konie małopolskie

Katharina dzięki  :kwiatek:
armara Nie mam niestety ;(
Odkopałam nagranie pierwszego kłusa pod siodłem mojego młodego. Nagranie z przed roku i jakością nie powala ale dla mnie to cenna pamiątka  💘
Musiałam podłożyć piosenkę bo na oryginale leciały brzydkie słowa w stronę upierdliwych, kąsających terrorystów  😜



Aż nie mogę uwierzyć że w maju stuknie mu pięć latek  🤔 jak to możliwe, że te 3,5 roku odkąd go mam zleciało jak z bicza strzelił
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 kwietnia 2013 10:45
A my z Siwsonem prosimy o trzymanie kciuków, gdyż w ten weekend mamy pierwsze w tym sezonie zawody  :kwiatek:
Wrzucam takiego Horyzonta, wczoraj oficjalnie rozpoczęłam sezon i mam na to dowody 🤣
Justine (Sadam po Askar / Jurata po Przedświt XIII-4) pierwsza jazda od września, a właściwie to 3 pod jezdzcem bez lonży  😁



Katharina   "Be patient and trust in the process"
28 kwietnia 2013 10:43
aaaaa ! galopada_   w końcu zaczynasz z fotami itp itd ! !  🏇  😜  😜
galopada_ co za koń  😍 swoją drogą będziecie może niedługo aktualizować zdjęcia koni na stronie?
W ciagu tygodnia bedziemy robic zdjecia i filmy pod siodlem, w korytarzu i zdjecia zootechniczne 9 koni jakie sa na sprzedaz 🙂
jak miło, że zrobiło się ciepło🙂 jeden minus (tylko patrzeć, aż robale przybędą :marze🙂

fotki z serii: ''ostatnie śniegi'' :p
A to ja się jeszcze dołączę z moim młp, sezon otwarty. Pierwszy teren zaliczony i spłoszenie też oczywiście 🙂
fruity_jelly więcej zdjęć proszę pięknego gniadosza! opowiedz coś o nim? 😜  😅
Juś







edit.

i Diva z ostatnich zawodów

Jukii mało mam jego zdjęć, jeżdżę na nim od tamtych wakacji na spółkę z właścicielką, mam nadzieję że w tym roku nadrobię z fotkami 😀 małopolski wałaszek Horyzont, w marcu skończył 6 lat. Matka po Hiszpańskim Rytmie, ojciec Ghana po Emetycie 🙂
fruity_jelly podpytuję, ponieważ strasznie podobał mi się ten koń gdy był wystawiony na sprzedaż, ale kupiłam Jacka  😁 Z chęcią będę śledziła wasze losy! Cudny zwierzak  💘
Jukii nic mi nie wiadomo, że kiedyś był wystawiony na sprzedaż 😉 właściciele kupili go od hodowcy jako odsadka razem z jego matką
No ale urodziwy to on jest, tylko z charakterkiem 😉 według mnie bardzo podobny do swojego tatusia 🙂
fruity_jelly bodajże jako 3 latek był wystawiony na baziekoni, jestem tego pewna bo szukałam wtedy konia dla siebie 😀
No cóż, teraz bidny się musi ze mną i Anią męczyć 😂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 kwietnia 2013 14:48
Siw z ostatnich zawodów  😉 W sobotę szedł super. Cud miód i orzeszki  😅
W niedzielę strasznie słaby był, więc po odlocie na 2 podziękowaliśmy za kontynuowanie przejazdu  😉 Ale z koni ai tak jestem mega zadowolona  😀
Mozii jaki cudny siwek 😍
wiecie co😀 fajne te nasze małopolaki 🙂 szczęśliwe posiadaczki z nas🙂
Wiele osób nie docenia małopolaków, chcieliby żeby ich konie miały w papierach same zagraniczne gwiazdy a pod nosem mają takie fajne koniczki 😉 miło, że jest coraz większe zainteresowanie naszymi końmi wśród osób zza granicy 🙂
Dawno nas tu nie było 🙂

Wszechstronny Muskat 😉


galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2013 18:35
ciąg dalszy rocznika 2009 😉







NatHuragana   serce skoczka <3
01 maja 2013 19:45
Byl ktoś moze na w boguslawicach moze? 🙂
ja byłam- wróciłam jakieś 30min temu i jestem trupem  😉
NatHuragana   serce skoczka <3
02 maja 2013 04:19
Jeanne, a masz moze jakieś zdjęcia? 😀
Mam zdjęć sporo, ale bardzo amatorskich 🙂

Mam na pewno sysaki, kilka ogierków rocznych, klaczki dwuletnie i starsze.. ale na pewno nie całe towarzystwo, bo latałam jak poparzona nadzorować co się dzieje z naszymi kobyłami.
Ktoś na pewno robił zdjęcia bardziej profesjonalnie, więc trzeba będzie poszperać bo necie.

Interesują cię jakieś konkretne konie?
NatHuragana   serce skoczka <3
02 maja 2013 13:15
Nie, ogólnie chciałam obejrzeć 🙂
Jeanne, masz może Arborea, ostatnia córka Arabelli?
W końcu dorobiłam się zdjęć naszych małopolaczów 😉

og. Kaszmir m (Arioso m - Kolekcja m/Berberys xxoo)



kl. Kolekcja m (Berberys xxoo - Kolia sp/Modest m)



kl. Kwestia sp (Hebab o - Kolia sp/Modest m) - w papierze ma sp, choć zdecydowanie powinno tam widnieć młp...





edit: podmianka zdjęcia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się