Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Ja tam nie widzę w nim kwiatka xd Parę błędów robi, aczkolwiek jeżeli się weźmie to łatwo je poprawić.
Krytykę też przyjmuje, a więc nic złego nie ma tak to.
No, ale postów tak jak Milla nie czytałam.
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 maja 2013 21:29
Krytykę i dobre rady przyjmuję bardzo dobrze :P
http://www.photoblog.pl/heya14/151246370/macho.html

[s]To jest nasz szanowny Mystar 😉[/s] Złodziejaszek, tak przy okazji 😉, tylko ze pod nickiem My Star.
edit, dopiero doczytalam, ze juz zostal rozpoznany 🙂, przepraszam 🙂

edit kolejny: poniewaz sie kolega zburzyl i grozi mi adwokatem w rodzinie  😵 to dodaje, ze jest zlodziejaszkiem, ktory po zrobieniu dymu oddal mi kase. Nawet z nawiazka, ktora probowalam oddac, ale sie juz nie odezwal  😎. I sorry za offa, ale ladnie prosil, to pisze 😉.
wątek zamknięty
Dziękuje za rady 🙂 Przepraszam za wszystko 🙁
wątek zamknięty
Milla
Bardzo ci dziękuje za rady i wszystkim 🙂 Jeżdżę sam i jestem samoukiem pare treningów i nic pozatym sam się uczę i proszę was o pomoc na forum i ją dostaje bardzo wam za to dziękuje 🙂 Jesteście wielcy zdarzyło  mi się popełnić blędy inne predzej za co przepraszam i staram się je naprawić ale nie którzy na złość mi robią żeby mi się nie udało ;( Dzięki za wszystko 🙂
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
26 maja 2013 14:34
Szeryf Wielkopolan edytuj posty, bo dostaniesz osta.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 18:14
KLIK ożesz w mordę  😲
wątek zamknięty
Facella czepiasz się  👿 Ten kucyk tylko ma siodło na szyji i troszkę za dużego jeźdzca dla którego owe siodło jest za małe...  🏇

(ironia oczywiście )
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 18:24
Karino1998, to ma być ironia? Czy serio mówisz?
(I nie wiem jakie znowu, z rok w tym wątku mnie nie było...)
wątek zamknięty
Facella zedytowałam  😉
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 maja 2013 18:29
Gustownie dobrany sprzęt, gustownie  🤣
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 18:31
I ten gorsecik, co?  🤣
Karino, uff, bo już zwątpiłam...
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 maja 2013 18:36
Facella myślę że to tylko jednorazowa sytuacja, na koniec jazdy wsiadła aby kuca podprowadzić, nie wiem do zdjęcia, przy okazji pewnie siodło zjechało- może popręg jest poluzowany. Znam właścicielkę w życiu nie zarzuciłabym jej głupoty czy bezmyślności w stosunku do koni. Raczej preferuje większe konie, dwa kucyk ma zawsze fajnie dopasowany sprzęt i jest przeznaczony  dla dzieci.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 18:37
No właśnie ja też znam właścicielkę i różne rzeczy już widziałam, ale to jest po prostu szczyt.
wątek zamknięty
Facella myślę że to tylko jednorazowa sytuacja, na koniec jazdy wsiadła aby kuca podprowadzić, nie wiem do zdjęcia, przy okazji pewnie siodło zjechało- może popręg jest poluzowany. Znam właścicielkę i raczej preferuje większe konie, dwa kucyk ma zawsze fajnie dopasowany sprzęt i jest przeznaczony  dla dzieci.

A czy to nie jest przypadkiem kucyk na którym taka mała dziewczynka z powodzeniem startowala w zawodach ujeżdżeniowych??
Bo kiedys takiego kuca na Mazowieckich czworobokach widywałam.
I ta malutka dziewczynka smigała na nim spokojnie czworoboki 20/60
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 maja 2013 18:42
aszhar to juz trzeba zapytać właścicielkę  😉
wątek zamknięty
mi to wygląda na taką sytuacje ze dzieciakowi konik nie chciał czegos zrobic i instruktorka na chwile weszła ;d
wątek zamknięty
Dokładnie tak jak mówi Lenii. Wygląda to tak jakby weszła tylko na chwilę. Ale zastanawia mnie po co ubierać gorset do stajni?
wątek zamknięty
zabeczka17 a ja bym jej dużo zarzuciła, tylko nie chcę jej ruszać, bo przy najmniejszej, delikatnej krytyce robi taki dym, że szok! Teraz pewnie też się zadymi! I polecą groźby, wyzwiska i straszenie sądem  🤔
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 maja 2013 20:00
Nie wiem, jestem trochę zszokowana tym co piszesz bo ja ją znam z bardzo dobrej i odpowiedzialnej strony w stosunku do koni.  Jeśli chodzi o krytykę raczej nigdy mi sądem nie groziła na zwrócenie uwagi, wręcz przeciwnie była zawsze osobą otwartą, sympatyczna i szczerą. W dodatku bardzo chętną do pomocy.
wątek zamknięty
No, cóż, każdy medal ma dwie strony...
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 20:48
(...) była zawsze osobą otwartą, sympatyczna i szczerą. W dodatku bardzo chętną do pomocy.

...dopóki ktoś był dla niej miły. Spróbowałabyś delikatnie zwrócić na coś uwagę, coś co świadczy o tym, że nie jest super i idealna, to zostałabyś dosłownie zjedzona  🙄
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 maja 2013 20:58
a ile tu "gorsetów" 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 maja 2013 21:07
wątek zamknięty
a ile tu "gorsetów" 😀


miało być retro, miało być kobieco, a wyszła...nuda  🤣

pitoszek no siwek ma świetnie założone siodło... 🤔
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 maja 2013 11:30
Dębowanie bez kasku niebezpieczne? A co powiecie na dołożenie do tego zestawu asfaltu jako podłoże? 🙄
wątek zamknięty
ach te problemy : o boże! XDDDD rzeczywiście tak bardzo kochasz Brdę >< pewnie tak samo jak Bałke co? nigdy jej nie kochałaś skoro zostawiłaś ją dla pierwszego lepszego konia -,- ciekawe czy My Star miałaby tylu zwolenników gdyby nie była xx i nie była nowa ;/

z aska tej dziewczyny z pbl http://ask.fm/balkowata666
wątek zamknięty
Ten caly kon o imieniu My Star to ma chyba pecha w zyciu
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
27 maja 2013 15:13
Tak przeglądam tylko od czasu do czasu, ale jestem nie w temacie - o co chodzi z My Star? Była w wątku folblutów, kojarzę kilka wypowiedzi gościa o nicku "My star" (doczytałam, że teraz to Szeryf Wielkopolan), a teraz imię tego konia w zestawieniu z jakąś dziewczynką. Ktoś mógłby to w miarę chronologicznie poukładać, bo się pogubiłam zupełnie już 💃
wątek zamknięty
Witam Was Serdecznie 🙂
Znam o to tuż tego chłopaka był kiedyś My star
Pierw zacznę dla Viridila
Kupił on kiedyś klacz angielek my star był to konik z niedobrym charakterem ale radził sobie jako samouk nawet mu dobrze szło później ją sprzedał i poszła w świat i ma teraz dobrze , Piotrek tak ma na imię ten chłopak bardzo bardzo dobrze opiekuje się końmi itp , codziennie je czyści , chodzi na spacery  z nimi , kopyta co 2 miesiące robi , ma dobre serce lecz wykorzystują go  nie raz 🙁 Jest wolontariuszem w fundacji itp daje radę i dba o konie swoje jak i konie odebrane od złych ludzi . Miał problemy kiedyś z jakąś panią X  o wpłatę trochę się pogubił słyszałam  ale to nie jego wina może poczęści bo nie pilnowała co i jak ale zmarła mu bliska osoba i nie myślał o tym walczyli o życie bliskiej osoby przez 3 miesiące i co jego najukochańsza osoba zmarła , więc wybaczcie mu pomyłki itp . Znam go od urodzenia jest dobrym chłopakiem lecz się pogubił trochę . Prosił mnie teraz że mu konto zbanowali czy jakoś tak czy coś ja mam konto nie dawno bo mi to nie potrzebne w jego imieniu piszę teraz co napisał ,, Bardzo wszystkich przepraszam za wyrządzone szkody i to co złe zrobiłem przepraszam wiem to moja wina staram się je poprawić , jeszcze raz przepraszam i proszę o wybaczenie mi błędów " Sorki ze się tak rozpisałam ale szkoda mi go . Proszę tylko o nie zbesztanie mnie hehe za ten post 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.