Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

i my też pierwszy raz w tym roku tutaj  😉

wątek zamknięty
Jeszcze się tu nigdy nie pokazywaliśmy, a doszły nam ładne zdjęcia, więc przedstawiam wam Arona 😀
wątek zamknięty
PumCass a z południa jestem (okolice Bielska Białej) 🙂 Misiek69 no właśnie zauważyłam🙂
wątek zamknięty
patid1220, piękne są twoje koniska! szkoda, że tak daleko, bo pewnie miałabyś odwiedziny zdjęciowe 😉
aronka, mówisz, że masz więcej ładnych fotek, a wstawiasz tylko jedną! 😉
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 stycznia 2013 18:14
Jak wszyscy to wszyscy, i my też  🙂

wątek zamknięty
Tarzu, tarzu 🙂
wątek zamknięty
Dokładnie- jak każdy, to i my 😀
wątek zamknięty
rati88 co za porównanie hahahaha
no to masz hardcore'owego koksu z epoki lodowcowej hahahaha voila:

odkąd jesteśmy w innej stajni to ma pseudo "batman" bo tutejsi stajenni jeszcze nie widzieli tak ubranego konia 😉
wątek zamknięty
Tuffy, rewelacja!!! Nie dziwię się, że dostał taką ksywkę 😉 Fotka obłędna 🙂
wątek zamknięty
Tuffy, obłędne ma oko!  🙂
A w jakim celu ubierasz mu ten uniform?  😡
wątek zamknięty
Nasze dzisiejsze śniegowe szaleństwo




wątek zamknięty
somebody, piękne zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
27 stycznia 2013 19:18
rati88 co za porównanie hahahaha
no to masz hardcore'owego koksu z epoki lodowcowej hahahaha voila:

odkąd jesteśmy w innej stajni to ma pseudo "batman" bo tutejsi stajenni jeszcze nie widzieli tak ubranego konia 😉


tu za to wygląda jakby miał zaraz napad na bank zrobić  😁
świetna mina  😂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
wątek zamknięty
Puma, żeby na szyi też nie zarastał, żeby nie niszczył grzywy (uwielbia się tarzać i jak jest błoto na padoku itp to grzywa później jest w opłakanym stanie.. a i tak ma jej mało). A poza tym działa podobnie jak nylonowe cienkie derki, koń ma błyszczącą i delikatną sierść po tym 🙂 W poprzedniej stajni w zimie to wiele ułatwiało.. nie mieliśmy wewnętrznej myjki i jak się wytarzał to błota z grzywy pozbywaliśmy się dopiero na wiosnę.. (ziemia była tak upierdliwa, że robiły się bryły na grzywie i nie dało się tego nawet wykruszyć).
wątek zamknięty
Tuffy a on stoi w niej cały czas, czy tylko na padok wychodzi?
wątek zamknięty
Iskrzaczek, cały czas.
wątek zamknięty
Kurcze..., na pewno to dla niego dręczące. To zwierze, nie człowiek, sprawia mu się dyskomfort. Ciągle ma coś na sobie, tym bardziej, iż to jest dość obcisłe...no i, ludzie, jak grzywa w błocie to wystarczy ja obciąć na krótko i po kłopocie. Wyobraźcie sobie: chodzicie, spicie w obcisłych leginsach, non stop. Nie możecie się podrapać porządniej jak zaswędzi, bo jakże przez materiał  Brr 😀 Ale rozumiem, że west...to moze jakiś splot? 🙂
wątek zamknięty
To samo można powiedzieć o derce. Tez kon ma ja na sobie przez większość czasu w zimie🙂 Wbrew pozorom sleazy nie sa takie baaaardzo obcisle. I słowo daje, nie zauważyłam, zeby koń sie drapal i wycieral z tego powodu, ba.. Nie ucieka tez jak mu sie to zakłada 🙂 no ale zdaje sobie rownież sprawę, ze to dość egzotyczne dla większości ludzi i raczej rzadko jeszcze spotykane w Polsce. Więc w sumie nie dziwie sie, ze niektórzy krzywo na to patrzą🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
27 stycznia 2013 20:49
taka derka to jedyny sposób na to zeby mój siwy byl siwy na zawody (po kapieli czy na noc)  😂 ale znam tez konie które "uzywaja" tego caly czas i zyja
wątek zamknięty
Ja się wcale nie pacze krzywo. Nie mogłam oprzeć się komentarzowi. Dobrze, że lubi ten swój golfik. Niedługo będzię się szyć dla koni biustonosze i białe kozaczki. Już widzę moją w takim zestawie 🙂
wątek zamknięty
Lepsze takie wdzianko niż trzymanie konia w boksie "bo się pobrudzi"😉
Jakbym miała potrzebę, żeby mój koń wyglądał reprezentacyjnie, pewnie tez bym mu takie zafundowała. Siwe w okresie jesiennym i wiosennym brudzą się nieziemsko.
wątek zamknięty
Podobno od jutra koniec zimy więc z młodą skorzystałyśmy z zimowej aury🙂
wątek zamknięty
To samo można powiedzieć o derce. Tez kon ma ja na sobie przez większość czasu w zimie🙂 Wbrew pozorom sleazy nie sa takie baaaardzo obcisle. I słowo daje, nie zauważyłam, zeby koń sie drapal i wycieral z tego powodu, ba.. Nie ucieka tez jak mu sie to zakłada 🙂 no ale zdaje sobie rownież sprawę, ze to dość egzotyczne dla większości ludzi i raczej rzadko jeszcze spotykane w Polsce. Więc w sumie nie dziwie sie, ze niektórzy krzywo na to patrzą🙂


te lycry sa tez powszechne w stajnich gdzie są pokazowe araby
moje araby tez w takich stały... i na to derki- a nie miały nawet roku
bez przesady- to wcale nie jest tak obcisłe jak sie wydaje, a i konie nie narzekały, w niczym im to nie przeszkadzało.

Tuffy- swietny batman!
wątek zamknięty
Ja się pytam z ciekawości, bo mam siwego konia i wiecznie jest żółty  🙄 w dodatku wyciera się na łopatkach od derki, więc zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem. A te lycry w zimę trzymają też ciepło czy tylko służą do utrzymania czystości?
wątek zamknięty
asicaa239 drugie jest śliczne, a na 3 wyglądasz jak elfik😉
Batman jest genialny!
wątek zamknięty
Iskrzaczek, są też takie na same łopatki, które służą właśnie temu, żeby koń się nie wycierał od derki 😉 zdaje się, że w sklepie gnl takie są.
Jeśli chodzi o ciepło to one nie są grube, ale mój koń nie zarósł na szyi. Wprawdzie mamy dość ciepło w stajni, ale w porównaniu do innych koni, nawet tych które non stop stoją w stajni, to mój ma bardzo krótką sierść(na poprzedniej stronie są jego zdjęcia bez derki - tam widać, że nie jest mamutem🙂😉.
Aaaa i tak mi się przypomniało, że są przecież takie sleazy, które są dodatkowo pokryte polarem i są cieplejsze.. ale szczerze mówiąc to nie widziałam takich w Polsce w sprzedaży.
wątek zamknięty
Thymos ciężko było o jakieś wyjściowe miny jak taką prędkością szłyśmy :P
wątek zamknięty
Hej, jestem tu nowa ale chętnie dołacze się do wątku 🙂 Moje śliczne- Bolek 🙂 dodam iż w czerwcu wyciagnełam go spod noża...
wątek zamknięty
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
27 stycznia 2013 22:24
Tuffy Przyznaj się, że jesteś po prostu chudy kawałem patentowanego lenia i nie dość, że cuda na nim wyprawiasz to nawet grzywy Ci się nie chce czyścić biedakowi. Dobrze, że on pomimo wieku te Twoje fantazje przyjmuje z rozwagą😉
A tak na poważnie ja liczyłam na obciskacz wzorzysty a nie banalnie czarny...
wątek zamknięty
Nord  😍 hahahahahaha no jasna sprawa, przecież mówię, że koń jest czysty itd. przelecę szczotką mięciutką i wrzucam siodło, żeby wyprawiać cuda😉 nooooo klasyczna czerń.. ale spoko.. na wiosnę jak pojadę do Niemiec to przywiozę jakąś zeberkę w kolorach tęczy. Rozumiem, że dla Łozy ma być różowy lamparcik.. tak jak ustalałyśmy kolory na przyszły sezon?  😀iabeł: a na ogon groszkowe serduszka - tak żeby pasowało do lamparta.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.