Olsztyńscy voltowicze

Moze mi ktos (**allexandra** ?) podac dokladny adres Stajni Novum?
nie ma problemu  😉  już CI piszę na fejsie  :kwiatek:
Sluchajcie, szukam kogos kto chcialby pracowac przy koniach, kto ma juz jakies doswiadczenie z konmi, praca dla osob ktore maja czas, bo w tygodniu, jakby ktos byl chetny to czekam na wiadomosc
Gdzie mogę zszyć poprute czapsy w Olsztynie? Poszedł szew w połączeniu guma-skóra i nie chcę, żeby poszło po całej długości :/
Jedzie ktos z Olsztyna (albo przejezdza przez Olsztyn) na hubertusa do Dągów i ma wolne miejsce w przyczepie? Chetnie bym sie zabrala z moim wałkiem i dorzucila sie do paliwa 🙂  :kwiatek:
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
26 września 2012 19:31
Edy Witam Cie Serdecznie🙂 Kupe lat, Castilione ze zdjecia uroczy 😉, pamietaj o Hubertusie w Naszej kochanej Maltance🙂
kiedy jest w maltance?
Czy jest ktoś może z Was zainteresowany usługami kowalskimi p.Krzysztofa Kuśpiela w najbliższą środę (3.10)??? Do pracy nie mam zastrzeżeń, precyzyjnie i zdecydowanie "nie na odwal", kopyta strugane naturalnie, 45zł/koń. Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany, więcej informacji i namiary, mogę podać na pm.
Przypominam też, dotąd niedoinformowanym, o 3-dniowym szkoleniu z Karin Blignault (12-14.10) w Mycynach 😉😉😉
Wszelkie niezbędne informacje o kosztach, szczegółowym planie szkolenia i samej metodzie Karin ---> http://www.hipologia.pl/news/show/id/627
Aida jedziesz jako słuchacz na kurs?
Gdzie nastepne Hubertusy w tym roku ? 🙂
właśnie, podajcie jakieś terminy bo też planuję zrobic a późno się obudziłam i nie wiem gdzie co jak i u kogo...
Teraz jest za tydzień w Dercu razem ze skokami ;D jedzie ktoś? my się wybieramy
potem jest chyba w Maltance, a pod koniec października jak się nie mylę janczary?
A gdzie relacja z Dągów ? :P
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
01 października 2012 16:42
angeel masz może jakieś namiary mejlowe do właścicieli stajni w Marengo?🙂
angelika95 ja mam namiary, wysłałam Ci na PW
dziękuje 🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
03 października 2012 20:05
Mam kilka zdjęc z ostatnich dni beztroskiego lenistwa.  🙂 Teraz dziewczyna musiała wrócić do roboty.  😀iabeł:
Wybieram się w tą sobotę do Derca i mam jedno wolne miejsce w przyczepie. Będę jechać od strony Morąga przez Olsztyn i mogę zgarnąć kogoś po drodze.
kosteczka a co śmigacie w Dercu 🙂?
Zapisaliśmy się na 2xLL, bo wyżej nic więcej nie będzie  😉
a będzie potęga skoku?🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 października 2012 15:26
Dziewuszki mam pytanko, czy któraś z Was prenumeruje lub prenumerowała i ma na stanie czasopisma "Trakeny", "Hodowca i Jeździec" i  "Przegląd hodowlany"? A i czy orientujecie się gdzie znajdę "Program Hodowlany Koni Trakeńskich"? 👀 :kwiatek:
Freska - program hodowlany http://www.trakeny.eu/index.php?page=128 piszesz prace o trakenach? 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 października 2012 19:42
Dziękuje Angeel  :kwiatek:Mam zamiar zacząć  😁
Haha, mam podobnie :P

Moniqa - i co, kiedy swojego rumaka przywozisz? Mijalysmy sie dzisiaj przy torach na redykajnach ;p
Freska u dr Wejera piszesz?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 października 2012 20:24
U prof Jaworskiego
Nudno tu ostatnio cos, wiec wrzuce swojego dziada ;p









🙂

W Marengo tez bedzie Hubertus w tym roku  💃
zdjęcia boskie  😍 i ta zieleń na jesień ajajaj

piszcie kiedy to postaramy się wpaść, bo blisko🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się