Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

misia997:



u mnie w galerii więcej zdjęć


A na wiosnę były w zeszłym roku jakieś przeceny w Hooksie? Chodzi mi o to że latem jak zmieniali katalog to była porządna wyprzedaż i stąd moje pytanie czy na wiosnę też tak jest?
Louisa

Dzięki. No sama nie wiem na gniadym, to szału nie ma i widzę, że ten naczółek to taki strasznie błyszczący, na stronie wyglądał na taki bardziej stonowany, ale przynajmniej nie jest opadający  🙄

Ale to taki  🚫. Uciekam do wątku o ogłowiach.
W tamtym roku na wiosnę (tzn w zasadzie to już chyba w lutym) były wyprzedaże. Licze, że w tym roku też coś upoluję 😀
pantofel  :kwiatek:

wyprzedaż 50% na wybrane towary w hooksie... robi ktoś zamówienie?
ja ja !
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 stycznia 2013 14:29
Ile kosztuje wysyłka Hooksa do Polski? 🤔
Sonkowa zrobisz zamówienie?
Ja chętnie też się podepnę pod zamówienie 😉
Jutro jeśli się wszystko uda to będę miała Hooksa. Jeśli się minę z dostawcą to niestety dopiero we wtorek zabiorę się za wysyłkę.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
03 stycznia 2013 17:35
też bym chętnie się podpięła pod zamówienie.
Ja również!
Sonkowa zrobisz zamówienie?





jejku. boje się , że namieszam coś.  🤔






Jest ktoś w posiadaniu?
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=100549&deptid=1121&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
może zajmię się tym ktoś obeznany ,który już robił zamówienie  :kwiatek:
jestem za.  :kwiatek:
ja również jestem za ty, żeby zrobił to ktoś, kto się zna 🙂 xxagaxx? :kwiatek:
ja rowniez bym sie podlaczyla😉
ja też chętnie się podłącze  :kwiatek:
Również bym się podłączyła. Wiem jedno, jak ktoś się tego podejmie to trzeba to zrobić szybko bo towar w promocyjnych cenach pewnie szybko się rozejdzie  🙁
Mogę zrobić zamówienie.ale musicie mi jak najszybciej napisać co chcecie i najlepiej,żeby kwota przekraczała 1500zł to przesyłka za darmo,a reszte kosztów wtedy to grosze.i ja robie zamowienie na hookseurope.pl i w euro,bo na tej drugiej stronie to tylko na terenie ich kraju a jesli chcemy paczke do polski niestety ceny w euro.
Pozdrawiam
NatLat poważnie trzeba w euro ? A jak xxagaxx to robi że może w szwedzkiej walucie, ktoś wie ?

W euro drożej ale jak przesyłka będzie darmowa to i tak się podłączę do zamówienia.
z tego co aga napisała jej zamówienia idą na jakiś adres w Szwecji, stąd program lojalnościowy i można zamawiać w koronach, do UE waluta to euro.
pantofel dzięki za wyjaśnienie, czyli zostaje nam xxagaxx albo Euro  😉
NatLat powiedziała, ze może specjalnie dla nas zrobić zamówienie i zbiera ludzi. U mnie różnica między koronami a euro na całym zamówieniu wyniosła około 20zł. Zamawiałam rzeczy dla ludzi ze stajni więc troche tego było. To nie jest jakaś kosmiczna kwota.
Mam wszystko 😉 Podzielę, posprawdzam, jutro wysyłam 😉
może mi gdzieś umknęło, ale czy Hooks już nie będzie produkować artemisa?
Artemisa nie ma już od sierpnia chyba w ofercie
Myślałam, że tylko chwilowo niedostępny. Ajj szkoda bo tak mi się podoba to ogłowie, że bym sobie kupiła jeszcze jedno  😵 Chociaż ten nowy model Aurora też fajne  😜
Na razie nie ma, kto wie może coś podobnego wprowadzą niedługo. Miałam w rękach i Artemisa i Aurorę i ta druga chyba fajniejsza
Mnie się dużo bardziej podoba nachrapnik w aurorze. Jakiś bardziej elegancki się wydaje... Może ktoś teraz zamawiał i wstawi fotki na koniu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się