Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

no to czekam na zdjęcia z dzisiaj,
kolebka no piękny skok przez te szranki🙂😉 moze czas pomyslec o zmianie dyscypliny 🏇 ale gratlujacje bo drugi przejazd widzialam, ze udany, a co do prezentowania się na rozprężalni vs czworoboku to łączę się w bólu... 🙄
🚫


Generalnie nie wiem czemu odwala taką manianę, nie jest świeżo zajeżdżonym trzylatkiem, a dokładnie tak się zachowuje... Na rozprężalni chodził po prostu genialnie, prowadził się jak tylko chciałam, nawet porobiłam lotne w seriach i ciągi, a tylko wjeżdżam na czworobok i zatrzymuje go na łapie, a resztę jadę jak się tylko da asekuracyjnie, bo koń albo się zwiesza na pomoce i się rozprasza albo pędzi  🙄  Mogę na nim i tak zrobić 60%, ale bez tej spiny byłoby z 63, 64...
No cóż, trzeba jeździć i startować, jeździć i startować, jeździć i startować!
Dava   kiss kiss bang bang
05 sierpnia 2012 18:52
Kolebka jaka szkoda  🙁 On jest przecież oazą spokoju. Aż trudno mi w to uwierzyć   🙁

Mój Majorex pewnie chodziłby na 5biegu  🤣 🤣 🤣 🤣

Julka
wrzucaj foty plis  🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
05 sierpnia 2012 20:05
Kolebka chłopak ma po prostu tremę - nawet najlepszym się zdarza  😉
Julkaaaaaaaaa  fotyyyy
juliadna super fotki  😜


maly offtopic... z list startowych na jutro.........

"16:20 Adam Brodowski - Zazoeways"
"16:48 Adam Brodowski - Elbrus"

"duzo" czasu na rozprezenie drugiego konia  😁


akurat sam zawodnik stwierdził, że mu tyle czasu wystarczy, ale i tak koniec końców był wykreślony bo dziś była "niesprzyjająca aura pogodowa" - przynajmniej takie wytłumaczenie do mnie dotarło :P
Przepraszam, że się tak wtrącę, ale na takie zawody może przyjść każdy? W sensie taka ja, mogę sobie normalnie tam wejść i popatrzeć?

Kolebka szkoda, ale przynajmniej byłaś sensacją 🙂 w końcu nieważne jak mówią, ważne żeby mówili 😉
Pewnie, że tak 😉
No to na co ja do tej pory czekałam? Trzeba tylko rodziców zmówić (będą zachwyceni) :P
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 sierpnia 2012 21:09
kolebka byłaś sensacją zawodów 😁

Juliadna fotyyyyyyyyyyyy :kwiatek: 😜 😜


My wczoraj zaliczyliśmy beznadziejny przejazd w C-3, to, co wychodzi nam w domu najlepiej, wczoraj wyszło najgorzej 🙄 Dlatego dzisiaj też pojechaliśmy C-3, z końcowym wynikiem 58,8% 🙂 Tak więc jak na nasz debiut w C jestem zadowolona 🙂
Dla nas sezon się dopiero zaczął, ale chyba też i skończył, w zależności od tego, czy będą jeszcze jakieś ZR-A, czy nie. Nastawiam się bardziej na jakieś jesienno-zimowe konsultacje i ostre trenowanie do przyszłego sezonu 🙂

btw: jakby ktoś miał moje zdjęcia, będę wdzięczna 🙇
wczoraj C-3 ok. 17.30, dzisiaj C-3 ok. 16.30, gniady kucyk z gwiazdką i białymi skarpetkami na tyłach 😉
Strucelka  u nas są regionalki + towarzyskie 1 września : )
Właśnie, zrobił by ktoś jakieś fajne konsultacje  🙁 🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 sierpnia 2012 21:15
Aragorniasta jednodniowe?

Zorilla ja proponuję dr Markowskiego u Szarych 😜 😜
Strucelka tak, jednodniowe : >
No tak strucelka jednodniowe. A potem 15go też jednodniowe w Arabce w Mysłowicach. Jakieś 45km od Santosa.
Mieli tam nie dawno p.Piasecką ale za późno się ogarnęłam.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 sierpnia 2012 21:39
No dobra już dobra!  😀

Dziunka:



Alaska:



i masz marudzący Struclu 😀




juliadna a masz z dziś może jeszcze jakieś moje?  :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 sierpnia 2012 21:48
Aragorniasta są jakieś, które robiła brunatna, ale to jutro, bo idę odespać weekend...



Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 sierpnia 2012 21:57
ALE KLUSKAAAAAA 😲 😵 koń i jeździec 😁

dziękuję juliadna :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
No strucelka koń to ci się w kule zamienia  🤣 🤣.
Julianda czekamy wszyscy z niecierpliwością aż się obudzisz 😀
W oczekiwaniu na zdjęcia Juliadny dorzuciłam trochę do mojego albumu - z dziś 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 sierpnia 2012 22:31
jaki sliczny Lolek  😍

Poważna mina, jak przystało na medalistę ;-) Gratulacje!
Strucelka no to gratuluję udanego debiutu w C i oby tak dalej, bo ja uwielbiam patrzec jak sie oboje rozwijacie 😍

Zorilla, Strucelka - ja też chcę jakies fajne konsultacje !, tylko takie zeby chcieli też takich  na 'nieco' mniejszym poziomie wtajemniczenia ujezdzenioweo 🤔wirek:

zdjęcia sueper i czekam na resztę bo bardzo miło pooglądac, gratulacje oczywiscie dla wszystkich startujących, sa juz wyniki z dzisiaj?
Dava   kiss kiss bang bang
05 sierpnia 2012 23:06
Julka Normalnie szok! Nie uważasz, że On idealnie pasuje do flo i dekoracji  🤣 Skubany jakby wiedział o co chodzi  🙇

Dziewczyny Wszystkim wielkie gratulacje, żałuję, że nie byłam i nie obfociłam Was i nie pogadałam przy colówie  😉 🤣
A nie ma ktoś naszych zdjęć? Siwy arabus Plico+szatynka we fraku i cylindrze 😉
Albo naszych...  Gniada kobyła z odmianą jak w avatarze i tylne skarpetki.....  Przejazd w P2 sb i P3 nd ....  :kwiatek:
ludkowie, kto u Was kuje?
Arek masówki juz nie chce robic, Styrna sie nie sprawdzil, Wieńc czasu i siły na 20 koni na raz nie ma - RATUNKU!  :emot4:

  zadzwon do zbyszka szczygłą 889711472 . mi kuje konia kilka lat i nie narzekam 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 sierpnia 2012 08:26
proszę, tylko nie on...  😫 nie wiem jak można go w ogole polecać 😲
dzięki Julka! oczywiście czekam na więcej 😀
Musze powiedzieć., że mój zwierz też bardziej kulkowato tu wygląda, nawet czapraki full eskadrona przestały być na niego za duże 😀 Tylko żeby zechciał nie bać się sędziego w C i iść na czworoboku tak jak na rozprężalni :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się