Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:00
eros, jesli dalej nie rozumiesz o co chodzi to trudno. Byc moze tak, jak nie chcialo Ci sie czytac regulaminu i szukac odpowiedzi na swoje pytanie, tak samo nie chcialo Ci sie poczytac, o co pretensje.
Nie tyle wkurza mnie, co dziwi wasza reakcja. Skoro już się dziewczyna w trzecim wątku wypowiada i nie dogaduje z wami to po co dalej w to brnąć. Mniej siwych włosów będziecie miały, starsze re-voltowiczki. 😉 Właśnie wtedy wychodzi, że rzeczywiście jesteście tak zajęte życiem, pracą, mężem, dziećmi, koniem że jeszcze mimo wszystko macie czas wchodzić w słowne dyskusje.
Dziewczyna nie potrafiła sprecyzować swojego pytania, a domysły "arab+więź+mogę z nim robić wszystko" którejś z moich poprzedniczek, (chyba Tania) są nie na miejscu. Jaki poziom reprezentujecie ?  😉 Mam pewien domysł skąd taki nick, Taniej, wpadł do głowy.. ha, ha, hi, hi. ;] Dokładnie w ten sam sposób zachowują się inne osoby, które widząc, że stadko zaczyna ostrzyć pazurki na jedną to swoje trzy grosze musi dorzucić. Już kiedyś napisałam: naprawdę na re-volcie są osoby ważne i ważniejsze. Tylko powiedzcie, czy naprawdę to takie ważne mieć internetowych przyjaciół ? Bo czapraczek taniej uszyją, albo transport załatwią.. i tylko po to. Tylko. Ale posłodzić sobie w swoim gronie, ach.. Wiem jak to dwoma słowami się nazywa, ciekawe kto jeszcze na to wpadł. (podpowiedź skrót: LD)  🙄 Ale oczywiście lepiej mieć takie "znajomości" niż ich nie mieć, o innych relacjach nie wspominam i nie mówię, że wszyscy mają taki stosunek do tego.
Gdzieś tu był jakiś wątek, dlaczego się nie wypowiadamy na re-volcie ? W większości wypadków zawsze ktoś się dopie.... przy.  😉 Akurat to forum jest najbardziej znane, najbardziej czytelne - być może dlatego, że właśnie nie ma tych wszystkich unowocześnień i działa starszymi zasadami - kto woli stare gg łapka w górę - ale osoby tutaj: mądralińskie, wredne, szukające zwady, podtekstów naprawdę szczerze powiedziawszy odstraszają. Tak, to mnie wkurza. I na pewno zaraz zostanę zjechana, za to, że szanowne re-voltowiczki (chyba, że wolicie Re-voltowiczki, ale niestety o tych się nie wypowiadam w tym wypadku) macie jak zwykle okazję uciec w internet od swojego nudnego życia, w wyżywanie się i obśmiewanie. Dajmy na to, że w szkole, wasze dzieci na dzień dobry będą dostawały w twarz i od razu oddadzą pieniążki  😉 Tak to widzę..  🙄


edit: literówki, błędy


Bardzo Ci dziękuje, widzę, że są tutaj normalni ludzie. 😉 Ja to aż się zdziwiłam, że tutaj tacy chamscy są, bo myślałam, że zapytam i po prostu najzwyklej uzyskam odpowiedzi, a jednak musiałam zostać zjechana.. Dzięki. 😉
dar, poniewaz wpadlam tu od moich 20 ogonow uciec w ...e w costam, to sie tylko grzecznie spytam: czytac nie umiesz? Naprawde sadzisz, ze dziewcze grzecznie spytalo i zostalo zjechane??????????
Nosz po prostu...nie chce mi sie szykowac cytatow, nudne zycie sflustrowanej matki i wlasicielki stajni czeka, ale to eros pisze bezczelnie, ze nie bedzie czytala, szukala odpowiedzi, bo nie ma czasu. Dar..uj 😉.

A doczytalam:

prosze bardzo, katija, <laskawie podaje dlon do ucalowania>  😁

😂 😂 😂 😂 😂 😂


Tak naprawdę sądzi, że wpadłam tutaj i grzecznie zapytałam i POPROSIŁAM o odpowiedź, bo tak właśnie było. Przeczytałam regulamin i w nim było również o szacunku dla innych. Pomyślcie też czasami o waszych błędach. Lepiej dublować wątki z powodu nie znalezienia żadnego odpowiedniego tematu czy besztać ludzi? 😉 Wydaję mi się, że odpowiedź jest jasna. 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] kolejny brak edycji postow!
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:09
No to jestescie dwie normalne i nie chamskie. See ya.

I edytuj posty. Widac nie czytalas jednak regulaminu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 marca 2013 21:10
Na golą :-P ??

Może być i gola, zależy, co dostanę w zamian.
Eros, nie pisze się posta pod postem.
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:11
Facella, no ostrzezenie dostaniesz, za to, ze bylas niegrzeczna dziewczynka  😀iabeł:
Już zdążyłam się dowiedzieć, ale pokazała mi się informacja przed wysłaniem posta, że dodano jakąś nową odpowiedź no to myślałam, że mój post już nie będzie jeden pod drugim, musicie mi to wybaczyć.
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:13
Nic nie musimy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 marca 2013 21:15
Za samo ostrzeżenie gołej klaty nie sprzedam, to musi być cos extra!
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:17
Facella, jeszcze chwila i sie uciszenia dorobimy 🙂, a to juz bedzie cos ekstra :P.
zjawi się wawrek to może moderowaną dołoży 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 marca 2013 21:20
Wawrek moderowane za gołą klate? To się kłóci troche 😁
Troszeczkę odbiegacie od tematu.. ;____;
ogurek, jak jest o cyckach, to na ostrzezenia od wawrka bym nie liczyla 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:35
No wlasnie 🙂

YES YES YES!!! Thank you lord for wise moderator :*
Chyba się sama zgłoszę do moderatora, bo czuję, że inaczej Katija tu nie zaglądnie... 🙁

Ooo jest !!! Cycki ją wezwały  😀iabeł:
katija miewa, wyobraz sobie, zycie prywatne i otwarte inne strony niz forum. rzadko, ale tak bywa :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 marca 2013 21:38
Nikt nie uwierzy w Twoje życie prywatne!
Nikt nie uwierzy w Twoje życie prywatne!

dokładnie !!! hahaha
Nikt nie uwierzy w Twoje życie prywatne!

wiem, wlasciwie mam donosy, ze duza czesc uzytkownikow mysli, ze jestem wirtualna i mieszkam w internecie.
a tematu cyckow nie wywolujcie bo zmienie avatar znowu!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 marca 2013 21:42
Pewnie masz mały, pluszowy pokoik na redtubie 😀
katija, zmień avatar! zmień avatar! zmień avatar!
Za samo ostrzeżenie gołej klaty nie sprzedam, to musi być cos extra!

to może jeszcze moderowana, jak mało to jeszcze ban 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 21:45
da waj cycki! da waj cycki!
Pewnie masz mały, pluszowy pokoik na redtubie 😀

no co ty, ja tutaj jestem zameldowana.
katija, zmień avatar! zmień avatar! zmień avatar!

da waj cycki! da waj cycki!

nie moge sie oprzec wrazeniu, ze to jakas zmowa. nie bedzie cyckow! 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2013 21:51
Ona już nie mam cycków. Kiedyś wchodziły cycki, a później Kaśka. Dziś wchodzi Kaśka, cycki gdzieś zostawiła.
JARA, na szczęście jeszcze jestem ja - nie grozi mi zanik cycków...

Swoją szosą katija, nie jest ci smutno bez nich???
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
18 marca 2013 21:54
eros dzis mnie fascynuje, od rana umila mi dzień 🙂 zycie bez trolli byłoby nudne
w temat cyckow nie wchodzę, nie mam z czym  😡
JARA, i to cie wkurza na rv? 😎
to jest pomowienie tak poza tym, ale nie bede wam nic udowadniac wy harpie!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 marca 2013 21:58
[quote author=Strzyga link=topic=785.msg1719585#msg1719585 date=1363642736]
Nikt nie uwierzy w Twoje życie prywatne!

wiem, wlasciwie mam donosy, ze duza czesc uzytkownikow mysli, ze jestem wirtualna i mieszkam w internecie.
[/quote]

Jesteś prawie jak ten ludzik co zapala światełko w lodówce! 👀
Misskiedis, oo nie, raz się Katija ze mną pożegnała pierwsza. W szoku byłam 3 dni...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się