Stajnie w Lublinie

ale przecież na ich stronie jest propozycja zawodów na 17 marca a nie na 4-5 kwietnia.. ? 🙂 chyba że źle szukam ; )
Szkolenie konia metodą Silversand Horsemanship



Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza na kurs dokształcający: Szkolenie konia metodą Silversand Horsemanship. Celem kursu jest zapoznanie uczestników ze znaczeniem jeździectwa naturalnego w procesie szkolenia konia, przekazanie wiedzy z zakresu psychiki konia w aspekcie jego użytkowania, wykształcenie umiejętności tzw. pracy z ziemi oraz pracy w siodle, w tym odczulania, pracy na kole, cofania, przejść oraz użycie wodzy pośredniej i bezpośredniej. Absolwenci kursu będą przygotowani do pracy w ośrodkach hodowli koni, klubach jeździeckich oraz ośrodkach hipoterapeutycznych. Kurs obejmuje 12 godzin (6 godzin zajęć teoretycznych i 6 godzin zajęć praktycznych) w dniach 25-26 maja 2013 r. Zajęcia poprowadzi Pani Justyna Mitka.Warunkiem uczestnictwa w kursie jest złożenie kompletu dokumentów w CKU: podanie-kwestionariusz, ksero dowodu osobistego, deklaracja o posiadanej wiedzy dotyczącej konia, oraz dowodu opłaty za kurs: 134 zł na konto UP w Lublinie nr: 74 1140 1094 0000 5641 8500 1031. Rekrutacja trwa do 17 maja 2013 r. Zajęcia odbędą sie w sali 6, ul. Doświadczalna 50 (Gospodarstwo Doświadczalne Felin), rozpoczęcie: godz. 8.00.

...

Masaż sportowy i relaksacyjny koni



Stosowanie masażu sportowego i relaksacyjnego koni jest zgodne ze standardami międzynarodowymi, a jego wykorzystanie jest znane i coraz bardziej popularne na całym świecie. Celem  kursu jest: poznanie aparatu ruchu konia w kontekście fizjologii pracy mięśni, umiejętność oceny skuteczności treningu w rozwoju sylwetki sportowej konia, nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu masażu sportowego i relaksacyjnego, poznanie termowizji jako metody wspomagającej dobór odpowiedniego masażu do indywidualnych potrzeb organizmu konia. Absolwenci zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w ośrodkach sportów konnych, torach wyścigowych, szpitalach dla koni. Kurs obejmuje 12 godzin zajęć teoretycznych i 9 godzin zajęć praktycznych. Cena kursu: 800 zł. Kierownikiem kursu jest Pani dr hab. Iwona Janczarek. Warunkiem przyjęcia na kurs jest złożenie kompletu dokumentów w Centrum Kształcenia Ustawicznego: podania-kwestionariusza, deklaracji o znajomości budowy konia, ksero dowodu osobistego, dowodu opłaty za kurs. Najbliższa edycja: 21-23 czerwiec 2013 r. Zajęcia prowadzi Pani mgr Maria Soroko. Rekrutacja trwa do 15 czerwca 2013 r.




Ktoś się wybiera?


ale to pewnie tylko dla studentów UP??
Terminy zawodów w FMG są podane na stronie LZJ 🙂 Może i ujeżdżenie się pojawi, może, może, może 🙂
Co do licencji, to dajcie propozycję organizatorom. Jak pojawią się chętni, może uda się zrobić. Już raz zorganizowaliśmy, jeśli dobrze pamiętam startujących było 4/5?
Jasnowata, a do kogo konkretnie radzisz kontaktować się w tej sprawie? :kwiatek:
Ankers, do właścicieli stajni, Państwa Plapisów 🙂 Ale to tak bliżej maja pewnie 😉 Kontakt masz na stronie famagusta.dbv.pl, albo na fejsbuku.
cegiełek 4-5 maj - tylko dla ludzi z ich stajni 🙂
Czy ktoś się orientuje jakie są teraz warunki w Elizówce? Pytam bo różne rzeczy słyszałam, o problemach z podłożem na hali i wypuszczaniem na pastwiska. Ale to było dawno i chciałabym odświeżyć swoją wiedzę 🙂
.
ma ktoś może ( i mógłby  pożyczyć )  wędzidło pessoa magic system 12.5/13.5 ?
Vanilka, dziękuję za odpowiedź 🙂 A orientujesz się może jak jest z wolnymi miejscami na pensjonat? Trzeba się zapisywać do kolejki ?  😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
15 kwietnia 2013 20:01
Są wolne boksy 😉
Dzięki 🙂
sotniax byłam w tamtym roku i szkolenie jest nie tylko dla studentów UP 🙂 to są szkolenia dla wszystkich( chyba od 16-go roku życia z tym, że trzeba się dopytać, no i pewnie takie osoby muszą mieć zgodę rodziców🙂 )
Podajcie dalej jak mozecie 🙂


ogloszenie w odpowiednim dziale nie wystarczy?
jakby ktoś był zainteresowany:

PROPOZYCJE !!!!!
SJ STAJNIA DRWAL ZAPRASZA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEŹDZIECTWA NA 2-DNIOWY MEMORIAŁ KONI: AKCENT ORAZ LAGUNA.
Termin zawodów: 04.05 2013 TRENING UJEŻDŻENIOWY - MEMORIAŁ AKCENTA
05.05 2013 TRENING SKOKOWY - MEMORIAŁ LAGUNY
Miejsce imprezy: ujeżdżalnia Stajnia Drwal 80x100 teren piaszczysty, w przypadku złej pogody hala 20x40 i rozprężanie po 4 konie.

DZIEŃ PIERWSZY - TRENING UJEŻDŻENIOWY Z NAGRODAMI
Termin: 04.05 2013 godzina 10.00
Sędzia główny: Anna Piróg
Sędzia: Agnieszka Rzemieniecka
Wpisowe 20zł od konia, startowe za 1 przejazd 10zł. Każdy koń może startować max 3 razy.
Konkursy:
1. Konkurs nr. 1 - L2
2. Konkurs nr. 2 - P2
3. Konkurs nr. 3 - Kür (do muzyki ) L3
4. Konkurs nr. 4 - Memoriał Akcenta - P3

Stajnia Drwal nie odpowiada za kradzieże oraz wypadki podczas trwania imprezy, nie zapewnia opieki medycznej i karetki.
Każdy niepełnoletni zawodnik jest zobowiązany do przyniesienia zaświadczenia ze zgodą rodziców na udział w treningu.

Osoby przyjeżdżające z końmi z innych stadnin proszone są o zaszczepienie swoich koni.

Badania sportowe nie obowiązują !!!!
Odznaki jeździeckie także nie obowiązują.

Zgłoszenia na trening ujeżdżeniowy do 28 kwietnia, na adres:
sj.stajniadrwal@gmail.com

W przypadku małej liczby zgłoszeń Stajnia Drwal ma prawo odwołać trening ujeżdżeniowy.

DZIEŃ DRUGI - TRENING SKOKOWY Z NAGRODAMI
Termin: 05.05 2013 godz. 10.00
Sędzia główny: Anna Drwal
Sędzia: Agnieszka Rzemieniecka
Gospodarz toru: Damian Dziewulski
Wpisowe: 20zł od konia, startowe 10zł za 1 przejazd. Każdy koń może startować 3 razy.
Konkursy:
1. Konkurs nr. 1 - speed&music - walka o najlepszy czas - 70cm
2. Konkurs nr. 2. - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - 80cm
3. Konkurs nr. 3 - Memoriał Laguny - dwufazowy - 90cm

Stajnia Drwal nie odpowiada za kradzieże oraz wypadki podczas trwania imprezy, nie zapewnia opieki medycznej i karetki.
Każdy niepełnoletni zawodnik jest zobowiązany do przyniesienia zaświadczenia ze zgodą rodziców na udział w treningu.

Osoby przyjeżdżające z końmi z innych stadnin proszone są o aktualną książeczkę szczepień koni.

Badania sportowe nie obowiązują !!!!
Odznaki jeździeckie także nie obowiązują.

Zgłoszenia na trening ujeżdżeniowy do 28 kwietnia, na adres:
sj.stajniadrwal@gmail.com

W przypadku małej liczby zgłoszeń Stajnia Drwal ma prawo odwołać trening skokowy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
WPISOWE I STARTOWE W 100% BĘDZIE PRZEZNACZONE NA NAGRODY I FLOO DLA KONI I JEŹDŹCÓW.

W RAZIE PYTAŃ
sj.stajniadrwal@gmail.com
Jakby ktos wiedzial z nieoficjalnego zrodla jakie beda programy ujezdzeniowe na AMW na felinie, to niech da znac, bardzo prosze 🙂
ma ktoś może doświadczenie w kwestii zamawiania trocin z dowozem w okolice lbn? głównie interesuje mnie stefanidis
Był ktoś w Poniatowej? Jakie wrażenia, jak wypadli organizacyjnie?  👀
Wybiera się ktoś na zawody na Felinie? Ktoś startuje?
Ja bede na felinie jako trenejroluzak. Jedzie od nas jedna osoba.
.
Ano Zuzz i AMW. 🙂
buu, z tego co wiem zamawiają chyba odpylone wióry Transwior (www.transwior.pl) lub pellet Barlinka do letniej stajni w EquiClub Zamłyniec - skontaktuj się z nimi przez FB bo nie wiem na co się zdecydowali 😉
wybiera się ktoś z was 19 maja do Bychawy? 🙂
O jak miło - wchodzę na maila, a tu newsletter z propozycjami famagustowymi 🙂. Jedziemy konkurs licencyjny dwa razy, coby zwiększyć prawdopodobieństwo zdania 😉. Mogą być dłuuugie loty, chyba że w końcu radocha mojego konia ze skakania będzie możliwa do szybkiego opanowania 🤣.
Mam takie dziwne pytanie, ale może ktoś mi pomoże. Jest taki pan, ma na imię Krzysiek, robi kopyta wielu koniom w lubelskim i bardzo potrzebuje do niego numer telefonu, ale nie pamiętam nazwiska 😵 Ktoś może ma pojęcie co to za Pan może być? 👀
kortina Strąk?
Oooo tak! :kwiatek: :kwiatek: A telefon?
698-426-289 chyba aktualny 🙂
Przepraszam za post pod postem, ale już długo nikt tu nie piszę.
Jak Wam się podobała organizacja zawodów na Felinie?
Dla mnie mogło być lepiej. Na rozprężalni  każdy robił co chciał. Biegały tam jakieś dzieci, ludzie spacerowali ŚRODKIEM  👿
Przyjeżdżam 9.58 a tam jeszcze parkur nie rozstawiony i takie 'o co chodzi?' może pomyliliśmy godziny? Przynajmniej konie się po pasły :P
Nasze stajniowe koniki świetnie się spisały. Dwa pierwsze miejsca w klasach L i LL oraz szóste w mistrzostwach.
A moim "sukcesem" jest to, że mam poparzone plecy po luzakowaniu  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się