Śląsk

Jeśli chcecie tani i dobry lokal na spotkanie to chyba moge polecić  "Złotego Osła". Dania wegetarianskie za ok 10 zl. Pycha 😉
O, fakt, tam dania są przepyszne! Ale chyba miejsca trochę mało, co? Czy są tam jakieś większe stoliki?
ten Złoty Osioł też wygląda ciekawie 🙂
kurcze, nie wiem, czy dam radę 13.07 :/ a ostatni weekend czerwca? 29.06 dokładnie, sobota.
mam jeszcze egzaminy wtedy 🙁
a 6.07? co prawda w piątek idę na mecz do Spodka i nie wiem, jak się będę czuła 😁 ale powinnam być w stanie mówić 😉
Kurczę, większości pewnie weekend będzie pasował, co? Bo ja w weekendy (+piątek) to zupełnie nieuchwytna jestem 🙁 W tygodniu trochę lepiej, choć wieczorami też niespecjalnie.
ja przynajmniej przez lipiec (a może i całe wakacje) mam praktyki 7-15, więc jeśli mogłabym po południu, to znowu byłabym niewyspana, bo powrót z Katowic trochę mi zajmie. chyba że jakoś w czerwcu jeszcze, w ostatnim tygodniu się spotkamy. w tygodniu.
trzynastka   In love with the ordinary
03 czerwca 2013 16:04
W sumie... też bym was poznała 😉  :kwiatek: mooożna? 😉

[ Karutek, Ty prowadzisz ! Ja się nie będę znowu 100 razy zawracać :P ]
Dobrze mamo :P dla mnie moze być zarówno weekend jak i poniedziałek, ale najchętniej w pierwszym/drugim tygodniu lipca 😉
Jeśli początek lipca i weekend, to też się piszę na spotkanie (mogę wtedy zabrać 3 osoby z Gliwic  😉 ).
Mi też bardziej początek lipca pasuje  😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
04 czerwca 2013 22:21
Mi pasuje każdy termin do 30 czerwca 😉 Potem niestety nie wiem jak będę miała z wolnymi terminami :/ Do 30 czerwca mogę przyjechać zarówno w tygodniu jak i w weekend 🙂
O, fakt, tam dania są przepyszne! Ale chyba miejsca trochę mało, co? Czy są tam jakieś większe stoliki?
Jak chodziłam tam na spotkania robótkowe to sie spokojnie mieścilismy 😉 Bedzie więcej niz 20 osób?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 czerwca 2013 16:28
jak do Katowic, to ja się mogę przejechać, jeśli chcecie 😉
1.equi.dream
2.calore
3.Sankaritarina
4.Farifelia
5.Wendetta
6.Matuzaalem
7.Karutek
8. Safie
9. madmaddie
10. Żeglarz
11. nine
12. anea
Aktualna, chyba kompletna lista-do 20 nam jeszcze daleko 😉
Pewnie i tak trzeba tam zadzownic i zarezerwowac miejsce.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 czerwca 2013 17:12
Mnie pasuje i koniec czerwca i większość lipca 🙂
co do terminów, to mnie pasuje każdy weekend między 21.06 a 06.07 i potem dopiero 27.07. w tygodniu mogę do końca czerwca. może ustalmy na początek ten 06.07 i zobaczmy, ile osób będzie wtedy mogło? bo widzę, że większości właśnie początek lipca pasuje.
Ja mam niestety wtedy jeszcze egzaminy, ale i tak nie znajdziemy terminu, żeby pasowało wszystkim 😉 Chyba, że 22 czerwiec ?  👀
pewnie by się znalazł taki termin kiedyś we... wrześniu może 😁 mnie czerwiec pasuje 😉
czerwiec mi znowu odpada, z tego co czytałam to większości z nas pasuje chyba ten początek lipca 😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
09 czerwca 2013 12:22
A 29 lub 30 czerwiec? To jest ostatni weekend czerwca 😉 Mnie jeszcze pasuje, od 1 lipca może być ciężko...
To może zróbmy dwa terminy-czerwiec i lipiec, przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spotkania były dwa 😉 Niech każdy wpisuje, która data mu odpowiada.
Terminy do wyboru: 22 czerwiec oraz  6 lipiec
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2013 13:41
lipca, czerwca 😉
ja lipiec, 22 czerwca mi nie pasuje 😉
wiecie co, ja się dostosuję po prostu, więc moich zastrzeżeń nie bierzcie pod uwagę 😉 jakoś się ogarnę na któreś spotkanie na pewno 😉
W moim przypadku tylko 29 czerwca odpada (ze Stinga nie zrezygnuję  😁 )
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 czerwca 2013 16:25
Mi 22 czerwca jak najbardziej pasuje 🙂
mi pasuje prędzej ten 6 lipca..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 czerwca 2013 17:47
22 czerwca mi pasuje.
6 lipca nie wiem w jakim będę stanie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 czerwca 2013 16:02
jak z dworca autobusowego dostać się na Bytkowską?  nie ogarniam już  😵
e: zapomniałam dodać, że w Katowicach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się