Kącik Małolata...:D

Leeni heeej 😉
dzisiaj były kumpelki i nagrywałyśmy film na polski, ale powiem wam, że jedna sytuacja mnie zniszczyła 😂 poszłyśmy pod sklep (a wiadomo jak to na wiosce) stał taki pan, w sumie go znam i coś tam się zapytałam jak leci, taka luźna gadka szmatka (a on pijany) 😁 ja miałam na sobie szare dresy i na tyłku miałam wszyty napis cekinami i on do mnie: 'fajny napis', ja myślałam, że do kumpeli (a było do mnie)  i się pytam gdzie, a on 'na dupci' 😀 hahah no beka do teraz 😁 😁
Siemka Leeni. Ja też nie dawno dolączylam i wiem jak sie czujesz 😉 Opowiesz coś więcej o sobie?
Cześć wam wszystkim! dawno mnie tu nie było 😀 Tydzień temu miałam bal i było świetnie 😀 Szkoda tylko, że nie ma żadnego zdjęcia na którym moja twarz wyglądałaby normalnie 😁 Z ocenami już mam spokój wreszcie 😀 Dziś poprawiłam EDB i to był koniec mojej gimnazjalnej przygody z walką o średnią. Z jednej strony smutno, bo to oznacza koniec szkoły, rozstanie z moją świetną klasą, pożegnanie z panią od polskiego i od geografii, ale z drugiej to początek kolejnego rozdziału w moim życiu. Mam nadzieję, że okres liceum spędzę jeszcze lepiej niż gimbazę 😀 A jak tam u was z ocenami? Kiedy macie wyniki egzaminów? Ja mam mieć do 21, więc już nie mogę się doczekać 😀 To będzie zabawne 😀
Mojej walki o oceny jeszcze nie koniec, średnia 4.71 mnie załamuje, no bo żeby cztery setne do paska...

Sarito, ja należę do ludzi, którzy wiecznie się śmieją, kochają wszystkich od pierwszego wejrzenia i bez przerwy plotą piąte przez dziesiąte. 😀 Kocham konie (jestem uczulona i mam problemy z kręgosłupem, lekarz odradza nawet stęp) i małe dzieci, mam instynkt macierzyński i każdym w otoczeniu kilku kilometrów próbuję się zaopiekować. xD
Gniadata   my own true love
15 czerwca 2013 16:05
anioleczek ok masz jak w banku:> ach magia Malolat, wbijam do watku bez partnera na sete,wybijam z dwoma <3

w ogole haha osiagnelam szczyt lenistwa, mialam iść opijac noc pragi nie poszlam bo.. spalam. a dzisiaj rano u konia a potem supernatural all day long, taka regeneracja w sumie przed wiankami i dwoma imprezami pod rzad za 2 tyg (przynajmniej tak sie tlumacze sama przed soba, naprawdę to nic mi sie nie chce :hihi🙂

I w ogole jak to mozliwe ze ten czas tak szybko leci powie mi ktoś?
Małolaty cierpliwość popłaca-dostałam w końcu zdjęcia z mini pławienia koni.  😀 A jutro jazda na 11😲0.  😅
A ja miałam wczoraj bal. Było... pięknie było no.  💃 Polonez wyszedł super (klik), znacznie lepiej niż na próbach! Nikt się nie zabił i nie skompromitował, nawet ja (3 para  🙂 jakby ktoś nie poznał)
A część mniej oficjalna balu była super  😎 DJ był przezabawny a jedzenie było o takie o :  😜 😜 🙇 🙇
Wrzucam zdjęcia i uciekam.


Gniadata   my own true love
15 czerwca 2013 19:28
infantil ślicznie wyglądałaś! + jestem absolutnie zakochana w Twoich włosach  😜
gniadata dziękuje  😡
Hej hej! 🙂
Po długim czytaniu tego wątku dołączę, bo potrzebuję dużo wsparcia i i czasem się wygadać a Wy jesteście takie sympatyczne Małolaty!  😡  🙂
Kostka, idź sobie, ja Cię tu nie chcę, bo nie napisałaś o mnie niczego miłego  🙁  🤬 i ja nie będę sympatyczna.
W mojej szkole nie ma żadnego balu niestety :'(
  Co do średniej u mnie spoko pasek jest 😉
Leeni co do śmiania się i gadania mam tak samo 😀  ale dzieci nie lubie, mam złe doświadczenia. Moglabym zapytać skąd jesteś? Przerąbane masz z tą alergią i kręgosłupem. Współczuje
Infantil super wyglądasz. 🙂
Kuco hej 🙂 napisz coś więcej o sobie ok?
infantil ślicznie wyglądałaś i sukienka piękna  😜

a ja się muszę pochwalić, kończę gimbazę z bardzo dobrym z zachowania  😎 modliłam się o dobre, a tu nasza kochana wychowawczyni mnie wybroniła na bdb. 😀 nie sądziłam, że kiedykolwiek ją polubię, a tu proszę 😀 i ogólnie z końmi jest super, wszystko jest super. Motywacja do biegania nawet się znalazła i do jedzenia zdrowego jedzenia, a nie obzerania się syfem 😀
Infantil WYGLĄDASZ TAK PIĘKNIE!! I wgl infantil jest super! Udajmy, że nie popełniłam tego strasznego faux pas.  😁
A coś o mnie, ojej. Również uwielbiam się śmiać i gadać (Leeni, Sarito  😉 ) jeżdżę, zaczęłam jakieś konkretniejsze treningi w zasadzie dopiero dwa miesiące temu, zgrabnie wychodząc zza rekreacyjnej stodoły.
Oczywiście mam masę ambicji na starty i inne szaleństwa a co z tego wyjdzie zobaczymy.
Póki co 10 lipca brąz (pięknie proszę o kciuki  :kwiatek: ).
W grudniu kończę 16 lat, więc małolatą jestem w 100 %.
A poza tym wzięłam się za letni workout i o dziwo też jakoś znajduję motywację do zdrowego trybu życia (pomijając nocne szaleństwa na r-v i fb. 😉 ).
wilczyk trzymam kciuki za dalsze trzymanie formy, bo wiem jak czasem ciężko znaleźć jakąś motywację.  😉
Jak o balu to i ja wpadnę ze zdjęciami niżej.
Czuję, że zaczęłam wakacje. Ursynalia, bal, wczoraj robiliśmy z kumplami nasze spóźnione urodziny, we wtorek do Łodzi  💃
Kuco będę trzymać kciuki 😉
Alabamka super zdjęcia 🙂
Zazdroszczę wam balu ;(
Do wieczora mam wolną chatę 😎 w dodatku za 2 godziny przyjeżdża do mnie.. Ktoś... 😁 także teraz największe rozmyślania, w co się ubrać... 😵
Kuco - heej 🙂 Trzymam kciuki!
Alabamka - super fotki.
U mnie w tym roku już balu nie będzie, za rok pewnie też nie. Ale poloneza tańczyć będą.
Jak widać 3/4 miało już bale.
to ja pozostawię też po sobie ślad🙁pomniejszania nie chciało mi się robić, ale cóż)

Jeszcze wczoraj zrobiłam spóźnione urodziny..
maskara, nie mam nóg.
Jej, dziewczyny, wszystkie wyglądacie jak księżniczki!  😅
Ja nie miałam balu, chodzę do szkoły społecznej i w związku z tym mam trochę mniej ludzi w klasie... W sumie łącznie do 3 chodzi 16 os, więc bal się nie odbył a szkoda, bo to musi być super sprawa.  😉
Jak minął Wam weekend? Ja po szalonych ćwiczeniach ledwo żyję a dziś wypięłam strzemiona, żeby wreszcie złapać więcej równowagi, więc już w ogóle padaaam. A wciąż przede mną dzisiejsza seria ćwiczeń.  😵
Jedyne co jakoś mnie motywuje to lepsza kondycja, im więcej tak się pomęczę tym lepiej będzie mi się jeździło, no i bikini, też istotna sprawa.  😂
Jak u Was?  :kwiatek:
Dama, która to Ty? 😀
Ale miałam cudowny dzień. Ojejku, teraz tylko się nie zakochać 😁
kuco - u mnie nudy. Zwijam się dalej z bólu, a że dzisiaj niedziela mojego lekarza nie ma. Niestety. U mnie z jazdami chyba coś ruszyło do przodu. Jeżdżę AŻ raz na tydzień (nie licząc tego tygodnia bo czuję się jak się czuję). I mam pewną propozycję coś w stylu wolontariatu, ale jeszcze zapeszać nie będę 🙂


maiiaF - opowiadaj coś więcej! Nudzi mi się w domu i przyda mi się trochę pikanterii w życiu  😂
Matuzaalem - biedactwo, a co Ci jest?
maiiaF też jestem za opowieścią, bo dziś lazy sunday,w związku z wszechogarniającym bólem.  😂
Kuco - boli mnie brzuch, mam mroczki przed oczami jak tylko wstanę z łóżka, jest mi niedobrze, mam ataki duszności i zimna, mam katar, wcześniej miałam gorączkę.. Chyba się przeziębiłam.
Nie no w sumie nie ma co opowiadać... Jeszcze 😁
maiiaF - no to jak będzie to pierwsza jestem na PW - szczegółowe 😀
Ja wiem, że na pewno jest  😎
Matuzaalem o rany, nie chciałabym tak przechodzić przeziębienia. :/
Mnie wszystko boli, ale prócz tego (w ramach dostarczania jakiejś marnej pikanterii  😁 ) zaczyna mi się układać z pewną osobą i chyba się zakochałam.  💘
Nie zapeszam więcej, żeby potem nie było!  😀
maiiaF to tylko kciuki trzymać można póki co.  😀
No mówię Wam, nie kłamię! 😁 bo to w sumie tak zależy z której strony patrzeć, ale to nasze pierwsze spotkanie takie było.. 🤣
maiiaF ja jestem ta z prawej.
Matuzaalem trzymaj się!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się