Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

pytanie 2 do mojego poprzedniego😉. Kto jedzie w weekend do Michalowic i mógłby zgarnac 1,2 osoby? Potrzebuje raczej osob startujacych w pierwszej L wiec jadacych b. wczesnie. Dojedziemy we wskazane miejsce tak zeby zgarniajacy mnie/nas nie nadkladal drogi
w Krakowie taki kurs odbywa się dopiero jak zbierze się odpowiednia liczba chętnych. Ostatni kurs był odkładany przez 3 tyg.


aktualnie jest ok 15 osób chętnych wśród samych studentów, więc kurs odbędzie się

Alex a jaki jest koszt takiego kursu na UR? Może jakieś zniżki dla studentów własnych  😁 ?


dla studentów UR będzie zniżka, jakiej wysokości jeszcze nie wiadomo, to zależy ile wydział dofinansuje :P
[quote author=jankesiara link=topic=196.msg1722455#msg1722455 date=1363851866]
w Krakowie taki kurs odbywa się dopiero jak zbierze się odpowiednia liczba chętnych. Ostatni kurs był odkładany przez 3 tyg.


aktualnie jest ok 15 osób chętnych wśród samych studentów, więc kurs odbędzie się

Alex a jaki jest koszt takiego kursu na UR? Może jakieś zniżki dla studentów własnych  😁 ?


dla studentów UR będzie zniżka, jakiej wysokości jeszcze nie wiadomo, to zależy ile wydział dofinansuje :P
[/quote]

a dla nie-studentów jak to wygląda? 🙂
Dokładnej ceny jeszcze nie znam, bo trwają rozmowy na uczelni. jak tylko będę miała dokładne informacje o terminie i cenie kursu to tutaj podam.
Haha no myślę, że mój wydział to mało będzie się fascynował transportem zwierząt  😁
Czekam na jakieś info. 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
22 marca 2013 14:50
ja się piszę na pewno na konwojenta 🙂 ale już zgłaszałam to u siebie na roku ;D

prosze nie przesadzac z "informowaniem" o wlasnej stajni.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama
Cariotka   płomienna pasja
22 marca 2013 14:54
Doma już któryś raz dajesz link do stajni w, której pracujesz. To wątek do rozmów a nie ogłoszeń. Rozumiem że nie podajesz ceny, ale wszyscy wiemy że można sobie u Ciebie pohasać.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
23 marca 2013 05:02
...
Cariotka   płomienna pasja
23 marca 2013 07:06
Nie no to że mnie to razi to nie znaczy że mam rację😉 po prostu wiem że u Ciebie można fajnie pojeździć i dużo osób chyba wie😉 a jak wpadnie jakiś szczypiorek jezdziecki to napewno polecimy Twoją stajnię.
Kto w Krakowie i okolicach zajmuje się dopasowywaniem/szyciem siodeł na miare?🙂
Cariotka   płomienna pasja
23 marca 2013 18:48
Sommer Hidalgo. Jestem zakochana w Tych siodłach 😍
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
23 marca 2013 20:09
...
Cariotka   płomienna pasja
23 marca 2013 20:24
tak jest i Fliper w Cariotkowie.
wiem, że już było z milion razy ale nie umiem znaleźć  😵
Polećcie proszę lekarza sportowego w krk, takiego gdzie można zrobić wszystkie potrzebne badania za jednym zamachem  🙇
Może być na PW :kwiatek:
Czy ktoś coś wie o małej stajni w Leńczach (nie wiem jak się odmienia) ponoć skokowej za Skawiną?
Cariotka   płomienna pasja
25 marca 2013 09:04
ja tylko ze słyszenia🙂 zapytaj się dziunki i Cobrinhy
wiem, że już było z milion razy ale nie umiem znaleźć  😵
Polećcie proszę lekarza sportowego w krk, takiego gdzie można zrobić wszystkie potrzebne badania za jednym zamachem  🙇
Może być na PW :kwiatek:


Podpinam się pod pytanie  :kwiatek:
Cariotka, dzięki zwrócę się do nich 🙂
Ja w zeszłym roku u lekarza sportowego byłam tutaj: http://www.artromed.pl/?p=4
Miałam wszystkie badania oprócz laryngologa i akurat udało mi się od razu po laryngologu mieć w ten sam dzień lekarza sportowego.
Nie wiem jak tam z terminami, z tego co wiem okulista i laryngolog są tam raz na tydzień albo co dwa tygodnie ( jakoś tak). Lekarz sportowy częściej jakoś kilka razy w tygodniu.
A jakby ktoś nie mógł złapać terminu na EKG to robiłam tutaj: http://www.kardiodent.pl/ Pani była miła i gdzieś tam mnie wcisnęła, bo potrzebowałam na już. Bardzo polecam ten gabinet.
Ze słyszenia coś wiem, że chwalą badania w jakiejś przychodni na berka joselewicza albo jeszcze słyszałam coś o alei pokoju, ale więcej nic nie wiem.
Polecam przychodnię Sanato na Berka Joselewicza i doktora Bobrowskiego. Szybko i miło. Trzeba tylko donieść badania krwi, moczu irtg. Ekg i próbę wysiłkową robi od ręki.
Jakie rtg?
ushia   It's a kind o'magic
25 marca 2013 22:03
pluc chyba 🙂
wazne jest dwa lata, wiec jak masz jakies z pracy/uczelni to nie musisz robic znowu
Pierwsze slysze...
ushia   It's a kind o'magic
25 marca 2013 22:14
tzn przy badaniach sportowych nie jestem pewna, ale do zdolnosci do pracy i na uczelni wlasnie plucne - czy nie masz gruzlicy 😉
Mi też nigdy u sportowego nie wymagali rtg, nie polazywałam też żadego, więc jak widać co lekarz to inaczej 🤔wirek:
Czy ktoś coś wie o małej stajni w Leńczach (nie wiem jak się odmienia) ponoć skokowej za Skawiną?


Jest to prywatna stajnia skokowa. Nie ma tam pensjonatu. Ja również służę informacją na temat tej stajni, chwilę tam spędziłam.
Dziękuję za informacje  :kwiatek:
Ktoś się może orientuje czy Pani Ula Koziarowska dojeżdża na treningi i ile taki trening kosztuje? 👀
Ktoś się może orientuje czy Pani Ula Koziarowska dojeżdża na treningi i ile taki trening kosztuje? 👀

Napewno trenuje parę osób w Facimiechu.
pluc chyba 🙂
wazne jest dwa lata, wiec jak masz jakies z pracy/uczelni to nie musisz robic znowu


Byłam u lekarza 3 tygodnie temu i mówili, że wszystko poza wysiłkowymi od tego roku jest już 'bezterminowe'.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się