PSY

Parę dni temu przybłąkał się do nas taki oto zwierz:






Szukaliśmy jego właściciela(ogłoszenia, chodzenie z nim po mieście), ale nikt nie zadzwonił. Pies ewidentnie nie typu bezpańskiego, bo zero respektu do ulicy, samochodów, taka gapa, w domu woła na spacer. Postanowiliśmy z chłopakiem, że go zatrzymamy, nie przejawia kompletnie ŻADNYCH agresywnych poczynań, ani wobec ludzi ani psów. Na moje oko ma około roku,zobaczymy co powie wet,ale pójdziemy za parę dni jak się oswoi w nowym otoczeniu. Macie jakieś rady co do tego typu psiaków?I czy takie jakby charczenie przez sen i czasem w ciągu dnia jest normalne?No i jaką 'rasę' obstawiacie?
jak dla mnie kolejna ofiara mody na amstafy i pitbule 🙁

i to ofiara dosłownie, bo cały jest w jakiś starych bliznach.. może kazali mu walczyć, nie wychodziło i się go pozbyli albo wyjdzie z niego bestia i nas zje w nocy : 😀iabeł:
A to moje maleństwa:
SABA I RAPSELL


Kejsa-wlasnie mialam napisac, ze wyglada na psa po przejsciach, ma tyle blizn! zwlaszcza na pysku widac, i ma taki smutny wzrok, biedaczek. niech sie dobrze chowa!
a u weta sprawdzcie czy ma czipa, moze komus sie zgubil 😉
blizn jest masa, głównie na głowie i przednich nogach, no i na szyji  🙁 Pyszczek faktycznie smutny, postaramy się go rozweselić🙂  Mieszkam raczej w niedużym mieście-ogłoszenia rozwiesiłam we wszystkich jego częściach, więc myślę że praktycznie każdy mieszkaniec je widział.
Kejsa, szczerze to ja bym sie bała przygarnac psa tej rasy pomimo iz znam kilka świetnie ułozonych, wspaniałych  amstafow.Ale dobrze , ze do ciebie trafił!



A moje psie przezwiska przebijają wszystko  😵

(czasami sie zastanawiam skąd człowiekowi takie głupotki do głowy przychodzą 👀 😜 🤔wirek: )


Zacytowane z końskiego, Polonez pisz bo moj pies ma tyle  przezwisk ze czasami sama sie sobie dziwie jak ja je wymyślam 😉 Jestem ciekawa twojej tworczosci  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2009 21:52
Kejsa -  :kwiatek: dla Ciebie za to,ze przygarnelas psiaka. Własnie miałam napisac to samo co ciri, ze smutno mu z oczu, wyraz pyska tez smutny. Jednak wierze,ze Tobie uda sie to zmienic! Trzymam kciuki zeby wszystko było w jak najlepszym porzadku!
Dziękujemy, mam nadzieje że będzie ok. Najśmieszniejszy jest wobec mojej 12-letniej suni, która go notorycznie obwarkuje i kombinuje jak by go dziabnąć- po prostu przechodzi obok niej, stara się ją polizać w biegu i ucieka 🙂
Moja mama była przerażona pomysłem zatrzymania takiego 'zabójcy' w pierwszą noc zadzwoniła nie po to żeby spytać jak psiak tylko czy nas nie pogryzł, czy jesteśmy cali itp 😁
Swoją drogą nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska, nikt by go nie chciał, bo strach, a jeżeli nawet to jakiś nabuzowany dres który by nim szpanował, albo jakiś maniak walk psów 🤬
my_karen   Connemara SeaHorse
07 lutego 2009 11:30
Czytam WAs biernie juz od dluzszego czasu, cudowne macie psiaki!
Kejsa, oby wiecej takich ludzi jak Ty , Slojma czy Freddie :kwiatek:

To i my sie ujawnimy, moj rasowy kundel w tym roku w maju bedzie juz pelnoletni 😅
Moja modelka z dziś 😍
RaDag, lepiej niech pokażę nóżkę 😉
Z dzisiaj mamy tylko łepetynki 🙂 Całościowe fotki mamy z wczoraj- ale tak ładnego słonka nie było i są bure...


A nóżkę to nie wiem którą chcesz oglądać...
Z tego boczku:


Czy też z tego:


Wszystko wedle życzeń- Koti lubi pozować  😀  😉
Chorera, jeszcze nie rozróżniam tych Twoich piesów. Po pierwszym ciężko było stwierdzić, że to nie Ash 😉
Korsarz wklejam zdjęcie moich cao
Po pierwszym ciężko było stwierdzić, że to nie Ash 😉

Myślę, że nawet jakby to Ash była, to akurat nie ma potrzeby prezentować jej całej w tej chwili 🤔
Sprawiło by Ci przyjemność oglądać ją chorą tutaj?
Długo zastanawiałam się czy odezwać się w tym wątku...bo u mnie żaden z psiaków nie jest "markowy" 😉
no nic, spróbować zawsze można.

Odnośnie długowieczności, moja suczka (pinczer bez papierka) ma 17lat.
Byłam pewna, że juz jakieś dwa alta temu się z nią pożegnam, bo miała kryzys.
Nie chciała chodzić, cały czas spała, była nieobecna...
..ale w tym czasie wzięłam ze schroniska czarną suczkę (miłość od pierwszego wejrzenia) i od tamtej pory moja staruszka przeżywa kolejną młodość :]

Staruszka:


"Schroniskowy Łoś":

RaDag, tak, lubowałabym się w jej cierpieniu. O czym ty mówisz dziewczyno? Nie rób ze mnie potwora.

Jak dla mnie wygląda to rzeczywiście jakby zadarła sukienkę i pokazała kolanko, ale skoro poczucie humoru Cię opuściło, o nie było rozmowy. Nie prosiłam Cię o wklejenie zdjęcia jej nogi, bo widziałam je na mopomanii. Na zerwanie więzadeł się nie umiera.

Ale ok, nie było tematu, przepraszam za mój nieśmieszący Cię żart. Więcej już się odzywać z sprawie Twoich psów nie zamierzam, szkoda tylko, że Ty śmiałaś odezwać się na temat mojego, bo Twoje teksty były o wiele mniej zabawne niż moje.
arma Zacytowane z końskiego, Polonez pisz bo moj pies ma tyle  przezwisk ze czasami sama sie sobie dziwie jak ja je wymyślam  Jestem ciekawa twojej tworczosci 

Bloom - blumek, blumiś, blu, mitulta, mituś, tarantulta, papuła

Tacyt - tacytek, tacyk, kacyk, cytat, papuła, dupeczka wołowa  🤔wirek:

jeszcze jest trochę przezwisk, ale teraz juz nic nie przychodzi mi do głowy.

Wczoraj wieczorem wróciłam z zawodów agility z Bloomem i jestem wykończona

Pozdrawiam  😁
zaba   żółta żaba żarła żur
09 lutego 2009 22:23
zaba i jej Myszereje... z wczorajszych łowów  😁



Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
09 lutego 2009 23:01
Zaba a kiedy Ci sie szaraki rozmnozyly? Fajnie razem wygladaja  😀
zaba   żółta żaba żarła żur
09 lutego 2009 23:10
Zaba a kiedy Ci sie szaraki rozmnozyly? Fajnie razem wygladaja  😀


A tak jakos przybywa nam ich ostatnio ...  😉  Wczoraj były z nami dwa najmłodsze-Kazik i Arkadiusz.Przyuczamy je do zawodu  😎 W domu został Bruner.A w drodze jest jeszcze jeden.No,może dwa...  🙄  😉
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
09 lutego 2009 23:12
o rany niezle w takim razie tam musicie miec. Wszystkie Twoje?
zaba   żółta żaba żarła żur
09 lutego 2009 23:24
moje i ich Pana  😉
a i wesoło też jest,ale najbardziej wtedy,jak juz wszystkie są razem.Diabły wcielone!  😉
Zrób zdjęcie wszystkim na raz  😜 To musi być widok  😜 😁
zaba   żółta żaba żarła żur
10 lutego 2009 09:31
3 paszcze czekające na smakołyk  😁

zaba obłędne sreberka  💘
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 lutego 2009 12:20
zaba zwariowałam  😍 😜

A dostałam na urodzinki "lwa" i to nie żarty  😀
wyjechałam na ferie wracam...a moja sunia jest obcięta na lwa
na razie do takiego wypasionego lwa dużo jej brakuje, ale co tam.
Może uda mi się zdjęcia zrobić...

Na razie w ramach przypomnienia  😀
moja Cindy
(prawie 10 lat, miniaturka bez rodowodu 🙁 , kupiona z domowej "hodowli"😉


yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 lutego 2009 12:42
ale smiechowa  😁
zaba   żółta żaba żarła żur
10 lutego 2009 12:45
lusia-z tymi zaplecionymi warkoczami wygląda prawie jak wiking!!!  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się