Młode Konie

margaritka gratulacje  :kwiatek:, śledzę poczynania młodego od początku z pewnych osobistych przyczyn.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 listopada 2012 18:06
iza90 no arabów to na pewno tak , ale małopolak na pustyni tego jeszcze nie było  😉
iza90, ciężko doradzić. :kwiatek: Masz VV na xx - dla mnie brzmi jak fajny prospekt do WKKW. Do rajdów chyba preferowana jest przewaga oo nad xx? (choć powiem szczerze, że w tym temacie laik jestem :icon_redface🙂
Przy tylu koniach nie dziwię się, że czasu brakło! Trzymam kciuki za dalsze, udane sprzedaże!

Ilu źrebaków się spodziewacie w przyszłym sezonie tak w ogóle?
Maea, rajdowcy zdecydowanie wolą przewagę oo nad xx. Ja mimo to jestem zwolenniczką równowagi między dolewem xx i oo. Do Charyzmy rozważamy araba albo młp z linii Emira. Fajnie się buja skubana 🙂 W tym roku tylko jeden źrebaczek, po Ganges / Lap Bej, matka po Hebab.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 listopada 2012 16:25
A my z kucykiem pierwszy teren zaliczony  🏇 Wolał iść jako czołowy niż jako drugi  😜 Szedł na zmianę , najpierw jako czołowy a potem drugi, bo ja drogi nie znałam 😉, i w środę pomykamy na samotny teren  🏇 trochę popracować, a nie  💃
Mój podopieczny ogier. Superwygodny 😉 Cardamon, 3-latek:

faraa ale maszyna 😍
faraa oddawaj 😍 piękny jest
faraa, a jakie macie z nim plany? Zostaje w Pankowie? Będzie krył?
faraaNiesamowity
Piękna bestyjka z tego Cardamona 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 listopada 2012 21:15
Mój podopieczny ogier. Superwygodny 😉 Cardamon, 3-latek:




lalek! chyba niezbyt wygodny, co?
3 latek i tak chodzi? to w jakim wieku zajezdzony?
Bardzo niewygodny jak na razie, siedzieć można ale anglezować ciężko. Ale i tak najgorzej jest w galopie 😉

Martuha tak, zostaje w Pankowie do krycia na ten sezon. A co dalej - zobaczymy...

Kinia16322 Koń zajeżdżany w tym roku. Jest po zakładzie treningowym czyli, poza chodzeniem pod siodłem, skakał i szedł mini cross. Zakład skończył pod koniec września. Teraz zaczyna z powrotem pracę.
Jutro jedziemy ze Szczerbatym na jego pierwsze wyjazdowe zawody. Proszę o kciuki żeby się jutro zapakował do przyczepy bez problemów i żeby dobrze nam poszło 😉
Trzymam bardzo, bardzo mocno  😍
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
07 listopada 2012 18:12
Dzisiaj zajeździłam ostatniego z moich młodziaków. Szef i pomocnik nastawili się na niewodomo co, bo koń wrażliwy, strachliwy i "niby" wariat. A młodziak przez chwile się spiął gdy zorientował się że na nim siedzę i po chwili już szukał cukierków hihihi... Zrobiliśmy kilka kółek i właściwie moja osoba wogóle nie zrobiła na nim wrażenia. Takie to lubię 🙂
Ruda 77 Wy pewnie do  Zbrosławic jedziecie? to powodzenia życzę 😉 Ja z moimi 2 młodymi  tydzień później się wybieram( skoki).Wrzucam zdjęcia , obie klacze mają po 5 lat. W sumie to chyba bardziej do puchnących z dumy powinnam się udać, bo ciągle zachwycam się nad tym zdjęciem

Nie wiem kiedy z niej taka maszyna się zrobiła.Oczywiście dla mnie, bo dla innych to pewnie zwykły, jak milion innych konik,
A tutaj druga młoda nie pode mną, a pod forumową nunak
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 listopada 2012 19:30
Donia, następna co by arabem chciała być?  🤣 😉
Wojenka ;właśnie włączyła tryb araba 😉 ale w końcu to folglut  😉
Pucek   forever on a diet
08 listopada 2012 18:39
faraa, duuuży chłopaczek. Ile ma w kłębie? Chyba, że ty taka filigranowa jesteś ;p
A ja pochwalę się naszym wałachem fryzyjskim Hadesem. Ma 2,7 lat. Jest bardzo zdolny i kochany, ale jak wszystkie fryzy wypłoszek  z niego 🙂 Powoli próbujemy zaakceptować siodło 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 listopada 2012 16:49
A ja dziś z kucykiem zaliczyłam pierwszy samotny teren.
Już nie było tak miło jak ostatnio  😁
Co chwile stopa i nie, on nie pójdzie, łażenie po krzakach, po skarpie, stopa, bo błoto straszy  😜 ale w końcu udało się ominąć te straszne miejsca i nawet pogalopować  😀 Miałam już momenty żeby zejść i wrócić, ale nie dałam się i teren przejechaliśmy 😉

I 2 zdjęcia, bardzo kiepskiej jakości, ale robione komórką

A my coś tam się lonżujemy,a raczej uczymy kłusować nie galopujemy bo koń się ciąga a ja jadę za nim przez pół ujeżdzalni wiec niech się najpierw nauczy kłusować dobrze to pomyślimy dalej. Koń jest złoty dużo tylko patrzy ale niczego się nie boi, nawet do lasu sami chodzimy i chodzi jak po swoim boksie ,bardzo szanuje też człowieka więc kiedy mój facet prowadzi Pasia a ja innego konia nawet się za nimi nie oglądam ,bo człapie się za nim i wtula w ręce 🙂. I jest największym misiakiem na świecie tak uwielbia się przytulać ,choć buziaczków niecierpni 🤣.
cavalo fajny młody, przytulaki są najlepsze, zawsze chciałam takiego, a moja kobyła była nietykalska i obrażalska na dodatek ;d
Co to za zwierz? Po czym?
Dziękuję  :kwiatek: Też miałam taką kobyłę co się nie bardzo lubiła tucić ,to chyba PAsiu jest wynagrodzeniem 😀
Escado ale wołamy na neigo Pasio ,prawie 3 latek http://www.bazakoni.pl/horse_179240.html
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 listopada 2012 10:33
młody bomba 🙂 i jak ładnie macha nóżkami!
też lubię 'przytulaki'. niestety mój kochany koń jest dokładni taki jak pisze hate me!
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 listopada 2012 12:00
Ruda77, trzymam z całych sił!


by the way, chciałabym wszystkim coś odpisywać, ale tak krucho u mnie z czasem, że conajwyżej zdążę przeczytać

cavalo, mówiłam od początku, że wygląda na super koniucha! mój też taki miziak jest... w stajni dostał ksywkęę misiu fazi xD

po raz pierwszy od 3 miesięcy, udało mi się znaleźć czas na oggarnięcie re-volty 😉
Z uwagi na moją klasę maturalną, koń został wysłany w trening do p. Oli Szulc, jest tam od  początku października i zachowuje się wspaniale. Jako dumny właściciel przyjeżdżam raz w miesiącu obserwować postępy Dzieciaka i jestem naprawdę mega szczęśliwa, bo w lepsze ręce trafić nie mógł 🙂
Cóź ponad to? 12 października Mały skończył 5 lat a 22 października stuknęła nam rocznica 😉
Mały chodzi przewspaniale, zaczyna fajnie balansować i nareszcie pożądnie się pootwierał, jedynie ja przez to że siadam raz na miesiąc kompletnie się uwsteczniłam  😵
pare fotek i nie zanudzam 🙂





pozdrawiamy!
ententa Miło patrzeć jak młody się rozwija!Jak mowisz że jestes co miesiąc , pamietaj sie pokazywać , ciekawa jestem jak bedzie wygladał😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się