Cavaliada Warszawa

aa, nie zauwazylam poprzedniego pytania - maila do odebrania biletu jeszcze nie otrzymalam, a jak u Ciebie - przyszedl razem z potwierdzeniem o przyjeciu platnosci?

edit. nie zauwazylam, wpadlo do spamu 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 18:29
Przyszła informacja, że przyjdzie w kolejnym mailu, ale w tej chwili jest już dostępny na stronie gruponu. Musisz poszukać w "moje konto".
na stronie groupona nie znalazlam, ale za to przyszedl juz na maila, wiec wszystko jest w porzadku 🙂
Wolontariusze kochani!
Czy da się jakoś załatwić przez Cavaliadę usprawiedliwienie do szkoły?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 19:03
Pialotta, co prawda z wolontariatem nie mam nic wspólnego, ale chyba nie bardzo. Jakie to usprawiedliwienie? X nie był na lekcjach, bo wolał oglądać zawody. 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lutego 2013 19:15
Kurczak, wolontariat mogą potraktować inaczej, nawet mogą podwyższyć ocenę z zachowania za to, że uczeń wykazuje się chęcią pomocy, pracy itp. Ale nie wiem czy można zwolnienie załatwić.
Pytam, bo może jednak coś by się dało, jako że jestem w wolontariacie.
Bo szczerze mówiąc nie wiem jak się mam usprawiedliwić - nie mam pojęcia czy uwzględnia usprawiedliwienie w stylu 'uczestniczyłam w wolontariacie'..

Edit. Dostaje się jakiś papierek potwierdzający uczestnictwo, prawda?
Pialotta zaświadczenie dostaniesz na koniec. A jeśli chodzi o usprawiedliwienie, to w zeszłym roku mama mi napisała, że byłam na wolontariacie i nikt nie miał z tym problemu. No ale to pewnie zależy od szkoły  🙂
Pialotta pisałam z koordynatorką wolontariuszy i napisała mi,że z usprawiedliwieniem nie będzie problemu 🙂 Po ostatniej zmianie dostanę zaświadczenie oraz usprawiedliwienie do szkoły 🙂
pewnie to pytanie już padło, ale niestety nie mam teraz czasu przewijać 8 stron  😡

Powiedzcie mi jak sprawa wygląda z czwartkiem? Karnet jest na piątek, sobotę i niedzielę...
Super, dziękuje wszystkim  :kwiatek:
Wygląda na to, że karnet kupiony przez internet nie obejmuje czwartku
http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/dla_publicznosci/ceny_biletow/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 20:35
Dziewczyny jak to nie obejmuje? Na stronie jest napisane: KARNET jest biletem wielokrotnego wstępu i obowiązuje przez wszystkie dni CAVALIADY Warszawa 2013.
no jak to, przy karnecie z ticketpro czwartek jest darmowy.
na karnecie mam wyraźnie 8-10 marca.
Kurczak
Zajrzyj w link. Niestety "-" przy czwartku nie jest objaśniony...
W ogóle uzyskać odpowiedź na maila to jest jakiś kosmos, żenada  😵
jade 😀 na spontana !
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 20:40
armara, ale ta "-", to wydaje mi się, że oznacza jedynie to, że na czwartek nie ma tańszych biletów w przedsprzedaży.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
01 marca 2013 07:45
[quote author=Kammi link=topic=90415.msg1702846#msg1702846 date=1362059759]
Metrem do przystanku "Metro Politechnika" i stamtąd można przejść się spacerkiem (ok. 15 min) lub podjechać autobusem do przystanku "Torwar" (4 przystanki)

tu można sprawdzić sobie dokładne połączenie http://warszawa.jakdojade.pl/

15 minut to chyba dobrym marszem  😉
[/quote]

Faktycznie dość szybko chodzę 😉
Jest jakaś promocja na niedzielne bilety? A jeśli nie, to w jakiej są cenie?
armara, ale ta "-", to wydaje mi się, że oznacza jedynie to, że na czwartek nie ma tańszych biletów w przedsprzedaży.

Nie kłócę się od organizatorów się raczej dowiemy na miejscu, bo niestety na pytana na fb nie odpowiadają  😜
co do czwartku to jakiś czas temu pisałam do organizatorów i karnet jest na wszystkie dni włącznie z czwartkiem
co do czwartku to jakiś czas temu pisałam do organizatorów i karnet jest na wszystkie dni włącznie z czwartkiem

Ten kupowany w przedsprzedaży też (są dwa), tak wiem moje problemy są niesamowite  😡
Tak, przynajmniej tak mi napisali
Nie wiem jak na Torwarze, ale z tego co pamiętam to w Poznaniu w czwartek był wstęp za darmo.
Ręki sobie nie daje uciąć jakby co 😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 marca 2013 11:44
Jest już dokładniejszy program i wiadomo co będzie w pokazach 🙂
http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/dla_publicznosci/program/
sektor H caly zajety. Zostaly F,I i jakis jeszcze, bo kolezanka wlasnie wybiera i dzwonila w ktorym my mamy.
a co do tych sektorów to  myślicie, że będą aż tak bardzo przestrzegane i że ktoś to będzie sprawdzał? Idę z koleżanką a mamy miejsca po dwóch stronach hali  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 marca 2013 13:18
Myślę że będzie tylko na konkursach na których będą tłumy- wtedy masz zagwarantowane miejsce jakby ktoś cię podsiadł, możesz pokazać że wg biletu ty tam siedzisz. A tak to pewnie jak zwykle- każdy sobie siada gdzie mu wygodnie
jest odpowiedz na czwartek. Osoby ktore kupily karnet przed 15 lutym wchodza w czwartek za darmo. Z tego co mi kolezanka mowila
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się