Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

ash, piekne, ale ta cena... w wersji "gołej" jest bardzo wysoka, a z dodatkami to już powala.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2012 18:40
...i pomyślcie sobie,że w tym wymuskanym kasku zaliczacie glebę i wymienić go trzeba 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2012 18:43
Ktoś, i dlatego można powzdychać, że ładny i tyle 😀
edit: a może to kask nie do jazdy, a tylko do lansu 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2012 18:47
do oglądania parkuru 😁

ktoś teraz w Paryżu w takim startował...nie Penelope?

edit: a nie,Penelope,chyba miała nową muchę,z szerokim daszkiem.
a w nowym gallopie widziałam kask chanel, cena coś koło 7 tys.  😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 grudnia 2012 19:00
Zonk, też widziałam, i tak patrzę, "taka cena za normalny kask?" i nagle, ACH LOGO! No taaak 😂
O, jest na stronie chanel:
[url=http://www.chanel.com/fashion/7-fashion-accessories#7-sport-leather-riding-crop-with-chanel-signature-for-additional-information-please-contact-your-chanel-boutique-23,5,5]KLIK[/url] Są 2 kaski i palcat 🏇
Ktoś chyba Janika Sprunger, ale pewna nie jestem  😉  A kaski ładne, ale jakie miałyby być za tyle kasy?  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2012 20:48
kortina,  te chanel są paskudne, a kosztują podobno ok 7000zł! Drogie nie zawsze znaczy ładne 😉
7 ?? Wow... To te Samshield sa przynajmniej na prawde sliczne, no i w sumie tańsze jednak.
ash zależy co się komu podoba, chociaż ja podzielam twoje zdanie i też myślę, że są paskudne, to może komuś się podobają? Pomimo wszystko nie dałabym tyle za kask, który jak już ktoś wyżej napisał po upadku jest do wymiany, no chyba, że te kaski mają to wliczone w cenę, w co wątpię...  🙄
ja dostałam na prezent ten Just Togs, będę  go mieć za tydzień, także opiszę wrażenia
maxowa gdzie go kupowałas (lub sprawca prezentu  😉 ) ?? Da sie go dostac gdzies w PL?
Anglia 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
06 grudnia 2012 08:03
Ten Chanel to na Pikeurze wzorowany, pff, tylko logo inne.  🤣

Ktoś, Kevin Staut jeździ w Samshield'zie.
Mi się nie podobają.

A propos much z szerokim daszkiem, to na półce wyglądają tak nijak, na głowie, całkiem nieźle, muszę powiedzieć, jak nie podobały mi się w ogóle muchy, tak te są niczego sobie. Mimo, że kojarzą mi się z kapeluszami strażników leśnych z Yellowstone.  🤣
Zonk, też widziałam, i tak patrzę, "taka cena za normalny kask?" i nagle, ACH LOGO! No taaak 😂
O, jest na stronie chanel:
[url=http://www.chanel.com/fashion/7-fashion-accessories#7-sport-leather-riding-crop-with-chanel-signature-for-additional-information-please-contact-your-chanel-boutique-23,5,5]KLIK[/url] Są 2 kaski i palcat 🏇


Uwaga one na stronie są w kategorii COUNTRY... czyli wiocha, ahahhahahah 😂
Który lepszy, bo nie mogę się zdecydować



Drugi ładniejszy :P
A to jest ten najtańszy UVEX? Bo one sa dośc tandetne in real 🙁 Takie piękne tylko na fotkach.
Moon   #kulistyzajebisty
07 grudnia 2012 06:31
zonk, mi się już bardziej Lami-Cell podoba, widziałam oba live i powiem szczerze, że nie wiem kto te Uvexy projektuje, ale w życiu bym tego na glacę nie założyła, są paskudne. (Mówię tu ofc o wyglądzie, w żadnym nie jeździłam ;-) )
no, bez przesady😉 wcale tak zle nie wygladaja na glowie, to juz kwestia indywidualna🙂 choc fakt ze U-vision jest taki hm... no styropianowy😉 ale wiekszosc kaskow jest teraz styropianowa o ile nie wyrozniaja sie ladnym wkonczeniem🙂 tyle, ze wg mnie u-vision nie jest wart swojej ceny. pol roku temu kupowalam nowy kask i zdecydowalam sie na fair playa pro light - bo w srodku sa totalnie takie same jak uvexy wzgledem tworzywa a kosztuja 200zl mniej😉
To ten lamicell lepszy jakościowo? bo cenę mają podobną, kurde szukam czegoś ładnego do 500 zł, ale nic znaleźć nie mogę :/
czy posiada ktos kaski firmy global? Jak one sie sprawuja? przymierzam sie do zakupu tego kasku http://www.horse-trade.pl/pl/p/Kask-GLOBAL/246
http://www.doversaddlery.com/charles-owen-wellington-classic/p/X1-36208/

tadammmm - wszystkie kolory charls owen wellington classic
Ja byłam strasznie napalona na ten wellington classic, przymierzyłam go na targach i niestety wyglądam w nim jakbym miała wodogłowie  🙁
Ja właśnie na targach mierzyłam i dla mnie jest super i się napaliłam bardzo, bardzo. Ale nowy mam dylemat - czarny czy granatowy. Bo zawsze chciałam czarny a jak przymierzyłam granatowy to bardzo mi się spodobał.
Tylko problem taki, że one w ogóle nie mają wentylacji... a ja chciłam go jako swój normalny kask... i chyba jednak w przyszłości będę musiała nabyć dwa "ten ładny" i "jakiś z wentylacją" hahah.
kotbury a zobaczyłaś może na targach czym się różni Charls Owen Hampton od Charls Owen weleington classic ? Bo nie mam możliwości zobaczenia ich na żywo a na zdjęciach nie widzę zbytniej różnicy 😉
A owszem zobaczyłam. I jak to zazwyczaj bywa- droższy = porządniejszy.
Welington classic ma bardziej osłonięta potylicę (minimalnie dalej to sięga) ale jest tak lepiej wypełniona ta osłona na potylicę w porównaniu z Hamptonem. Z tego powodu, że w wellingtonie ta osłona sięga dalej to paski do zapinania nie muszą mieć takiej dodatkowej regulacji- sznurowania, które jest w Hamptonie. Choć z drugiej str, jak ktoś ma "płaską" podstawę czaszki  (nie wiem jak to ująć) to to sznurowanie, które jest w hamptonie może mu się przydać.

kolejną rzeczą jest zapięcie. Wellington ma taki metalowy zaczep, przez który się zahacza te skórzane paski, a potem to się dopina na takie dwa zatrzaski. Dzięki temu jest płaskie i b. eleganckie bo tego zapięcia w ogóle nie widać... Hampton natomiast ma klasyczne zapięcie plastykowe jak większość kasków tyle, że w kolorze tej skóry.
Tak się rozglądam za jakimś sensownym kaskiem tak do 400-500 zł koniecznie granatowy i nie bardzo mogę coś sensownego znaleźć, myślałam o uvex uvision ale widzę, ze piszecie, ze nie wyglada w rzeczywistości tak fajnie jak na zdjęciach, casco zaś nie wiem jak mi będzie na głowie leżał i tak myślę czy jest gdzieś do dostania Pikeur GPA kids granatowy w rozm. 57? bo nawet jak patrzę na zagraniczne sklepy to albo są inne kolory, albo małe rozmiary,
o taki mi chodzi:
mam już kask Just Togs 🙂
fajny 🙂
Magdzior, to jest kask dla dzieci i rozmiary są bodajże tylko do 55.
zonk wiem, że dla dzieci ale na pewno są większe bo choćby tu jest 56 KLIK, zaś TUTAJ jest spis rozmiarów nawet do 62 ale to już mi się za dużo wydaje, ale jestem prawie, że pewna, żę widziałam je kiedyś 57.

edit a jak wygląda rozmiarówka Casco, jeśli teraz mam 57 (Jabu co prwda już nieco luźny, ale kiedyś był dobry) to M powinny być ok?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się