Końska rewia mody cz. VII (2013)

Mi się podoba kantar ten navy-white-red  idealnie pasowałby mi do obecnej wizji kolorystycznej 😜 fajne też nauszniki i o dziwo torba w kratkę mi sie podoba🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 lutego 2013 11:08
Czerwony plastikowy czaprak Pfiff DL:

http://allegro.pl/czaprak-nowy-model-zobacz-i3050902051.html


Inwazja plastiku normalnie 🙂
wątek zamknięty
Ja z chęcią bym zobaczyła porównanie tego greena z greenem 2010.. Strasznie mi się podoba, a myślałam, że już mi przeszło ze szmatkami..  🤔wirek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 lutego 2013 11:15
nowa kolekcja bardzo fajna. mam motywację, żeby wziąć się do roboty i sobie trochę grosza na nią odłożyć  😁

było już wstawiane?
wątek zamknięty
huzarova, greena z greenem 2010 i reda z chili, bo oba mnie kuszą.  🤣  Zastanawiam się, czy owijki z nowej kolekcji pasowałyby do chili. Mam jeszcze barrrrrdzo czerwonego ESa, jakby były za jaskrawe do chili, to do niego pewnie by pasowały. Teraz tylko czekam na wyprzedaże w equishopie.  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lutego 2013 11:48
Forta, aż tak dobrze nie będzie. 🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 lutego 2013 12:25
Mi się bardzo podoba brillant navy. 💘 Widziałam wiosenną kolekcję pikeur na żywo i ta czerwień była bardziej malinowa niż wściekło-czerwona, ale wiadomo, że kolory na ubraniach mogą się trochę różnić z tymi na czaprakach. Mogę zrobić porównanie kurtki red z brillantem chilli jakby ktoś chciał. 😉
wątek zamknięty
http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-navygreenredgrey-wiosna-lato-2013-c-401.html teraz byle do equishopowej wyprzedaży 🙂
PS. Brillanty zawsze były takie drogie?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 lutego 2013 12:55
O mamo, że niby ten polar z Maritim to była cerata? To co należy myśleć o tym  😂

wątek zamknięty
No No...
Biq Square i derka w romby... no no.
wątek zamknięty
Ta polarówka w kratę dla mnie jest przegięciem ! Okropna  😲
wątek zamknięty
Piękna, w stylu maritim.
wątek zamknięty
maritimowa też mi się nie podobała, za dużo się na tych derkach dzieje jak dla mnie.
wątek zamknięty
Piękna jest ta derka!!!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 lutego 2013 13:15
nejna69, mam takie samo zdanie 🙂 Aczkolwiek niebezpiecznie woła do mnie szara derka z pasem.
wątek zamknięty
Anderia mówisz o szarym jerseyu? jest boski  😍
wątek zamknięty
Zamarzył mi się biały big square na zawody 💘 i dralon obłędny! Trzeba poczekać na wyprzedaże w equishopie 😁

Edit. Ten trzykolorowy kantar tez niczego sobie 😉
wątek zamknięty
emptyline a co będzie? masz jakieś przecieki? stripe iny? maxy?
wątek zamknięty
jeśli to już jest, to przepraszam  :kwiatek:, ale znalazłam najnowszą kolekcję ESów całą-
http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/process/locale/en_US/page/scan/ml=100/se=eurostarfs13.html
wątek zamknięty
Jest już nowy eskadron w jakimś innym sklepie niż Mustang? Bo tam nie mają uwiązów.  🙁
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 lutego 2013 15:59
W cavallo. 😉
Ostatnio strasznie mnie wzięło na stripe-in'y. 😵 Dopasowywał ktoś może owijki do blueberry?
wątek zamknięty
Gracias! Tylko po co mi... już nie chcę nawet wiedzieć który kantar.  😁
wątek zamknięty
A już myślałam , że wychodzę ze szmatoholizmu i w końcu zainwestuje porządnie w siebie ... A tu nici z planów , bo nowa letnia kolekcja eskadrona skutecznie puści mnie z torbami  😵

Tyle rzeczy mi się podoba , jak nigdy , właśnie marzyłam o powtórce navy-green i maritim i proszę- taka niespodzianka  😍
wątek zamknięty
No to jesteśmy dwie, ja bym mogła mieć ją całą. Czekam na wyprzedaże.  😁
wątek zamknięty
Wiecie kiedy będzie dostawa z nową kolekcją ? Jest na stronie, ale interesuje mnie czas oczekiwania  😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
22 lutego 2013 17:13
Dziewczyny ma ktoś ankę whool white? W arcusie przecena.. No i kusi zinc i ta whool white. Tylko co na Segana?
wątek zamknięty
O mamo, że niby ten polar z Maritim to była cerata? To co należy myśleć o tym  😂




😁 Moje pierwsze skojarzenie jak zobaczylam ta derke to bylo "cerata z baru mlecznego"  😁
wątek zamknięty
Baja w derze Eskadrona , poluje jeszcze na podobną ale inne kolory . Teraz idę szyć zimówkę , osioł mnie kiedyś wykończy  🤬
wątek zamknięty
O rany, ten biały big square jest idealny na zawody dla mnie 😍 Chyba go będę musiała mieć 🙂 Nie taka zła ta kolekcja, fajny zielony.
wątek zamknięty
W zasadzie to mi pasuje wszystko. Z wyjątkiem tego zielonego, blee. Klasyka - granat dla Waldka, czerwień dla Szymona, szary dla mnie  😎 Takie kolekcje lubię najbardziej i od krzykliwych kolorków uciekam jak najdalej.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.