Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

MALINOWE!!! kajam się, przepraszam za ten dobór kolorów, ale za to ochraniacze pod kolor koszulki są! 😀
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
25 marca 2013 22:24
MissTake, futerko od nachrapnika nie pasuje do konia  :/

powodzenia w poszukiwaniach konia 😀
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 marca 2013 22:28
Proste i ma fajną czapkę 😀
wątek zamknięty
Dementek, czy ktoś tu napisał, że tańsze siodła są złe, albo że jeśli ogłowie jest w komplecie to też jest źle? Moja wypowiedź tyczyła się tego, że ktoś napisał "a siodło na jakieś gorsze nie wygląda"  😉 Sama mam taniutkie siodła, ale przynajmniej dopasowane 🙂
wątek zamknięty
hahahaahahahah nie mogłam znaleźć  😁
wątek zamknięty

Zdjęcie widnieje na stronie " Bo tylko princess jeżdżą konno "
opis do zdjęcia : To dopiero zaufanie !

Ludzie chyba nie myślą..
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 marca 2013 18:40
No proszę a nad kagańcem dla konia płaczą bo złooo
wątek zamknięty
Jak dla mnie to jest głupota.  Zwierze to tylko zwierze nie wiadomo co mu strzeli do głowi.
"Bo on nic nie robi" ale zawsze może zacząć.  Nikomu i niczemu nie można ufać w 100%.

wątek zamknięty
Proste i ma fajną czapkę 😀


Jeeest!! znalazłam🙂 po prawej stronie w kolorowej czapce z białą odmianą na chrapach🙂 Fajna zabawa tylko... czy to jest kwiatek?🙂
wątek zamknięty
Jeeest!! znalazłam🙂 po prawej stronie w kolorowej czapce z białą odmianą na chrapach🙂 Fajna zabawa tylko... czy to jest kwiatek?🙂


ja dopiero znalazłam jak napisałaś gdzie jest!! Łatwe to nie było!!!!
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 marca 2013 19:21
deksterowa nie zabieraj innym zabawy w szukaniu  🤬
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 marca 2013 19:24
Poznaje ktoś ta parę? 🙄
wątek zamknięty
Indiana Jones 😀
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 marca 2013 19:28
Time, pudło! Tracisz milion, przykro mi  😕
wątek zamknięty

Piękna sesja  🙄
wątek zamknięty
hszonszcz Daj coś trudniejszego  😁 Karina & Gucio  😜
Szara Ałć ! Aż coś mnie zabolało...  🤔
wątek zamknięty
gdyby nie to, to zdjęcie fajne 🙂
Szara - skróć link
wątek zamknięty
deksterowa nie zabieraj innym zabawy w szukaniu  🤬


dupa zbita. Przepraszam, poniosły mnie emocje🙁
wątek zamknięty
o.o
wątek zamknięty
o.o


rodzinna fotka?
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
27 marca 2013 16:14
Świeży kwiatek; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=137158583131133&set=a.133412976839027.1073741828.133409220172736&type=1&theater
Już nie wspomnę o tym, iż na jednym zdjęciu z tego kolażu jest Iza (pampera) na Elegancie, a podpisano to jako zdjęcia klaczy, ale też kawałek dalej, można znaleźć to: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136595103187481&set=a.133412976839027.1073741828.133409220172736&type=1&theater&notif_t=like Jessica Boroń i Gucio ... Musimy dziewczynie pozazdrościć ciotki!  😁
😜 Ah ta wyobraźnia
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136554253191566&set=a.133412976839027.1073741828.133409220172736&type=1&permPage=1

a to jest koń z Bolęcina stajnia niedaleko mnie  😁


Podpis: "Siema! 🙂 Dzisiaj było cudownie! ^^ Z moim chłopakiem Pawłem i Moną szaleliśmy w hali że szok! 😀 A to ich zdjęcie 😉 Mona z Pawłem ♥"

hahaahahahahaah 😂 😂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow
wątek zamknięty
Szaataneek haha wyprzedziłaś mnie  😀
wątek zamknięty
O rany, gdzie ona znalazła konia, który tak często i wyraźnie zmienia wygląd? Rośnie, maleje, tyje, chudnie, ciemnieje, jaśnieje...Niesamowite  🤔
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
27 marca 2013 16:48
Szaatanek Edytuj posty  😉
No ciekawe, dziewczyna lat ... 11? 13? A facet na ponad 20 wygląda... Miłość kwitnie  💘  😁
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 marca 2013 16:49
Na profilu "Mony" też znalazłam kilka znajomych koni :/ Stronę zgłosiłam jako oszustwo bo kradnie zdjęcia aż miło 🙄
wątek zamknięty
I jeszcze chyba codziennie zmienia stajnie... 😉
wątek zamknięty
Dostałam link od jej fan pejdża poświęconemu konikowi polskiemu ze stajni, w której kiedyś stałam z koniem i po prostu musiałam... :
Hejka! Oto nowa stronka założona dla wspaniałego konika polskiego o imieniu Miła. Ma ona 17 lat i jest konisiem łapanym z wolności . Jest niska i grubsza od innych koni ze swojej stajni. Jest skarogniada (myszata) i nie da się ukryć, że ma wspaniałą grzywę. Mimo swojego niskiego wzrostu jest w stanie naprawdę wiele. Lajk!


[[a]]https://www.facebook.com/pages/Mi%C5%82a/146397332204007[[a]]
wątek zamknięty
Cały czas żyłam w błędzie bo myślałam że skarogniada do skarogniada a myszata to myszata  😀iabeł:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.