciągnie, nic się nie zwija, nie odparza. Ja i kilkoro moich znajomych (i to jeżdżących po kilka koni dziennie a nie okazjonalnie) używa tylko tych bryczesów. I przekładają je przed inne marki 😉.  To dla mnie najlepsza reklama, a nie to, że Pikeur napisał, że ma oddychający lej i w związku z tym tylko on się dopasowuje do Ciała 😉.
ja w sumie z RTSow bylam zadowolona, tylko szybko poszly dalej w swiat bo przykrotkie.
Pytalam o ten rzekomo gumowy lej w HKMach. z ciekawosci czystej.
A passiony macalam na cavaliadzie i wydawaly sie w sumie bardzo przyjemne i solidne🙂
epk - szylas u nich na zamowienie czy bralas standrad? ciekawi mnie czy mozna sobie tez kolory dobrac🙂
faith, brałam standard. Ostatnio akurat białe. Teraz czaję się na jeansowe (wiszą i czekają w zaprzyjaźnionym sklepie). Możesz wybrać sobie kolory - w sumie to kwestia dogadania. Ja dwie najbliższe pary mam w sumie obmyślone, teraz tylko muszę dozbierać kasę 😉.
agnesix ES też ma różowe

http://allegro.pl/40-bryczesy-damskie-spodnie-jezdzieckie-euro-star-i2526583135.html


No chyba jak będę miała trochę kasy w zanadrzu to poszukam czegoś takiego. Na razie męczę moje Laury i innych nie tykam 😀 reszta bryczesów poszła do szafy.
Ale trochę mi pecha przynoszą. Od początku kiedy je mam na każdej jeździe pada deszcz. Raz jak nie padał to spadłam i do tej pory mam problem z jeżdżeniem (najprawdopodobniej pęknięte żebro) haha, może muszę wrócić do fair playa  😂
epk To nie jest reklama tylko rzeczywistość. Lej w pikeur, eurostar, cavallo pod wpływem ciepła dopasowuje się do ciała i oddycha.

Natomiast koleżanka która jeździ parę koni dziennie, kupiłam sobie rts ponieważ mają ten lej podszyty i pupę nie odparzają ale nie dopasowują się tak jak w.w. bryczesy przez mnie.

agnesix chciałabym mieć takiego pecha bo Ja się ciągle modle o deszcz  😵

Kto ostatnio do mnie pisał o bryczesy flex z krótkim lejem 40  👀
Dramka, pozwolisz, że będę miała inne zdanie? Nie do końca zgodne z Twoimi oczekiwaniami jako sprzedawcy wyżej wymienionych przez Ciebie marek? Jeżdżę w Pikeurach, Cavallo, ES, RTS, Passion. w RTS i Passion lej dopasowuje się bardziej niż w ES, podobnie jak w Pikeurach i duuużo lepiej niż w Cavallo. Jeżdżę, i wiem co czuję. Podobnie jak inni i racz nie wmawiać co kto dlaczego robi. Wybierają takie, bo uważają je za lepsze od innych.

Poza tym jak napisałam, w RTS lej nie jest podszyty - nie ma dodatkowej warstwy materiału, sam lej jest po prostu inny z każdej strony - materiał jest z jednej strony inny a z drugiej inny i nie ma nic podszyte pod spód.
a ja zmienię trochę temat 😉 Czy ktoś może używa bryczesów Animo?
Ja się bardzo zawiodłam na tej firmie, ma bardzo ładne i wygodne bryczesy, ale z ich wytrzymałością jest fatalnie, po pół roku używania mam już dziury przy leju na kolanach  🤔 więc po moich doświadczeniach twierdzę, że jakość jest zupełnie nie adekwatna do ceny, ale jestem bardzo ciekawa innych opinii.
Sluchajcie, co byscie poradzili osobie, ktora sie ciagle obciera w hmmmm... prywatnych miejscach? Czy juz musze zrezygnowac z pelnego leja? Do tej pory mialam dzinsowki Horze, ktore kochalam miloscia przewielka, ale niestety - wsiade raz na konia i boli przez kilka dni 🙁 Taka szkoda - mam je juz 3 lata, ciuram w najgorszych warunkach po kilka koni dziennie i caly czas sa w swietnym stanie.
ikarina- a czy przyczyną obcieranie nie jest zbyt niski stan bryczesów i zbyt mały wymiar w pasie?
Mnie obcierają te spodnie, które żeby dopiąć w pasie muszę nieco naciągnąć w górę. Naciągając w górę, wrzynają się nieco w krok. I wówczas obcierają.
Odkąd kupuję inne kroje, bardziej pasujące do mojej sylwetki ze słabym zaznaczeniem talii, jest ok.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się