Końska rewia mody cz.VI (2012)

Londstreet, moim zdaniem : 5. absolutnie !  🤣
wątek zamknięty
Londstreet, 1, 5 albo 6. Szał 🙂
wątek zamknięty
Co myślicie o tym panu:


W tym kolorze?
http://galopada.pl/sobraz/33350/0


A ten bordowy ze zdjęcia chyba bezszał co? Zostawić czy puścić w świat?
wątek zamknięty
Frania, nie no chyba nie różowy dla Placka  🤦
Jak chcesz coś żywego to szukaj żółci? York też ma z tych padów tak złotawy - IMO będzie super  😉
wątek zamknięty
Ale ja poszukuję jakiegoś fajnego różu od stu lat. Nie chcę innego koloru 😉
Tak sobie wbiłam w głowę i nie mogę sobie tego wybić  🤔wirek:
wątek zamknięty
Eee no, mi to mentalnie do niego nie pasuje  😁
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 grudnia 2012 09:40
Londstreet, widocznie jesteś "skazana" na brązy 😉

Haha, najwidoczniej.  🤣

brunatna w winterredzie będzie pięknie.
kociarnia śliczny siwek  😀. Bardzo lubię te derki w romby.
dar, Nuna dzięki. Na razie mogę sobie pozwolić na 1, więc chyba czeka mnie losowanie.  😁
wątek zamknięty
Będziemy dzisiaj mieć zdjecia, więc zdjecia Aramisa w nici cobalt, hazel czy violet?  😉
edit. ew. jeszcze polopad chilli -navy .
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2012 12:42
huzarova, weź Niciaka violet 🙂

Londstreet, ja bym brała oba ESy, są rewelacyjne na twoim 🙂

kociarnia, super, co to za nowy konik? 🙂

Frania, moim zdaniem będzie zbyt słodko, wam by się przydał taki "zimny" róż, coś jak Ankowa Alt rosa 🙂
wątek zamknięty
Londstreet - cherry
huzarova - polopad
wątek zamknięty
Hej, dziewczyny, orientujecie się może gdzie jeszcze dostane łezkę winterred? Wszędzie tylko vs i dl  widzę 🤔
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 grudnia 2012 13:49
free day w koniku. 😉
Livia, Karino1998 dzięki. Szkoda tylko, że już nigdzie nie widzę owijek cherry.  🙁
huzarova violet 😀.
wątek zamknięty
Londstreet, w mustangu są, o ile się orientuje  😉
wątek zamknięty
Edi w Cherry red 😉 Pogoda niestety u nas mocno średnia więc zdjęcia dość ciemne...




wątek zamknięty
Wiedziałam, że będzie mu ślicznie w tym esie  😍 Śmieszne, bo tak, jak kiedyś nienawidziłam czerwieni na koniach, tak teraz jestem we wszelkich prawie odcieniach czerwoności zakochana 😉
wątek zamknięty
Aga bardzo do pyska iKoniowi w cherry. 😍 Jak do tej pory ten komplet podoba mi się na nim najbardziej.

Polo Pad Toffee na ebay'u gdyby kogoś interesowało 😉 klik
wątek zamknięty
xxagaxx o mamo, ale szał !  😜
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 grudnia 2012 14:37
xxagaxx tak czułam, że będzie ładniej niż w czarnym 😉 I że przekonasz mnie, że to masakryczny szał i mój absolutny must have.
wątek zamknięty
Frania - jak dla mnie w tym borodowym ślicznie wygląda, a róż jakoś taki za cukierkowy 🙂

Aga - po prostu cudownie  💘
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 grudnia 2012 14:57
Frania w bordo bardzo ładnie  🙂 a róż bym wzięła  😉

xxagaxx fajnie  💘
wątek zamknięty

xxagaxx cherry red mnie zachwyca jak kiedyś się dorobię to mojemu rudzielcowi kupię
wątek zamknięty
xxagaxx  szał jest ! 😍 
o mamo , co ja mam zrobic ? jak wczesniej żaden ES rozetkowy mnie nie kręcił , tak teraz marzą mi sie aż 4  💘 : orange , black , cherry i granat i co ja mam z tym fantem zrobić jak one takie drogie ?  😂  😵
wątek zamknięty
Londstreet , Livia dzięki 🙂 konik nazywa się Eviano II 6cio latek po Avero. Śmieszny jest z tym bielactwem przy oczach i na pysku, z charakteru niepokorny, no i ma koszmarnie wielką głowę  😂
Zakupiłam dla niego ostatnio Anky Thyme- fajnie wygląda, jak będą fotki to wrzucę. Nie jestem pewna jednak czy moje zawsze ukochane czerwienie się na Eviano sprawdzą...
xxagaxx mniam, cudnie  💘
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 grudnia 2012 16:39
Frania, bój się Boga, to bordo jest mniam na skarogniadym!  😉 Winterred też byłby fajny na nim!

Właśnie wymacałam polarówkę Jarpolową, która do mnie przyszła i chyba będę z nią spać  😍
Jak jutro po drodze nigdzie nie zamarznę, będą foty  😉
wątek zamknięty
Jakieś bordo w pace będę miała na pewno, ale zamówiłam jeszcze z Horze ten:

sama nie wiem który lepszy  🤔


A jakiś inny róż poza alt rosą wam przychodzi do głowy?  :kwiatek: Czy w ogóle sobie odpuścić?  🙄



wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 grudnia 2012 16:47
Muja in black. Pad i derka Jarpol.

wątek zamknięty
Wojenka, elegancko!
wątek zamknięty
polary jarpola są najlepsze i absolutnie niezniszczalne! Mojego pierwszego jarpola kupiłam 5 słownie: pięć lat temu. Po praniu jak nówka! Postanowiłam, że następną polarową dere kupie jak zniszcze tą ale to jest niemożliwe. Żeby ją zniszczyć musiałabym ją chyba pociąć nożyczkami na drobne kawałeczki. Przeżyła starcie ze źrebakiem, kobyłą, stadem koni i kozą. I jest w szałowym połączeniu kolorów ciemnoszara z czekoladową lamówką.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 grudnia 2012 17:02
Frania... To faktycznie, tamten puść w świat, ten horze z białym obszyciem absolutny szał i bardzo elegancki!  😉
wątek zamknięty
dobra dzięki, tak zrobię  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.