UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

darolga   L'amore è cieco
20 lutego 2013 21:01
mega + dla

Djarumm
Joanna89



transakcje z takimi forumowiczkami to czysta przyjemność!  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2013 12:17
GIGA PLUS dla Hajduczek, ktora nawet ze mna dala rade przeprowadzic transakcje  😂
:kwiatek:
.
+ dla Josefowa za wymianę  :kwiatek:
Plus jako kupująca dla Picaros dobry kontakt 🙂😉
rewelacyjna wspólpraca z Hajduczek. Gorąco polecam 🙂
baskilowa wszystko rewelacyjnie ! polecam i dziękuję  :kwiatek:
Wielki plus dla juliakulia , derka w super stanie, w super cenie to jeszcze przesyłka expres  :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
22 lutego 2013 16:42
WIELKI PLUSIOR dla dzika jako sprzedającej :kwiatek: dostałam rękawiczki gratis 😜 bardzo szybka wysyłka :kwiatek:
Duży plus dla Fanga jako sprzedającej :kwiatek:
Plus + dla Julandia1980 za udaną wymianę, świetny kontakt, przesympatyczna osoba🙂
wieeeelki plus dla kjolimpia derkooznaczniki emanują perfekcją, zaczynam żałować, że posprzedawałam wszystko  😜

wielki plus dla elen za wymianę, rewelacyjny kontakt, rzeczy zgodne z opisem 🙂
Wielki + dla kupującej Pagrus i dla Buu za wymianę  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
asds za szybką przysyłkę czapraka , wszystko bezproblemowo  😀
asds   Life goes on...
25 lutego 2013 16:15
+ dla Karino1998 za szybka wpłatę i bardzo dobry kontakt!
Wielki plus + dla Sylrat jako sprzedającej, przemiły kontakt, duża wyrozumiałość, szybka wysyłka🙂
Ode mnie ++++++++++ dla:

sandi - jako kupującej, cierpliwa i fajna kupująca 🙂

Bacik90 - przy wymianie - rzetelnie opisane przedmioty na wymianę, szybka wysyłka, dobry kontakt

margo.f - przy wymianie - super udana transakcja, szybka wysyłka, podany numer paczki, dobrze zapakowane, wyprane, wszystko OK


z góry przepraszam jeśli pominęłam kogoś z kim nawiązałam ostatnio wymianę handlową, ale tak leciałam po wiadomosciach PW, jeśli ktoś kogo pominęłam, chciałby się tu znaleźć proszę o wiadomość 🙂

Plus dla libra  :kwiatek:
Plus dla Klami jako sprzedającej  :kwiatek:
OGROMNY PLUS dla PannaCons  Super sprzęt, ekspresowa wysyłka, już na następny dzień po zrobieniu przelewu dostałam paczkę. Polecam !
klapcio89   Walczący z cieniem...
26 lutego 2013 16:05
Ogromniasty plus dla darolga jako sprzedającej.
Szybka wysyłka, dobry kontakt 🙂 POLEACM!  :kwiatek:
Duży plus dla elen jako kupującej  :kwiatek:
plus dla marysia550 za szybką,bezproblemową transakcję
plus dla unawen za wyrozumiałość i szybką wpłatę należnej kwoty na konto  😀
darolga   L'amore è cieco
27 lutego 2013 05:36
Ogromny + dla klapcio89 - suuuuuper kontakt, błyskawiczna (!) wpłata, transakcja w świetnej atmosferze - czysta przyjemność!  :kwiatek:
Oczywiście lecą plusy!
Angela bardzo uczciwa osoba. Zero problemów, wszystko wyłożone jak "na tacy". Polecam jako kupującą.
anyann szybka decyzja, szybka transakcja. Także polecam jako kupującą.


Baaaaaaardzo duży + dla night za wymianę - ekspresowa wysyłka, czysty i pachnący sprzęt, miły kontakt, 0 problemów. Dziękuję i POLECAM!  :kwiatek:
night   moje marzenie ma biszkoptową sierść :)
27 lutego 2013 15:41
Wielki + dla PROTONIASTA za wymianę  :kwiatek:
sprzęt w jeszcze lepszym stanie niż opisywany, ekspresowa wysyłka, bardzo miły kontakt  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
GORĄCO POLECAM I DZIĘKUJĘ!!!
plus dla OliviOfficial - osoba godna zaufania mimo problemów z pocztą
i oczywiście duuuuży plus dla Być. za cierpliwość ,szybiutką przesyłkę i za ,,bonus,,  💘 ktorego się nie spodziewałam  :kwiatek: dziekuję  :kwiatek:
spóźniony ale wielki + dla Anaa . Bardzo szybka wysyłka , super towar i  kontakt.Bardzo polecam!! :kwiatek: 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się