... ślub :) ...

Dzionka jestem tego samego zdania co scottie. Taką to bym sama założyła 🙂
Ja mam bardzo wyraźne wcięcie w talii, więc naprawdę robi się niezła klepsydra w tej sukience 🙂 ach ach, nie mogę się doczekać aż ją do mnie dopasują!
piekna, bardzo subtelna, miodzio! 🙂😉 Bardzo mi sie podoba. Widzisz, zawsze tak jest ze zdjecia to jedno, a zycie drugie  😀 jak juz zaklepiesz to bedziesz mogla zrobic w niej zdjecie, wiec rob i wrzucaj  😀
nerechta, dzięki, dzięki 🙂 Raczej nie będę wrzucać fotek na sobie, poczekam do ślubu już 🙂 Do niej kupuję jeszcze piękny długi welon koronkowy i "toczek" na część taneczno-pijacką 🙂
Ja żałuje, że nie kupiłam toczka na zmianę, bo z welonem była męka. Cieszyłam się jak nim rzuciłam i kto inny musiał się z nim uganiać  😁
No toczek super sprawa! Do tej mojej sukni (ona jest w kolorze kości słoniowej) kobitka w salonie dobrała mi toczek właśnie w takim kolorze z elementami takiej samej koronki - no po prost prześlicznie to wygląda, jak z poprzedniej epoki. Sama bym na to pewnie nie wpadła.
Dzionka nie mogę się już doczekać, kiedy Cię zobaczę :kwiatek: 
sosi   szczypior szczypior...
17 listopada 2012 23:06
Dzionka sukienka piękna! też planuję się wybrać do Madonny ale myślę, że jednak będę szukała jakiejś z ramiączkami

Ciekawy pomysł ze zmianą welonu na toczek! Zawsze chciałam mieć długi welon ale nie wyobrażałam sobie własnie z takim zabawy!
Chyba będę tu częściej zaglądąć w poszukiwaniu pomysłów i rozwiązań 👀
sosi, ja opcję z toczkiem ściągnęłam od żony mojego brata - miała dwa przepiękne, jeden na ślubie cywilnym bladoróżowy i drugi biały na kościelnym. Cudeńka.
W Madonnie suknie są naprawdę piękne, podobały mi się prawie wszystkie, które założyłam,a trochę tego było - po obejściu kilku innych salonów, tutaj było widać świetne wykonanie i jakość materiałów  z daleka.
Dzionka, piękna suknia
sosi można kupić tez 2 welony długi na ceremonie i krótki na wesele 🙂 albo  kupić jeden który ma odpinaną tą dłuższą część 😎
Dzionka bardzo ładna sukienka, subtelna, elegancka i  koronki są przepiękne 😀 ech jaki to fajny czas był gdy się sukienkę wybierało, aż się rozmarzyłam  😁

Dzionka,  suknia przepiękna!!! Będziesz wyglądać zjawiskowo ze swoją figurą!!
Dzionka - Już chcę zobaczyć Cie w niej, bo będziesz wyglądać zjawiskowo!!!!!! Cudowna!  ( a to jeszcze prawie rok czasu czekania.. 😀 )
kujka   new better life mode: on
19 listopada 2012 11:34
jaki tam rok, pare miesiecy minie w trymiga 🙂

Dzionka-Dzwonka fajna kieca, a co to jest toczek?
Też chciałam spytać co to jest toczek, ale tak wszyscy o tym mówili, więc czekałam aż ktoś mnie uprzedzi, coby siary nie było :P
taki mini kapelusik + woalka  😉
kujka   new better life mode: on
19 listopada 2012 12:16
edyta, senkju!
Dzionka szybka jesteś z tą sukienką, jejku ja się jeszcze nie wybrałam do żadnego salonu, hm... może powinna zacząć się za czymś rozglądać  👀
kujka o coś takiego to toczek.
http://allegro.pl/cudowna-woalka-toczek-welon-suknia-slubna-melisa-i2770967515.html

Pamiętam jak tę nazwę usłyszałam pierwszy raz w salonie sukien ślubnych. Od razu miałam wizję toczka czegoś na wzór toczka jeźdxieckiego  😁
Rany, dzięki dziewczyny!! Bardzo miło mi się to czyta 🙂 Właśnie wróciłam - zaliczka wpłacona, pierwsza przymiarka w czerwcu - jak ja doczekam tyle miesięcy to nie wiem 🙁 🙁 No ale po dwóch dniach sukienka na mnie wciąż bardzo mi się podobała, tata zaniemówił 😉 więc chyba jest dobrze!

Malina_M, ale ty chyba masz już salę, nie?
akkzi - ja sobie wyobraziłam coś też końskiego, ale bardziej jak np cylinder ujeżdżeniowy. W sumie.. czemu by nie? 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 listopada 2012 07:32
Dzionka, kiecka się szyje, czy jest już gotowa i będziecie tylko poprawki robić?
I jaka data ślubu w końcu?
Moja się szyła, zamówiłam ją rok wcześniej. Pierwszą przymiarkę miałam w kwietniu, i dwie w maju.
Bardzo mi się podoba ta suknia, czekam z niecierpliwością na Twoje fotki w niej!
ash, wzięłam suknię, która był w salonie do mierzenia, bo była sporo tańsza niż nowa. Nowa miała dla mnie cenę mocno zaporową. Tak więc kiecka teraz pojechała do odświeżenia i przeglądu generalnego i przeróbek, które zamówiłam, a w czerwcu pierwszy raz ją przymierzę w butach. Terminu wciąż nie mamy, bo nam urzędnicy nie chcą odpisać od 2 tygodni, mimo że decyzja miała być od razu...
ash   Sukces jest koloru blond....
20 listopada 2012 10:05
Dzionka, super! fajna opcja z tą suknią gotową.
Trzymam kciuki za pozytywną decyzję w sprawie pleneru!
dziewczyny a co myślicie o czym takim  http://www.galasuknieslubne.pl/sweet11.html# dwa w jednym, oficjalna część slubu/wesela w wersji długiej a później można śmigać na krótko  😅

model ostatni Owidia miał być...
pomysl calkiem niezly, ale kiecka w ogole mi sie nie podoba.. wolalabym juz chyba dwie miec.
Mi suknia nie przeszkadzala, no bo kurde, raz w zyciu, to nosilam do upadlego 😀
Ja swoją zamierzam wykorzystać na maxa, tzn. po ślubie sesja plenerowa zwykła, potem z koniem 🙂 Nie wiem, może coś jeszcze wymyślę nawet 😀

Edit: ile dałyście za fotografa i DJa/orkiestrę? Zaczynają mnie te koszty trochę powalać, 3 tys tu, 3 tys tam... Dżizas.
tak to kochana wyglada... 😀
moj fotograf 3 tys + dojazd i nocleg, na muzyce "oszczedzilismy" bo byl DJ za tysiaka, ale reszta.. kasa leci 🙂 takze zakladajcie osobne konto, przelewajcie zyciowe oszczednosci i modlcie sie zeby wam starczylo  🤣
nerechta, oj nie pocieszyłaś mnie 😀 Ja właśnie uzbierałam na narty, więc poza tym oszczędności brak 😀 Dobrze, że jeszcze tyle czasu... Nasz DJ 3 tys. niestety, więc szukam fotografa tańszego.
No to chyba znalazłam mój ideał http://www.we-dwoje.pl/sprzedam;suknie;slubna,ogloszenie,55159.html?foto_id=1

Moja orkiestra bierze 3tyś już z poprawinami, fotograf w trakcie dogadywania
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się