Bryczesy

Wczoraj z sercem w gardle wrzucałam moje białe z czarnym lejem do pralki  🤣
najpierw przeprałam ręcznie te największe zabrudzenia- zwłaszcza na kolanach od siodła- woda była czarna.
Widać było, że z leja, a nie sam brud...
Wyciągam z pralki, a tu taki szok  😲 Nic nie porfarbowało. Nawet chusteczki wyłapujące kolor nie były szare
😀
a ja właśnie zamówiłam te śmieszne bryczesy 😀

ciekawe jak będzie z tym zamkiem 🙂
Agaleon - Daj znać  jak dojdą , i najlepiej real foto na sobie  :kwiatek:.
nie kupiłabym bryczesy wykończone suwaczkami..sama myśl mnie uwiera  😁

Ktoś ma dostęp do bryczesów kingsland szytych w polsce? Może być na pw  :kwiatek:


Agaleon, moja koleżanka ma bryczesy tej samej firmy z zamkami, tylko inny model. Nie narzeka, nie jęczy podczas jazdy, więc powinny być OK.  😉
Mi wpadły w oko nowe jeansowe Euro-star Naomi

http://arcus-konie.pl/eurostar-naomi-nl-p-6034.html

Pod guziczkami jest ukryty suwak
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 maja 2013 16:36
Agaleon, też chętnie zobaczę zdjęcia na tobie 🙂
Dramka, fajne te naomi się wydają
Dla bardzo odważnych, zwłaszcza te z drugiego linka!
Bryczesy dla lady-gaga...okropne, brzydszych nie widziałam  🙄
Mi wpadły w oko nowe jeansowe Euro-star Naomi

http://arcus-konie.pl/eurostar-naomi-nl-p-6034.html

Pod guziczkami jest ukryty suwak

Mierzyłaś je? Ja mierzyłam co prawda granatowe ;-) i nie do końca mnie przekonały te guziki.
Nie mierzyłam bo krój nowych esów nie dla mnie... 🙁
http://www.gnl.pl/bryczesy-kratke-stretchkaro-p-15619.html
ma ktoś z was ten model bryczesów??
Dwie moje koleżanki mają, pewnie spokojnie już z 3 lata (musiałabym spojrzeć na zdjęcia  🤣 ), jeżdżą, nie narzekają. Dla mnie trochę 'mdło' wyglądają na tyłku - ciężko mi dokładnie opisać, o co chodzi.  😁  Może bardziej zrozumiałe będzie jak powiem, że raczej nikt nie patrzy i nie mówi 'o, jakie masz fajne bryczki', znikają w tłumie.
Czy ma ktoś z was takie bryczesy Tredstep Symphony No.3 Rosa: http://www.hopevalleysaddlery.co.uk/product-detail.asp?ProductId=2857 i mógłby podzielić się swoją opinią? Warte są swojej ceny? Jak działa ten system samoczyszczenia? Do szału doprowadzają mnie plamki z błota na białych bryczesach- nie chcą się sprać do końca 😤.
Altiria, a jak tam leje w tych bryczesach? miękkie, wygodne czy trochę "szorstkie"? bo mam jedną parę HKM i średnio wygodne są te leje.

zaspa89, Niezły koszmarek... ale wiadomo skąd taka obniżka ceny.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 maja 2013 13:04
Ma ktoś a'la jeansowe bryczesy Horze Silvia (te ze znaczkiem Royal Equus)? Chciałam zapytać jak się sprawują, bo rozważam kupno. Po przymiarce są bardzo wygodne, oczywiście za długie, ale na mnie wszystkie są za długie.
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
07 maja 2013 13:27
http://www.gnl.pl/bryczesy-kratke-stretchkaro-p-15619.html
ma ktoś z was ten model bryczesów??

Ja mam dwie pary tych bryczków, niebieskie 36 są za małe, czerwone 38 za duże.
Lej jest fajny, miękki, ale rozchodzą się na szwach, są słabe.
Szukam bryczesów  z pełnym lejem na zawody, jeżdżę ujeżdżenie także mogą być z wysokim stanem. Nie mogę nic fajnego znaleźć w przedziale cenowym do 400zł. Poprzednie bryczesy strasznie mnie obtarły także szukam bardzo pilnie ! HELP !🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 maja 2013 15:21
nie jestem pewna jak teraz, ale może napisz do GNL? mieli fajne bryczesy HV Polo 🙂
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
07 maja 2013 19:02
baffinka Miło nam, że bryczesy się sprawdzają! 😀

czegrra1 Tkanina wyprodukowana przez Schoeller'a z której są bryczesy nazywa się "self cleaning", ale oczywiście nie zawiera jakieś technologii kosmicznej, która nagle sprawi, że bryczesy przestaną się brudzić/same się wyczyszczą. Materiał jest impregnowany i o ile to faktycznie może pomagać w utrzymaniu czystości to nie ma impregnatu, który się nie spiera, a białe bryczesy będziesz prała raczej często. 😉
Moim zdaniem Schoeller ma mega przegięte ceny materiałów, które w większości przypadków nie idą w parze z oczekiwaną w tej cenie jakością - ale zawsze można się pochwalić metką. 🙂
Dlaczego nie wymyślą bryczesy przez które się opala?  😎
O tym samym myslalam!!!
Sei HV Polo do 400 zł z pełnym lejem ? No ok napiszę 😉
Passion, dzięki za info o tkaninie :kwiatek:. Nie oczekiwałam cudu, a małego ułatwienia życia, który taki impregnat może chociaż w minimalny sposób na pewien czas sprawić 😉. Mimo wszystko chyba zdecyduję się na zakup. Mam kilka produktów Tredstep i jestem z nich bardzo zadowolona po dłuższym użytkowaniu. Mam nadzieję, że bryczesy będa się dobrze nosić i prać oraz nie zmieniać długości nogawek w praniu jak moje obecne białe Ariaty.
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
07 maja 2013 21:29
czeggra1 Nie ma za co. 🙂 Na temat jakości marki Tredstep się nie wypowiem, bo ledwo raz miałem je w rękach na targach. Próbuj - może się sprawdzą. 😉
Passion, a poleciłbyś jakiś środek do impregnacji białych bryczesów?
do impregnacji?  😲

Ja swoje białe esy piore 30 min w 30 stopniach i są jak nowe
Dramka, noo do impregnacji - ja swoje po praniu też mam super czyste. Potrzebuję jednak, żeby mniej się brudziły podczas zawodów. Po przejazdach zazwyczaj do końca dnia w nich chodzę, często siedząc w biurze zawodów (jako osoba funkcyjna), nie zawsze mam się jak przebrać więc wolałabym żeby trochę mniej się brudziły.

Nowe ubrania często są nasączone impregnatem - dlatego sporo wolniej się brudzą niż te po praniach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się