Warszawskie voltopiry :)

Ja też chętnie się piszę na spotkanie, przy fai tym chętniej 😀
Ja w piątek być może bym mogła🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 sierpnia 2012 22:28
Dziewczyny, ale Wy piszecie o tym piątku?  🙁
asds   Life goes on...
13 sierpnia 2012 22:49
Chyba o tym.

Ja od 17.30 bym mogła 😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 sierpnia 2012 23:43
W takim razie ja niestety odpadam 🙁 Chyba, że coś mi się zmieni w ostatniej chwili i będę jeszcze w Warszawie.
Bischa   TAFC Polska :)
14 sierpnia 2012 00:12
Ja też chętna, na każde spotkanie, a tym bardziej przy fai 😁
O co chodzi z lotniskiem?
jak jest faja to mnie nie ma w warszawie...  🙁 ale ten piątek by był spoko 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 sierpnia 2012 12:59
No właśnie, dziewczyny Kujka na faje zaprasza w niedzielę, a Wy tu o piątku piszecie 😀
kujka   new better life mode: on
14 sierpnia 2012 13:11
no no, ale zeby komus nie umknelo to powtorze, ze w niedziele 26 sierpnia! czyli nie ta, tylko nastepna! 😉
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2012 17:47
Misiaczki, ja aktualnie srednio internetowa, wiec nie ogarniam w ostatnim czasie forum za bardzo, ale napisze Wam co i jak z ta faja:
na tej stronie macie troche info o calej imprezie:
http://kontynent-warszawa.pl/streetparty/2012/pl-1-o_festiwalu.htm#tx

w zakladce mapy, ktora jeszcze z tego co sie rozumiem "sie tworzy", znajdziecie pewnie na dniach wspolne namioty Fundacji Ocalenie i zORIENTuj sie. Fajki czekaja od 14 do 20 (a moze troche dluzej) 🙂 mozecie wpadac kiedy chcecie, choc miedzy 17:30 a 19:30 bede siedziec z dzieciorami i robic lampiony, wiec bede troche bardziej zajeta 😉

a no i wazna rzecz - faja tylko dla pelnoletnich. maloletnie voltopiry moga dostac herbe arabska i czeczenskie zarelko.

dawajcie znac i piszcie kto bedzie bo zapowiada sie naprawe super i byloby bardzo milo zobaczyc przy okazji kogos z forum 🙂
ja chyba nie wyjeżdżam więc w sumie chętnie bym wpadła  😀

tylko potrzebuje jakiegoś voltopiro-opiekuna bo niewiele osób stąd znam 😉
kujka, ja wpadnę, a jakże! 🙂
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2012 18:12
Dzionka, w koncu bedziesz miala okazje poplotkowac z P. o pracy 😁

kotlet, no wiesz, jak cos to ja moge byc Twoim opiekunem :P
Hahah spoko 😀

kujka akurat z Tobą kiedyś mi się zdarzyło nawet spotkać i chwilę porozmawiać :P
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2012 18:31
toc pamietam 🙂 stad moja propozycja wlasnie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
21 sierpnia 2012 18:58
Impreza jest w tą niedzielę? Dobrze pamiętam? Ja się wybiorę na 95% 😉 Ktoś zamierza przejść z pl Bankowego pochodem? Nie chciałabym iść sama 😁 kotlet, przydałoby się w końcu spotkać 😉
Bischa, tak, w tą niedzielę 🙂
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2012 19:02
Bischa, tak, w ta niedziele 🙂 ja bym bardzo chciala ale musze przygotowywac nasze namioty od 10 na Krakowskim. w zeszlym roku wyrobilam sie ze wszystkim i dalam rade byc tez na paradzie... fajnie bylo 🙂

parada o ile dobrze pamietam jest o 13 z Bankowego a miasteczko na KP jest od 14.
Bischa bardzo wreszcie chętnie 😉 na bankowy z wkdki mam chwilkę więc jak najbardziej mi pasuje 😉
Bischa   TAFC Polska :)
21 sierpnia 2012 19:42
A jaka to stacja wkd? SKM tam też staje?
Czy ktoś z was wie, na jakim przystanku przy Puławskiej trzeba wysiąść, żeby znaleźć się jak najbliżej miejsca katastrofy samolotu z 1987 roku? Ja tam byłam dawno temu z rodzicami samochodem, a moja przyjaciółka chciała się tam wybrać, a ja nie wiem gdzie wysiąść. Moja babcia mówi, że od metra Kabaty to kawał, a mnie się wydawało, że od metra można dojść szybko przez las...
A jaka to stacja wkd? SKM tam też staje?
Czy ktoś z was wie, na jakim przystanku przy Puławskiej trzeba wysiąść, żeby znaleźć się jak najbliżej miejsca katastrofy samolotu z 1987 roku? Ja tam byłam dawno temu z rodzicami samochodem, a moja przyjaciółka chciała się tam wybrać, a ja nie wiem gdzie wysiąść. Moja babcia mówi, że od metra Kabaty to kawał, a mnie się wydawało, że od metra można dojść szybko przez las...


Od metra i od Puławskiej jest ta sama droga praktycznie jeżeli chodzi o odległość.
Od Puławskiej najprościej iść ulicą Jagielską. Przystanek nazywa się Jagielska po prostu (739, 709, 727, 715 autobusy).
Bischa   TAFC Polska :)
21 sierpnia 2012 21:15
Dzięki :kwiatek:
wkd zatrzymuje się na dworcu centralnym  😉 skm na śródmieściu
Bischa   TAFC Polska :)
21 sierpnia 2012 21:51
A to fakt, myślałam, że coś bliżej jeszcze Bankowego jest 😁
tak dobrze to nie ma  😁
damn it... pracuje w niedz od 15... nie będzie mnie na fajce  😕 😕 😕

może kogoś zainteresuje 🙂

3 miesięczne darmowe warsztaty fotograficzne (...)


dzięki za cynk! zgłosiłam się i już mnie zapisali 😉
ja też się zgłosiłam, ale chyba jednak nie dam rady pogodzić warsztatów z pracą  😕
szkoda, bo strasznie się na nie napaliłam  🙄
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
22 sierpnia 2012 08:48
a mi wczoraj powiedzieli że nie mają już miejsc, no jak to? 🙁
Skoro taką mamy dyskusję o dzielnicach, to mam może jakiś sąsiadów w okolicach Lasku Kabackiego? 😉


zgłaszam się🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się