Licytacja koni z Ośrodka MOSiR w Wodzisławiu Śląskim ! 1.02.2013

desire   Druhu nieoceniony...
31 stycznia 2013 15:27
szkoda tylko, że była z tego wielka tajemnica, bo już w zasadzie po ptokach...  🙄  ale chociaż w ramach informacji:

proszę TU kliknąć
Ciekawa jestem ilu było chętnych... i ile koni znalazło nowy dom... 👀
Powinni je za darmo oddać. Bo raczej tylko do towarzystwa się nadają.
No ale cena...i tak poniżej rzeźnej - byla uczciwa.  🙄

Do tego licytacja siodeł - niewiadomo jakich producentów...
Pełen profesjonalizm... 🤔wirek:
desire   Druhu nieoceniony...
31 stycznia 2013 15:41
beta, czytanie z zrozumieniem się kłania. ogłoszenie licytacji było 24.01  a sama licytacja jest jutro i nawet data w temacie jest zapisana...  🙄
Ah te opcje na nogach, u nich każdy koń to ma  😵
Tu śmierdzi na kilometr... Nikt nic nie wiedział, MOSiR wyszedł z tą licytacją z dnia na dzień. Nawet instruktorka nie wiedziała.
Czy można 24 stycznia wydać rozporządzenie o licytacji koni, które ma się odbyć 1 lutego?? Nie za krótki okres czasu??  Nie za szybko??
Tym bardziej, że ja się pytałam jakieś dwa tygodnie temu jak wygląda sytuacja w ośrodku to wszyscy milczeli...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 stycznia 2013 16:17
Przepraszam za laickie pytanie, ale co to są opcje?
smarcik, też się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się że chodzi im o opoje... Chociaż mogę się mylić...
Też obstawiam opoje, ale zawsze mogę się mylić  🤔wirek:
Tak, opcje to opoje. Wszystkie konie je mają (opoje)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 stycznia 2013 16:52
I wszystkie konie regularnie nerkowane 🤔
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 stycznia 2013 18:10
Ta specyfikacja wygląda na pisaną na kolanie. W tabeli "klacze matki" występuje wałach, a co to za ceny wywoławcze siodeł "siodło 1"...
desire   Druhu nieoceniony...
31 stycznia 2013 20:28
pytanie - czy jest to prawnie dobrze uregulowane ?
chyba od ogłoszenia jakiegokolwiek przetragu/licytacji itd. do wiadomości publicznej, do samej licytacji powinien  być czas dłuższy niż tydzień..  🤔wirek: 
Amasza one są zajęte przez komornika?
Amasza   Końskie ADHD
01 lutego 2013 08:56
Nie. To nie jest licytacja komornicza
Licytacja zakonczona. Wssystkie poszly z powrotem do rekreacji...
To w takim razie Desire - zdążysz je wszystkie kupić.... 💃

Jak tak bardzo ten temat poruszasz...


O juz nie zdążysz... 🙄

I wszystkie zostały sprzedane???
desire   Druhu nieoceniony...
01 lutego 2013 11:29
olga96 - znaczy się że ośrodek będzie dalej funkcjonował?



beta, sory ale nie ruszasz mnie tak infantylnymi komentarzami, a mój Cie chyba bardzo zabolał.  👍 😁

edit: wcięło mi część tekstu.  😡
Konie naleza do trenera nowackiego i niby maja trafic do rekreacji
Obliviate   Na brak talentu, użyj patentu :>
01 lutego 2013 12:00
wszystkie?  😲 Czy będą rozdzielane? Bo z tego co pamiętam nikt nie płacił wadium na piątkę koni ...  👀
Wszystkie i bylo nawet wiecej ofert na 5. Ale poszly ponoc za dosc sporo (nikt juz nie podbijal go)
beda gdzies pod zbroslawicam.
Przepraszam, ze nie pisze z polskimi znakami, ale jestem na necie z telefonu
Obliviate   Na brak talentu, użyj patentu :>
01 lutego 2013 12:09
ooo to fajnie  😀 miałam stare informacje widocznie  😉 dobrze, że będą razem tylko szkoda, ze tak daleko... 🙁 nie będę mogła ich odwiedzać  🏇  no ale 'dla chcącego nic trudnego'  🙂
Ale ciekawe czy nie pojda potem na mieso, bo jednak stare sa, w sensie jak sprawa ucichnie
Obliviate   Na brak talentu, użyj patentu :>
01 lutego 2013 12:20
o tym samym myślałam.. Dunia i Eryk mają umowę 'na dożywocie' podobno  🤔  ale jak kasa wchodzi w grę to wszystko można więc wcale bym się nie zdziwiła, że poszłyby na rzeź.  🤔 więc pozostaje tylko czekać  🙂 a wiadomo już kiedy pojadą z rogów?
Nie mam pojecia kiedy opuszcza Rogow
Ale ciekawe czy nie pojda potem na mieso, bo jednak stare sa, w sensie jak sprawa ucichnie

😂 Konie od 7 do 13 lat... stare  😲
Jeezu to w wysokim sporcie chodzą emeryci  😵
Obliviate   Na brak talentu, użyj patentu :>
01 lutego 2013 14:36
Dunia i Eryk ma mają po 17 i 18 lat..  a w rekreacji chodzą od 'małego' 🙂 po prostu należy im się emerytura   😉
Amasza   Końskie ADHD
01 lutego 2013 14:53
Te konie nie są stare tylko schorowane i zmęczone życiem. Dunia urodziła się w tym Ośrodku i od 3 roku życia chodzi w rekreacji...
Dla mnie to jeden wielki przekręt i konie nawet nie wyjadą z Ośrodka pana Kaczyny a ceny które tam padły to tylko ceny "oficjalne". A ten pan ze Zbrosławic jest po prostu podstawiony. Wierzycie, że ktoś totalnie obojętny emocjonalnie do tych koni da za nich 6 tys (Werka) albo ponad 3tys(Eryk, Duna) ????
One niby nie są stare?
Eryk chodzi w rekreacji od młodego, Dunia została zajeżdżeona w wieku 2,5 lat i Dahira także.
Jedyne konie które nie są aż tak zniszczone to Werka i Imperia.
A i może 17/18 letnie konie mogą spokojnie być użytkowane, jeśli się o nie dba, a z tego co wiem to jeszcze w tym roku w wakacje jeżdziły one na zawody i były bardzo mocno eksplatowane.
Powinny iść na emeryturę, a nie znów do rekreacji (Eryk, Dunia)
Dunia z Eryk ma mają po 17 i 18 lat.. 


Sugerowałam się wpisaną w ogłoszenie datą urodzin, oraz numerami paszportów...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się