Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Aimee, ja mam, postaram się wrzucić wieczorem :-)
ewabe dziękuję  :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2012 10:14
[quote author=ushia link=topic=196.msg112738#msg112738 date=1228508607]
ludkowie, kto u Was kuje?
Arek masówki juz nie chce robic, Styrna sie nie sprawdzil, Wieńc czasu i siły na 20 koni na raz nie ma - RATUNKU!  :emot4:

   zadzwon do zbyszka szczygłą 889711472 . mi kuje konia kilka lat i nie narzekam 🙂
[/quote]

eeeeee, no dziekuje bardzo, ale przez cztery lata to udalo sie kowala znalezc, obecnie W.Gilarski robi
Dava   kiss kiss bang bang
06 sierpnia 2012 10:25
HAHAHA umarłam  😂
Dava nie chciałam komentować, bo stwierdziłam, że off, ale skoro napisałaś...  🤣
Ja się poplułam herbatą, nie ma to jak odpowiadać na post z 2008 roku!
ushia na pewno nadal szuka i szuka kowala  🤣
ha ha ha teraz dopiero zauważyłam datę  😂 👍
a jakby ktos mial zdjecia łaciatej krowy z helikopterem na uszach to ja BAAARDZO chetnie przyjme 😉
a dokladniej chodzi o konia Dewajtis, w sobote jechalam P2 a w niedziele P3  😀
n_k_kowalska@interia.pl
ushia konie Ci już pewnie trochę przerosły,nie?
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2012 19:16
nieee, skad, nawet podkowy mam dalej te same 😉
Aimee, Dodałam 😉
ewabe nie masz wiecej 🙁 ?
ewabe dziękuję  :kwiatek:
Zorilla, Mam, ale Raczej więcej tych samych par. Na P nie byłam ani w sobotę, ani w niedzielę 🙁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 sierpnia 2012 08:45
ewabe a ja akurat bym z Lki chciała i C  😉. Szkoda więc.
mtl   I M Equestrian
07 sierpnia 2012 15:38
Ma ktos jakies fotki Senegala? (z zawodów u Szarych)  👀
mtl, A ja mam i to sporo. 🙂
A czy ma ktoś jakieś fotki Awy z ujeżdżenia z soboty i ze skoków w niedzielę ?

Znalazłam bardzo ładne u duunii   :kwiatek: ale chciałabym jeszcze...
fabapi, ja mam sporo waszych :-)

Postaram się powrzucać resztę dziewczyny jak tylko przestanę pracować po 16 godzin na dobę.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 sierpnia 2012 14:37
fabapi to nie sa zdjecia mojego autorstwa  🙄 jakby co to telefon do p jurka dam ci na pw, z pewnoscia pojawi sie na zawodach u was i pocyka fotki-gdybyscie chcieli 😀
Moje drogie - tylko nie bijcie  🙇 czy nie lepiej byłoby stworzyć wątek - Kraków wydarzenia sportowe - czy coś w ten deseń?? Co jakiś czas, dość często przy okazji zawodów wciąż to samo: a kto jedzie, a ja nie  moge, wrzućcie zdjęcia, a ja nie mam itp

Wątek pensjonatów i stajni jakoś zaczyna się zaśmiecać i powiem , że wręcz nuda czytać. Nie wiem...może mam jakieś zwichrowane poczucie ale wydaje mi się , że jego intencja była lekko inna....
Masz zwichrowanie ponieważ nikomu to nie przeszkadza pytać o stajnie a jakoś nikt tego nie robi 🙂
Chyba że chcemy mieć martwy wątek to można i tak.
Nie zawsze potrzeba pytać. Ale stajnie też i przestały pisać o sobie... chyba FB zabrał połowe rozmów 🙂
Bo jakaś stagnacja u nas chyba, nic się nowego nie buduje, nic nie zamyka. Nuda 😉
mtl   I M Equestrian
09 sierpnia 2012 15:53
mtl, A ja mam i to sporo. 🙂


moge prosic na maila? (chce poprostu zobaczyc 🙂😉
izydorex, ze stajni nic nowego nie buduje, ale inwestycje są - u nas nowiutki plac zewnętrzny, przyjął ksywę plaża, już pojutrze inauguracyjne zawody 😉
fabapi, Dodałam porcję zdjęć z soboty :-)
Mam pytanie do jeżdżących w Bolęcinie - czy busy z Krakowa zatrzymują się gdzieś w pobliżu stajni? I ile mniej więcej trwa dojechanie z Krakowa busem?  :kwiatek:
aniou busy zatrzymują się na przystanku w 'centrum' Bolęcina i to jest blisko stajni - spokojnie na nogach w kilkanaście minut spokojnie można dojść, ile dokładnie bus jedzie nie wiem bo nimi nie jeżdżę, ale generlnie z Krakowa do Bolęcina to godzinę trzeba liczyć na dojazd + dojscie do stajni.
aniou busy z Krakowa odjeżdżają z Dworca PKS z płyty dolnej, do Bolęcina jadą ok 70min - przynajmniej tak jest wg rozkładu (czasem szybciej dojeżdżają) Z przystanku w Bolęcinie do stajni jest ok 7min (jak idziesz pierwszy raz to ok 10min na spokojnie, później jak poznasz skrót przez łąkę to szybciej). Jeśli chcesz aktualny rozkład wakacyjny to mogę podać na pw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się