Kącik Małolata...:D

Kamita Akademia Kucania w Dawidach 😉 Właśnie Ida mi poleciła i byłam bardzo zadowolona

i nadal polecam  😀
jakby co to Ci opowiem na priv, a o inne opinie to do Heval  😂 🏇
Ida to poprosiła bym pw z większą ilością informacji, i mam jeszcze jedno pytanie do Cb ale to już na pw  :kwiatek:
Heval  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 września 2012 17:10
idaczerwcowa, ja mogę Cię odwiedzić w ten weekend, albo w tygodniu tylko aparałki brak 🙂


Ależ jestem wkurzona/załamana/zniesmaczona/itp. Mam dość, ostatecznie. Chyba czas skończyć pewne rzeczy raz na zawsze..
Hermes a właśnie! opowiadaj co u Ciebie! co się dzieje?  :kwiatek:
ejejeje, małolatki, mam pomysł 😀 która małolatka chciałaby się spotkać w wakacje/ferie we Wrocławiu? :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 września 2012 17:42
Kamita01, u mnie jakoś tam leci 🙂 szkoła fajna, klasa cudowna. Jeździecko stoję w miejsc, dzisiaj byłam na zawodach, ale jako luzak. A więcej to nie wiem co u mnie. Choruję znów 🤔 😉 a reszta poleci na PW 🙂
ejejeje, małolatki, mam pomysł 😀 która małolatka chciałaby się spotkać w wakacje/ferie we Wrocławiu? :kwiatek:

Niedawno dostałam propozycje wyjazdu na ferie pod Wrocław, jak sie uda to chętnie 😉

Małolaty o kciuki poproszę  😅
Alabamka no to gites 😉 może Facella, bo ona też z tamtych okolic 💃
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 września 2012 17:54
Alabamka, jak już pisałam na fejsie, są! 😉
Ja również proszę o kciuki na ten tydzień :kwiatek:
Hermes, Alabamka kciuki oczywiście są 😉

Przejechałam dzisiaj prawie pół kółka na końskiej szyi, nie zdołałam wrócić w siodło, więc zeskoczyłam. 😂

A generalnie to kiedyś marudziłam, że u mnie nic się nie dzieje, siedzę w domu itp. A teraz bardzo bym chciała mieć chociaż jeden taki dzień, w którym nie musiałabym wychodzić z domu, a tu dupa, wakacje mi się dzisiaj kończą. 🙁 Ale za to w tym lub przyszłym tygodniu jadę na weekend do Holandii. 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 września 2012 18:29
Facella zawsze chętnie, ale co na to Cień na Śniegu...

że kciuki są, to wiecie.
Dziekuje jeszcze raz wszystkim za zyczenia 🙂

a moj hadzik jest juz jutro operowany i wiecie co... okazalo sie, ze ma 2 czipy i sarkoida... a jechalismy z jednym czipem... 😵 nie mam juz na to wszystko nerwow...
Ech, a dla mnie weekendy są zdecydowanie za krótkie i chyba nawet bardziej męczą niż tydzień roboczy.
Piątek to piątek, w sobotę mam konie to pół dnia zlatuje, drugie pół na sprzątaniu, a w niedzielę trzeba wszystko ogarnąć.
Ani to się wyspać, ani odpocząć...
konwalia duuuuuuużo zdrówka Hadżikowi!  :kwiatek:

Nie wierzę, że to koniec weekendu. Super, cały wolny czas przesiedziałam nad WOSem, bo choroba pokrzyżowała mi weekendowe plany  😵
Hermes, Alabamka kciuki 😀
fly ja mam propozycje wyjechania do Holandii, w święta/ferie  🤣 Ale chyba nie skorzystam.
Hermes co jest?  🙁
Ja ostatnio mam to samo, ciągle w biegu, ale w końcu sie oderwałam od kompa, i podoba mi sie to, ale jestem wykończona.
nie tylko fizycznie, ale i psychicznie...  🙄 
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 września 2012 18:38
patt140, zaraz poleci PW 😉
patt czemu nie skorzystasz?
Ja też kciuki trzymam 🙂

Dopiero teraz, jak nie musiałam się uczyć, odczułam, że jestem okropnie zmęczona psychicznie. Cieszę się, że teraz 4 dni bez szkoły i trochę odpoczynku.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 września 2012 18:42
a mnie woła bilans elektronowy  🤣 oraz rodzaje transportu komórkowego i conditionale...
chyba się robie choraaa  😵
alabamka są kciuki!
Hermes no własnie aparat to największy problem, ale Alabamka (serce moje cudowne) zgodziła się byc porwana w niedziele  😍
no i kciuki dla Ciebie tez się trzymają  😉
Kamita już odpisuje bo dopiero wróciłam do domciu  😀
tak bardzo kocham mój nowy pokój  😍 💘
idaczerwcowa, oj oj jak słodko  🙂
Dziękuję wszystkim za kciuki, niestety nie wyszło  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 października 2012 08:48
idaczerwcowa, to jak się dorobię w końcu lustra to będę Twoim stałym gościem 😁

A ja mam trzy zdjęcia z wczorajszych zawodów(luzakowałam tylko) to się pochwalę, bo konik jest uroczy :kwiatek:


Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 15:45
śliczneeee! co to?

miałam dzisiaj kartkówkę z chemii 🤔
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 października 2012 15:55
Facella, Cymes (zdrobniale Cekin) koń od nas ze stajni, bardzo urocze stworzenie, a jak to skacze! 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 15:58
piękny jest!

uuu jaki masz ponętny awatar  😀iabeł:
Hermesiuuu, ślicznie wyglądacie 😍

uuuf, pani od historii ma grypę żołądkową 🏇 a miał być dziś test z całej starożytności +bieżące tematy... 😅

dzisiaj zwiedziłam rowerem kolejną część miasta za rzeką 😁 i zeszło mi pooonad godzinę 💃 ale no kurcze, nie ma żadnego innego przejścia dla pieszych albo rowerzystów i znowu musiałan cisnąć na około 👿 bo na Trasie Unii jest zakaz ruchu pieszych, bokiem chodnika nigdzie nie ma... będę musiała sobie jeszcze inną trasę znaleźć, ale to w środę 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 października 2012 16:13
Facella,maiiaF,  prawda, że pasuje do mnie? 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 16:16
avatar? 😁
no kuń tak.

jutro kończę godzinę wcześniej!  😅
i stajnia, o ile nie będzie padać
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 października 2012 16:38
Facella, tak tak, avatar też 😁
Hermes ja chcę Cię kiedyś w spiętych włosach na żywo zobaczyć, jak nie ty  😁
Przyjaciel [s]obciął[/s] zgolił włosy, koniec świata  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się