produkty ANKY

juliadna ano  😕 ale jeszcze je kiedyś spełnię, już się nie bój  😁
Livia dziękuję! Jak śnieg do ferii nie stopnieje albo chociaż będzie ładna pogoda to coś porobię 🙂
Nekanowa, ano mam 🙂 A Cognaca kupiłam kiedyś hmn. chyba na re-volcie nawet 🙂
atena23 [s]mnie się to skojarzyło [s]z light khaki[/s]. shitake to na bank nie jest.[/s]

tfu bzdury piszę. Może i to shitake. Bo light khaki na bank nie, coś mi się pomieszały nazwy. :kwiatek:
atena23 mi sie skojarzyło z shitake. poza tym w ogłoszeniu jest chyba napisane cos o odklejonej literce...w moim shitake tez się literka odkleja choć jest on prawie nowy.
Dzięki za podpowiedzi! Sprawdzę w szmatoholikach jeszcze :-)
Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2013 10:05
atena, ja też stawiam na Shitake.

Karino, nigdy 😁 Dopiero się z nim fajnie dogaduję teraz  😁
nie no Livia idziesz na łatwiznę . Do karego wszystko pasuje. Pójdź o level wyżej - kup sobie srokacza/taranta 😁 . Albo przemaluj pana S.  😀iabeł:
Co sądzicie o Dusty Lilac dla tego pana:



🤔
Sisisa będzie fajnie. A tak OT to ale szyjsko.  🤔
Ma ktoś już Zinc na koniu?
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2013 08:37
Burza, znalazłam tylko jedną fotkę, niezbyt dobra, ale innych ni ma... 🙂

No ta, w sklepach niby się sprzedaje ale widać nie szmatoholikom 😁
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 09:05
Nie wiecie gdzie dostane army? Szukam i szukam i nigdzie nie ma 😵
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2013 09:38
Burza, bo to trochę taki nie-topowy kolor 🙂

ekuss, Army jest bardzo starym padem, raczej tak łatwo go nie znajdziesz...
ekuss widocznie słabo szukasz.. Tak na szybko znalazłam, ale w starym, kwadratowym wydaniu..  🙄  🙂
army
Ale fajny na zdjęciu się wydaje ten zinc! 🙂 Nie sądziłam, że to taki fajny kolor jest 😉
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 13:43
Minosia nie znam niemieckiego jeszcze 😀 Nie wiesz jak to kupic? Cos poklikalam ale nie pyklo.

p.s przepraszam za brak polskich znakow
Minosia nie znam niemieckiego jeszcze 😀


to holenderski raczej 🙂
założyłaś tam konto?
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2013 14:07
ekuss, any dobrze mówi, to holenderski, nie niemiecki 😉

Ale te holenderki mają ciekawe rozumienie słowa "super stan" - niektóre wyglądają jak ściery do podłogi  😂

swoją drogą dopiero powoli ogarniam kolory ale czy to nie jest to chodliwe Ruby którego wszyscy pożądają ??

http://www.marktplaats.nl/a/dieren-en-toebehoren/paarden-en-pony-s-dekens-en-dekjes/m634115590-3-mooie-anky-sjabrakken.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2013 14:59
Zajorek w Racingu (nie mam pojęcia czemu owijki wyszły różowe :marze🙂
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 16:04
No to tym bardziej nie rozumiem 😀 Pokombinuje cos z tlumaczem jak do domu wroce 😀 Dzieki
krysiex213, a to nie jest red? W opisie napisane jest rode, więc wydaje mi się, że to po prostu red 😉
Zairka, fajnie Zair wygląda, jednak macie lepsze kolory 🙂
gabb ja tak oblatana nie jestem, patrzyłam bardziej organoleptycznie że to wydaje się być taki kolor. Poza tym pozostałe są podpisane "Oranje, chocola bruin" co daje Orange i Chocolate brown" co by dawało nazewnictwo dla białego nie-ankowego człowieka - pomarańczowy, czekoladowy brązowy i czerwony :p
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2013 18:03
Zairka, bardzo wyrazisty ten Racing 😉

krysiex, jak na moje to zwykły Red. Zdjęcia u nich niestety często pozostawiają wiele do życzenia, a juz na czerwieniach i niebieskich bardzo łatwo się przejechać 😉 Same Holenderki też nie zawsze wiedzą, jakie kolory mają 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2013 18:13
No wlasnienkompletnie.nie wyszlo foto, na zywo jest.piknie jak dla mnie 💘
uwielbiam wszelkie czerwoności, zwłaszcza te na siwkach  😍

dziewczyny, coś wiadomo na temat nowej kolekcji wiosennej ? jakieś przecieki ? cokolwiek ?  👀
A ja się mogę pochwalić, że zdobyłam moją upragnioną, przepiękną Madeirę i to VS! 😜 😜 Teraz tylko dopaść owijki lub jakieś inne dopasować 🙂 I tak oto jestem Ankowo prawie spełniona, jeszcze tylko Olympia, Sangria i Alt Rosa 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2013 19:56
Jakby teraz ktoś wrzucił Olympie na licytacje to myśle że osiągneła by lepsza cene niż Rosa Amar. 😁
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2013 10:06
pari, jeszcze nic nie ma, ale pewnie standard - czyli czerwony z niebieskim 😂

Zairka, o matko, to ludzie jeszcze tyle potrafią dać za pad 🙂
wiecie co? Marzy mi się w nowej kolekcji fiolet, coś jak jarpolowy bakłażan, soczysta zieleń, turkus (ale taki nie niebieski tylko bardziej wręcz w zieleń wpadający) i łosoś... Oby dali coś fajnego, a nie znów to samo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się