Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Mirabelka super ! 😎
slojma   I was born with a silver spoon!
22 sierpnia 2012 16:40
A ja mam nowy md  😍 dzisiaj robiony jutro tylko zmieniam na kryształek
Scottie, obciach... bo? 😉 Zresztą, tu nie wątek o moim koncie na YT. 🙂

Bo się zachowujesz jak głupia pinda? 🙂
Kolczyk ładny, Ty ładna, ale sposób w jaki się zachowujesz nie.
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
22 sierpnia 2012 17:41
Julie, mam do siebie dystans, jestem sobą, a że inni tego nie akceptują... nie mój problem 🙂
slojma poka zdjęcie  😀
ja uważam, że to taki "sposób na siebie". Niektórzy piszą pamiętniki, inni jakieś wiersze,  a  Mirabelka kręci filmiki, a jej zachowanie może jest odzwierciedleniem osobowości? (ale nie wiem jak jest, więc nie mi to oceniać  🙂 )
slojma   I was born with a silver spoon!
23 sierpnia 2012 07:48
patt140- dzisiaj zrobię i wrzucę później, ale bardzo go lubię 🙂
Mirabelka chodzi Ci o septuma? No to chyba od razu kółko,albo podkowę 😉
slojma  jaaaacie 😀 a gdzie? i zdjęcie!
slojma   I was born with a silver spoon!
23 sierpnia 2012 11:42
Obiecane zdjęcie
Miejsce blisko linii majtek kocham go strasznie mi się podoba
slojma  o boże,piękny  😍  bolało? :>
slojma, super. Właśnie, bolało? Jak MD w ogóle się robi?

Edit: przecinek!!!
Sisisa,

Istnieje kilka metod zakładania tych implantów - najbardziej popularne jest użycie igły. Za pomocą igły o odpowiedniej średnicy robi się w zaznaczonym  miejscu nakłucie – następnie za jej pomocą tworzy się pod  skórą odpowiednią „kieszonkę”, w której mieści się stopka. Popularne jest też użycie narzędzia zwanego dermal punchem – wycinakiem biopsyjnym robi się miejsce na pręt, natomiast przestrzeń na stopkę również wykonuje się igłą.
Osobiście preferuję trzecią metodę - przy użyciu skalpela  o odpowiedniej wielkości ostrza robi się nacięcie i samym ostrzem formuje się kieszonkę. Rozmiar biżuterii jest naprawdę niewielki, więc piercer do założenia implantu może używać ułatwiających jego trzymanie narzędzi. Samo zakręcanie lub odkręcenie nakrętki też idzie łatwiej z dedykowanymi ku temu kleszczami.

[url=http://www.tattooart.pl/artykuly/microdermale-i-skindivery-czyli-o-popularnych-implancikach-słów-kilka…-4324.html]źródło[/url] 😉

no i właśnie, Slojma, którą metodą miałaś robiony? 😁
maiiaF, ojj, brzmi strasznie i musi cholernie boleć. Ale efekt super.
slojma   I was born with a silver spoon!
23 sierpnia 2012 16:28
Dziewczyny dziękuję :kwiatek: To już mój trzeci micro i powiem tak. Dwa pierwsze miałam igłą, dość długo trwało same przebicie i założenie, było bolesne.
Dwa kolejne robione specjalnym urządzeniem nic nie bolało i trwało ok 1 minutę z założeniem. Przy wczorajszym to sobie swobodnie rozmawiałam w trakcie robienia więc chyba aż tak nie boli.
slojma przepiękny  😍 gdzie masz dwa pozostałe?  👀
[sub]i ile za takie cudo? [/sub]
slojma   I was born with a silver spoon!
24 sierpnia 2012 08:25
Dwa mam przy kościach obojczykowych. Cena 100-120zł wszystko uzależnione od obecnych cen md
In.   tęczowy kucyk <3
24 sierpnia 2012 13:16
prawie dwa lata temu w Krakowie płaciłam 120zł, jak widać ceny się nie zmieniają 😉
alabamka 1 czcionka czy kierunek?

Kierunek, czcionka jak dla mnie to żadna  😡
Wichurkowa   Never say never...
24 sierpnia 2012 16:40
Cześć,mam do was prośbę...mam zamiar zrobić sobie kolejny tatuaż 😍 I mam dylemat w którym miejscu,jaką czcionką i który napis...🙂

1.Konie dodają nam skrzydeł, których nam brak.
2.Konie nie potrafią rozmawiać, ale mówią jeśli potrafisz słuchać.
3.Koń to coś więcej niż zwierzę, to istota pełna tajemnic i mądrości...
4.Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał. 

Który najlepszy? Mi się najbardziej 1  i 3 podoba,a wam? 😉
Wichurkowa, 1. ewentualnie, ale powtórzenie "nam" mi się nie podoba, lepiej by to brzmiało "konie dodają skrzydeł, których nam brak"
reszta mi się nie podoba wcale 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 sierpnia 2012 17:14
cavaletti
Miałam takie samo odczucie, co do tego cytatu...

Wichurkowa
Ja wyznaję zasadę, że im krótszy cytat, tym lepszy, byle miał jakieś przesłanie, maksimum treści 😉
W związku z tym, postawiłabym na nr 1 (jeśli już miałabym wybrać).
Wichurkowa   Never say never...
24 sierpnia 2012 17:26
cavaletti no masz racje Twoja wersja zdecydowanie lepsza🙂
Dzięki dziewczyny,też 1 najbardziej mi się podoba🙂
kujka   new better life mode: on
24 sierpnia 2012 22:25
Wichurkowa, jak dla mnie to zaden. strasznie infantylne te haselka niestety. 🙁
z końskich cytatów mogłabym nosić tylko: girl's place is on her horse 😉
1 lub 4 jak dla mnie 🙂 ale 4 zmieniłabym na " Niebo nie może być niebem, jeżeli nie ma w nim konia, który nas przywita"
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 sierpnia 2012 09:25
Wichurkowa jak dla mnie te cytaty zajeżdżają koniarkowymi blogami. Ja wyznaję zasadę, że jeśli nie jestem pewna, że "to jest to" to odpuszczam, muszę mieć tekst, który jest "mój" na 100 %  😉
Wichurkowa   Never say never...
25 sierpnia 2012 15:41
Może i macie racje...hmm muszę poszukać czegoś lepszego🙂
Podoba mi się też cytat z Małego Księcia "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." Ale nie wiem czy jest to odpowiednie na tatuaż..
Jeśli chodzi o cytat związany z końmi to jestem posiadaczką takiego od 2 tygodni i jestem mega szczęśliwa  💘

angelika95 ładniusi, ale osobiście bym sobie takiego nie zrobiła. Ładny, ale cytat... Jakoś bardziej do mnie przechodzą po ang ogólnie, najładniejszy z polskim cytatem miał mój kolega "patrz komu ufasz", czy coś w tym stylu, na przedramieniu, czcionka, wielkość, piękny  😍
kujka   new better life mode: on
25 sierpnia 2012 17:30
w zyciu bym sobie takiego nie zrobila... niestety zgadzam sie ze Smarcik - jedzie qniarkami z kilometra 🙁 (no i czy pisanie serce duza litera to nie blad? 😉 )
Mnie się nie podoba, brzmi quniarkowo, coś w stylu " Skoki przez stacjonaty moim życiem" 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się