Końska rewia mody cz. VII (2013)

Nowa kolekcja jak dla mnie super!
Klasyka - czyli to co uwielbiam i to co najbardziej pasuje do konia..
Szkoda, że najpiękniejsze derki są tylko z pasami... No i ciekawa jestem porównań red do chili oraz navy do.... navy 😉  - one chyba są identyczne?!
Big-Square też super... ciekawa jestem jak 'w praniu' (dosłownie i w cudzysłowie) będzie się prezentował..
Polopady też piękne, tylko z ceną to już jest gruba przesada...
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 lutego 2013 18:44
Mój najnowszy nabytek od Caball 🙂

wątek zamknięty
Swietny wyszedl!  😍
dlatego wlasnie przestalo mi sie chciec kupowac markowe szmaty za 300zl, na co tyle placic jak mozna sobie wymyslec wlasne cudenko za normalna kase.

wątek zamknięty
Nowa kolekcja zdecydowanie trafiona w mój gust, tylko czy oni nie szaleją zbytnio z tymi cenami?
Z kolekcji na kolekcję drożej, a jakość zamiast się poprawiać to idzie w drugą stronę..  🙄
wątek zamknięty
Koniczka - juz pisalam na fb, ze swietny ten pad 😉
m0niska - a co w ogole u Was? 🙂 Dawno sie nie pokazywalas ze swoim rumakiem.
wątek zamknięty
Koniczka, koniecznie zdjecia na koniu wstawiaj! 😉 Piekne polaczenie kolorow!

wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
22 lutego 2013 19:06
Koniczka jaki piękny! 😜 Kusicie tymi Caballami, oj kusicie. 😀
wątek zamknięty
Arimona święte słowa  😀
śliczne są te pady Caball 😜
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 lutego 2013 19:15
Ja to już w ogóle straciłam zainteresowanie czaprakami innych firm - po co się zastanawiać jakie kolory puszczą w kolekcji, czy czekać na konkretne połączenie, jak można mieć wszystko na już, super jakości i w dużo przyjemniejszej cenie. Caball mnie jeszcze nigdy nie zawiódł 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 lutego 2013 19:24
Koniczka-super pad  😜

Mnie się z nowej kolekcji euro-stara podobają  te pomarańczowe bryczesy, ale nie wiem czy miałabym odwagę je założyć na jazdę  😉
wątek zamknięty
Angeel, pokazywaliśmy się jakoś w wakacje!  :kwiatek: 🙂 Mój brak aktywności wiązał się z brakiem czasu.... Teraz mam go odrobinę więcej, więc znów zaczęłam zaglądać, jednak trochę się tutaj pozmieniało ;-))

Jeśli chodzi o szmatoholizm (żeby nie było off-topic) to mam Samsona w ostatnim zakupie jarpolowym:



😍

+ pies w derce eskadrona z maritim...
wątek zamknięty
😅 w koniku już jest kolekcja eskadrona 🙂  😅
wątek zamknięty
m0niska - heheh zestawienie kon+pies super 😀 A te dery Jarpolowe sa przepiekne  😍 To wpadaj do Zdjec albo KRu i opowiedz co u Was i dawaj jakies fotki! 😀
wątek zamknięty
Tak, zestawieniem bywają zabawnym 🙂 '
Na co dzień chodzą w tych samych derkach (maritim), dlatego suczy wzrok pełen żalu po tym jak przyszła derka dla konia powalił mnie na łopatki....



deb,  może by tak psia wersja tej derki? 😀


Ps. Wpadnę, wpadnę musimy się tylko nowych zdjęć dorobić.... Mam nadzieję, że ktoś jeszcze będzie nas pamiętał  🏇
wątek zamknięty
Koniczka,  bomba!!

a nowy eskadron jak dla mnie mocno średni. Fajny dralon, fajny ten brillant czerwony, ale nie na tyle żeby cokolwiek kupować.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
22 lutego 2013 20:10
Robimy bunt  👀 Wszystkie szmatoholiczki przestają kupować firmy takie jak Eskadron 😀 Może wtedy trochę ogarną ceny?  🤣
wątek zamknięty
Koniczka ten pad z BRami to będzie szał! 😜

Co to za materiał ten jersey? 😡 Do czego to służy i jakie to jest w dotyku?
wątek zamknięty
m0niSka śliczna ta derka jarpolowa  😍
wątek zamknięty
Ja mam z tej kolekcji jeden "must have". Tego ripstopa w czerwona kratę. Piekny jest, a na ogórku w ogóle wyglądałby super.... tylko po co mi piąta plandeka. Hmmm...
wątek zamknięty
a mi się nowy Eskadron nie podoba, szary mam, granat już też, inne kolory mi nie pasują, ES nowy też nie.... zaoszczędzę  🤣
wątek zamknięty
Z Eskadrona kraciasty rip-stop fajny, polar do mnie nie gada 😉

Ja to już w ogóle straciłam zainteresowanie czaprakami innych firm - po co się zastanawiać jakie kolory puszczą w kolekcji, czy czekać na konkretne połączenie, jak można mieć wszystko na już, super jakości i w dużo przyjemniejszej cenie. Caball mnie jeszcze nigdy nie zawiódł 🙂


Muszę się zgodzić z koniczką, dzięki jej uprzejmości miałam okazję obejrzeć i wymacać 😎 intensywnie używane Caballe i jestem mega pozytywnie zaskoczona. Wyglądają na żywo jeszcze lepiej niż na fotkach. Fajna, mięsista alcantara, wszystko równiutko, żadnych zmarszczek. Można sobie wybrać najróżniejsze opcje, nie tylko kolory, lamówki, ale i długość padu, żeby pasował do konkretnego siodła.
No okrutna koniczka podrzuciła mi też próbki caballowej alcantary, podzieliłam je na ładne, mogłabym mieć i na takie mniej... Ładnych mi wyszło aż 10 różnych kolorów :|
No i teraz siedzę jak gollum: - "Chcę, chcę, chcę!" - "Nie! Pomyśl ile już tego masz!" - "Kiedy ładne naprawdę!" -"Te, co już masz, też ładne".... Aaaaa! 😀iabeł:
wątek zamknięty
Koniczka piękne zestawienie kolorów

quanta u mnie podobnie, a do tego teraz jak się jeszcze pojawiła biała alcantara to już zaczynam myśleć z jakim pikowaniem i dodatkami takowa będzie najlepsza🙂

No i co do caball'ów to nie dość, że w domu sie na nie napatrzeć nie mogłam to jak zabrałam do stajni to bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że jak położyłam w pace Caballa na euro-starze (stripe in) to nie dość, że naprwdę niczym nie odbiega jakościowo to jeszcze Caballl jest bardzoej mięsisty i grubszy od ESa. Jak dla mnie bomba 😍
wątek zamknięty
kochani z jakiej kolekcji jest ta derka?
wątek zamknięty
quantanamera, każda z nas to przeżyła kiedy Ivett wysłała próbki 😁 do mnie też już coś leeeciiii 😁

Czekoladowiec, Anthracite / silver / bordeaux jeśli kolory nie przekłamują, ale równie dobrze coriander..?
wątek zamknięty
czekoladowiec - mi sie wlasnie skojarzylo z negro-coriander. Ale ja to sie nie znam na kolorach i kolekcjach 😉
wątek zamknięty
Czekoladowiec, negro/corianfer - mam takiego samego ripstopa.
wątek zamknięty
Ja się zapisuje do fanklubu ripstopa w kratę. Dla karego Szymona jak znalazł  😜
wątek zamknięty
Tez mi sie podoba bardzo ten ripstop w krate, chyba jedyna ladna rzecz z tej kolekcji 😉 Ale ta cena  😵 Zdecydowanie nie na moja kieszen 😉
wątek zamknięty
dziękuje, foto  starałam się by było jak najbardziej autentyczne.  Dzięki za pomoc
wątek zamknięty
quantanamera,

Haha czyli ty tak samo jak ja na poczatku, nie moglam uwierzyc ze to forumowe DIY, tak perfekcyjnie zrobione 🙂😉) I dopiero jak zobaczylam na zywo to tez tak mialam ze chce wszystko 🙂😉  Radze brac ten granat co sie pojawil, jest zjawiskowy, ja sie na niego napalilam ale nie mam koncepcji kolorystycznej na mojego Siwka i zwyklego padu "ala ankowego" nie chce chyba.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.