Końska rewia mody cz. VII (2013)

mam pytanie, nie wiem zupełnie gdzie je zadać, więc jeśli nie tu to prosze mnie odesłać do odpowiedniego tematu  🤔
czy jarpolowa pistacja jest bardziej zielona czy bardziej miętowa? bo na koniu wygląda właśnie jak taka mięta (nie mylić z eskadronową miętą, tam jest za dużo niebieskiego moim zdaniem :P ), a na zdjęciu podglądowym samego padu jest taka zielona jak wyblakła limonka?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2013 20:42
dla tych co lubia dziobki 💘
Chyba puszcze w swiat bo mi kon okulal na jezdzie z tym czaprakiem... ❓
wątek zamknięty
Oooo, w tym kolorze wygląda ekstra! He he, też miałam taki "pechowy" czaprak, zawsze jak go zakładałam, to dziwnym trafem akurat wtedy było solidne brykanie i ewakuacja z konia, więc go puściłam w świat, bo stwierdziłam, że przynosi pecha i się skończyło tfu tfu 😁 śmieszny zbieg okoliczności 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lutego 2013 20:50
Ha ha, zairka, dzięki! 🙂 No co ja poradzę, lubie dzioba i tyle. To flax jest? Całkiem przyjemnie.
wątek zamknięty
Zairka, puść, okropnie 😀!! Zajowi jest ładnie w ciemniejszych, bardziej wyrazistych kolorach...
wątek zamknięty
Cierp1enie czy ja wiem , tak nijako wyglada , zawsze kolorowo było a teraz tak mdło  😉 


Zairka puszczaj w świat , macie lepsze kolory  😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2013 20:54
Tak flax... Ten komplet strasznie kojarzy mi sie z Grocia 😕 to bym moj nr 1 na niej.... Boze jaki ja mam dzisiaj okropny dzien 😕
wątek zamknięty
Zairka, jego mina mówi wszystko😀 haha bardzo lubię flax ale nie na siwych ....
wątek zamknięty
Zairka czemu się tak zdenerwowałaś o tego jade?  👀 Faktycznie nie zachwyca, tak zupełnie nie Twój styl, ale to Tobie ma się podobać  :kwiatek:
Ja was wolę w bardziej stonowanych kolorach  😜


Nowa kolekcja Eskadrona wygląda na...bardzo kolorową i urozmaiconą aż przesadnie... Ale ciekawe jak będzie się prezentowac w realu. W końcu derki nici w gwiazdki też były beeee, a teraz jaki szał na nie  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2013 21:18
Zaja w stonowanych? My praktycznie nic stonowanego nie mamy 😂
Mam.dzisiaj jeden z.najgorszych dni w.zyciu i wszystko mnie wkurza... Boje sie co zastane jutro na nogach Zaja... Podbicie czy gorzej  😵
wątek zamknięty
eee no co Ty: bordo macie, fiolety macie, brązy macie, czerń macie, niebieskie/geanaty macie...o takie stonowane mi chodziło. Chociaż teraz tak myślę, że źle to określiłam, bo powinnam napisać mocne, ciemne kolory. Jade jest wśród nich taki mdły.
Nie martw się. Na pewno nie będzie jutro aż tak źle. Zajek się "wyliże"  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka, kurcze, co się stało 🙁 ?
wątek zamknięty
a co myślicie o tych czaprakach "zamszowych" jarpolu? http://animalia.pl/produkt,21757,549,jarpol-czaprak-zamszowy-elegance-vs-fioletowy.html Zastanawiam się, czy wypróbować ten fiolet, albo miodowy. 🙂
wątek zamknięty
Czy owijki Waldhausen śliwkowe będą mi pasować do Lavendera? Ktoś się może orientuje? :kwiatek:



wątek zamknięty

Dobrze, że jest Jarpol, Caball czy krysiex213  😎

I dlatego właśnie złozyłam zamówienie u ivett i nie mogę sie doczekać 😍
wątek zamknięty
Uhh a widziałyście nowy kolor Caball? Normalnie 😍 atrament

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
a to nie jest Krysiex213 czaprak? w sensie czy to nie ten użytkownik go uszył?
wątek zamknięty
akzzi, no, jak? 😉 z fb go zapisałam, fb Caball.
wątek zamknięty
Niee, to jest Caball! Kolor nieziemski, idealny granat, coś czuję, że za jakiś czas się w niego zaopatrzę 🙂 A długo nie mogłam się zdecydować co do Caballowych kolorów 🙂
wątek zamknięty
Burza wlaśnie na takowe (z drobynmi modyfikacjami) czekam 😍 zasianawiałąm się i męczyłam o te kolory i nie mogłam za nic wybrać który z niebieskich chcę aż w końcu doczekałam się tego czego mi brakowało🙂
wątek zamknięty
aa...krysiex też ma w swej produkcji taki.
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/43623?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=5
i jego wcześniej dojrzałam, bo odcień granatu mnie zaciekawił  😲
wątek zamknięty
Magdzior, mam wrażenie, że z niego sok popłynie, taki jest soczysty 😀

akzzi, nie widziałam.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2013 22:51
ooooo łaaa 😍 jaki kolor 😍
wątek zamknięty
Ooo Zairce się humor poprawia. Dobrze jest  😎
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 lutego 2013 22:58
Magdzior z jakimi "modyfikacjami"? 😀
wątek zamknięty
ChingisChan jeden z pomarańczową lamówką, a drugi całkiem inny (model rebel) na zawody🙂 bardzo jestem ciekawa jak wyjdą
wątek zamknięty
Burzazasianawiałąm się i męczyłam o te kolory i nie mogłam za nic wybrać który z niebieskich chcę aż w końcu doczekałam się tego czego mi brakowało🙂


Widzę ten sam problem 😉 Wrzuć koniecznie fotki jak już będą gotowe!
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 lutego 2013 23:22
Ja mam trochę grosza i zamówię sobie gołębiego z tym nowym granatem w lamówce 🙂. To będzie mój eskadronowy moon! Herbik muszę przeżyć 😁.     
wątek zamknięty
queridiculomas, moim zdaniem zdjęcie poglądowe przekłamuje - na żywo limonka wypada ciemniejsza i bardziej zielona. Tutaj na żywo, fota niestety ciemna dosyć ale widać, że to inny odcień ciut (fot. by Dżastin)

eruantalle, moim zdaniem są obłędne, poprosiłabym tylko o uszycie takiego z nieco cofniętym dziubkiem - żeby tyle czapraka samego nad kłębem nie wisiało 😉

edit: dopisek
wątek zamknięty
Brać saharę, czy zbierać na coś innego? 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.