Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 grudnia 2012 17:41
Gavi, ale fajny! 😀 ile czasu zajęło robienie?

dziarał się ktoś w Hypnoticu w Bielsku?
Nav, cały rękaw od jednego tatuatora? Ktoś z Krakowa? :>
Gavi, super! ten pyszczek świetnie wygląda 💘
dzięki dziewczyny 🙂 :kwiatek:
madmaddie, 4h, ale to chyba ze względu na moją tolerancyjność. Mieliśmy tylko dwie półminutowe przerwy, więc naprawdę szybko poszło 🙂
lotka, nie od tego samego tatuatora niestety. na razie mam tatuaz na przedramieniu, robil mi go Arek z Rock'n'ink, teraz planuje Aivarasa z Kultu  🙂
Gavi genialny!  😍 w końcu coś oryginalnego, a nie ptaszki i motylki  😁
lotka, nie od tego samego tatuatora niestety. na razie mam tatuaz na przedramieniu, robil mi go Arek z Rock'n'ink, teraz planuje Aivarasa z Kultu  🙂


Aivaras jest świetny 😍 W ogóle chłopaki z Kultu są czad. mój pierwszy chyba będzie od Bama- strasznie podoba mi się jego styl. Chcę również coś od Daveee- ale coś w kreskówkowym stylu, a nie obecnym-singapursko-azjatycko-panterowym ^^ No i oczywiście Aivaras- te jego kwiatki sa piękne. a Edek... sama cena za jedną sesje u niego  😜
A ja wreszcie się doczekałam. Z okazji promocji na koniec świata u Conora, jutro powstanie tragus i warga 😍 A później zaczynam bawić się w tatuowanie.
Gavi superowy jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kto z piercerow w Polsce rekonstruuje uszy? Zaznaczam, ma dowody w formie zdjęć , a nie tylko pisze na forach, że się tym zajmuje. jak możecie podajcie ich ceny od razy.

maslowska, mi się wydaje, że Conor wstawiał zdjęcia. ale to musisz sprawdzić 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2012 08:24
Maslowska Conor na 100%  😉

Właśnie przeglądałam jego galerię i tak się zastanawiam.. po co ludzie wieszają się na hakach?  🤔
kujka   new better life mode: on
21 grudnia 2012 08:49
smarcik, z tego samego powodu, dla ktorego inni robia sobie 10 kolczykow w 1 uchu?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2012 08:52
Myślałam, że kolczyki robią osoby, dla których takie zakolczykowane uszy fajnie wyglądają. A podwieszanie się przecież wcale nie wygląda bo to chwilowe, w dodatku z pewnością strasznie boli i pozostawia blizny. To taki jakby.. masochizm?  😉
kujka   new better life mode: on
21 grudnia 2012 09:14
smarcik, ale moze oni uwazaja ze haki w skorze fajnie wygladaja? i tacy podwieszeni tez fajnie?

ja na przyklad nie uwazam, ze miliony kolczykow w roznych miejscach ciala wygladaja fajnie - inni w watku juz tak. wiec przyjmuje, ze z podwieszaniem moze byc dokladnie tak samo. to, ze mi sie nie podoba i uwazam ze to beznadziejne, nie znaczy ze ktos inny nie moze uwazac inaczej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2012 09:22
Ale ja nie mówię że podwieszanie się wygląda bądź nie wygląda beznadziejnie oraz nie krytykuję osób, które to robią, tylko zastanawiam się jaki mają motyw  😉 Chęć doznania bólu? A może podobają im się blizny na plecach? Ciekawi mnie to po prostu  😉
kujka   new better life mode: on
21 grudnia 2012 09:28
no to ja serio pisze ze mi sie wydaje ze dokladnie taki sam jak kolczykarze - uwazaja, ze to fajnie wyglada. 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
21 grudnia 2012 09:29
smarcik, oglądałam jakiś czas temu odcinek "Kobieta na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej. Było o kobiecie, która jest cała wytatuowana i zakolczykowana i na dodatek się podwiesza na hakach.
Ona mówiła coś o przeżyciu duchowym w trakcie tego, coś o doznaniach itp.
kobieta wampir
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2012 09:33
dzieki wielkie :kwiatek:
JARA przegladam i nie moge sie napatrzec, niektore sa obledne 😜

Prawda jest taka, że Staszek ma bardzo mało zdjęć wstawionych na fejsa swoich prac. Baaardzo mało. To co on posiada na komputerze to jest obłęd. Siadłabyś przed kompem i cały dzień można oglądać. On robi takie tatuaże, że ludzie pytają czy to naklejka. Takie ładne, żywe, rzeczywiste. Galeria na fejsie jest według mnie uboga.
smarcik, oglądałam jakiś czas temu odcinek "Kobieta na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej. Było o kobiecie, która jest cała wytatuowana i zakolczykowana i na dodatek się podwiesza na hakach.
Ona mówiła coś o przeżyciu duchowym w trakcie tego, coś o doznaniach itp.
kobieta wampir


Ja tylko chciałam dodać, że ta kobieta z wykształcenia jest prawnikiem 😉 Chociaż obecnie przerzuciła sie na tatuowanie. no i ma 3-4 dzieci. 
edit: dopiero teraz zobaczyłam link, a tam  środku wszystko napisane...
Ma ktoś forward helixa?
http://www.tumblr.com/tagged/triple-forward-helix
Jakiej długości labrety macie? 6 mm będzie ok?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2012 14:15
To zależy od budowy ucha, ale dla mnie 6 mm to max, dłuższy bardzo by wystawał. A krótszych chyba niestety nie robią..  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 grudnia 2012 14:24
ja na przyklad nie uwazam, ze miliony kolczykow w roznych miejscach ciala wygladaja fajnie - inni w watku juz tak. wiec przyjmuje, ze z podwieszaniem moze byc dokladnie tak samo. to, ze mi sie nie podoba i uwazam ze to beznadziejne, nie znaczy ze ktos inny nie moze uwazac inaczej.

ja w ogóle nie lubię piercingu 😉 uważam że to brzydkie, mam po jednej dziurce w uchu i kolczyki zakładam od święta.
za to, w duchu prezentów od siebie-dla siebie 😀 jestem umówiona na sylwestra do Twin Peaks.  😜
kujka   new better life mode: on
21 grudnia 2012 14:31
no to piona madmaddie bo ja tak samo 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
21 grudnia 2012 14:47
Ja za to miałam taki głupi okres w swoim życiu, gdzie kolczyki bardzo lubiłam.
Miałam kolczyk w pępku i języku.
Było to dawno i nie prawda 😉 Tak jak po kolczyku w języku nie ma śladu, tak po tym w pępku mam ślad :/
Teraz mam po jednej dziurce w uszach i nie zawsze nosze kolczyki.
Auh, spuchła i zsiniała mi stara już dziurka, w której jest tytan, nie wiem dlaczego. Strasznie boli, jakieś pomysły co z tym zrobić oprócz przemycia?
Alabamka, okłady z kory dębu są chyba najlepsze na opuchliznę. Może kiepskiej jakości kolczyk był

A ja lubię i kolczyki i tatuaże. Póki co mam tylko kolczyki- w sumie 11. Ja chyba mam tak, że w głowie mam 'jakiś plan'- głównie są to kolczyki, które mi się podobają i planuje więcej.
A tatuaże- mam listę osób, których prace mi się podobają i z całego serca liczę, że coś od nich znajdzie się na mnie 😉
Skąd tą korę wziąć? Kolczyk siedział długo, nic sie nie działo, przy nim nawet mi sie dziurka goiła, nie wiem czemu  🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 grudnia 2012 17:43
Korę można kupić w aptece
Alabamka, może coś Ci tam wpadło, jakiś brudek, włos.
Mi kiedyś włos wszedł w dziurkę, najpierw go nie zauważyłam i pewnie bym nie zauważyła w ogóle, jakby nie potworny ból i mega ilość ropy w uchu. Na szczęście po przemyciu przeszło.
Przemywałam solą fizjologiczną dziś 3 razy, teraz co chwile przykładam gazę z tą korą i trzymam. Dzięki dziewczyny, oby coś pomogło  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się