Howrse gra :)

Ja zbierałam K,rew, i dzięki temu mam 20 składników, wsadziłam do pieca 29 przepis, będę miała Boskiego. 🙂
Aaa w sumie nie pomyślałam, choć i tak nie mam tyle czasu, by dla 20 koni dać KM i potem im zabierać skrzydła, ehh poczekam jeszcze te 2 dni.
Teraz mi się piecze 32 przepis - 10 diamentów.
Ja dawałam tylko jednemu, tzn.dawałam i zabierałam, szło szybko.
Cierp1enie, przecież to szybko idzie 😉 Też nie wpadłam na pomysł żeby zebrać 20 pegazów. Ale mam 19 mąk, liczę że uzbieram jeszcze jedną. Najgorsze że muszę zrobić jeszcze 3 przepisy, a mam na 2 tylko ;/ Może jutro wpadnie coś, dzięki czemu uda mi się jeszcze jeden przepis upiec. Miałabym NYKSa, ale przez całą promocję miałam 2 aromaty ;/ W ogóle ich nie dostaję! Podobnie z orzechem na zestaw Hery;/
PILNIE KUPIE 2xRÓG OBFITOŚCI ZA 3 KUPONY  😉
o matko, jakaś farma na howrse, wygląda jak farmiville na fejsie 😵
Dunkaa mogę sprzedać
Jaki jest sens kupowania 2 rogów za 3 kupony? Jak za 2 sama sobie możesz kupić??


Własnie patrzę, a na sprzedażach błyskawicznych skrzydła pegaza za 80 tyś. A na aukcji można Pegaza kupić za 20 parę... Nie ogarniam tej gry czasem.
o losieee farma w nowej promocji heh


Już uzbierałam 20 składników  😁 otworzyłam kolejne 2 ro i akurat wpadły 4 masła 🙂 Kwarca wyciągam z piekarnika o 19😲0 🙂
calore, to kolejna promocja? Znowu trzeba mieć 20 rogów obfitości? Czy coś innego zbierać? 😉

Ja mam na tej promocji dupę po prostu, od samego początku nie dostałam ani razu orzecha laskowego, nie mogę go też złapać na błyskawicznych, tak samo aromat pomarańczowy, dwa razy mi się trafił tylko :/
No, ale zbiorę dwa mleka i sobie zrobię drugi róg obfitości przynajmniej. I zrobiłam 5 żywioł. Trzeba zauważać plusy.
a ja to wiem, to jakiś mix różnych promocji. są zadania to wykonania (typu pogratuluj graczowi), sieje się coś, podlewa i potem zbiera, w RO jest nawóz i chyba chodzi o to, że jak się ileś tych roślinek zbierze, to dostanie się kolejnego konia wiatru. ale ja się w to bawić nie zamierzam 😁 a, można znajomym wysyłać wodę za 1000eq od osoby 🤔wirek:
Cierp1enie, sprawdź wymiany 🙂
calore , też uważam że ta promocja jest meega dziwna , posadziłam  dynię która daje boskiego konia ale czy ją zbiore to nie wiem , za dużo RO chyba będzie trzeba ,  a promocja strasznie podobna do tej gdzie trzeba było kwiatki sadzić , i były nasionka , fioletowe zielone , złote , rózowe



KUPIE 5 żywioł  na PL
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
17 czerwca 2013 14:55
Dziewczyny ta farma jest na com czy na pl? 😉
na razie na com, niedługo na pl też będzie.
jak dla mnie takie głupie promocje są super, bo robię w tym czasie zapasy, a inni się spłukują ;p w tą nie zamierzam nawet wchodzić, bo mi się zwyczajnie nie podoba z wyglądu 😉
Nie szuka ktoś pracy na pl? Pilnie szukam kowala i instruktora, maksymalne wynagrodzenie + bonusy 🙂
Wrzuciłam Kwarca! Ja kolejną promocję odpuszczam, trzeba odbudować zapasy 😉
calore -dzięki za prezent  :kwiatek: Ja też na com Ci coś zostawiłam 🙂
Może ktoś chciałby się wymienić końmi z ZJ SZJ albo niedrogo sprzedać ? Mam na wymiane sporo koni z zj.
Mam wolny boks 2** z prysznicem jakby ktoś chciał (nie wiem czy dla Was też poszukiwany wiecznie, bo ja rzadko mogę się na ten prysznic załapać gdzieś  😁 )
Jaki jest sens kupowania 2 rogów za 3 kupony? Jak za 2 sama sobie możesz kupić??


taki jest sens, że RO sama sobie nie kupię do zapasów  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2013 17:50
Mógłby mi ktoś wysłać rzepę? Na nick: Torqoise
Poszło zaproszenie 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2013 18:03
Plackowata, Dzięki 🙂
[quote author=xxagaxx link=topic=49169.msg1804569#msg1804569 date=1371474123]
Jaki jest sens kupowania 2 rogów za 3 kupony? Jak za 2 sama sobie możesz kupić??


taki jest sens, że RO sama sobie nie kupię do zapasów  😉
[/quote]

a po co je mieć w zapasach?


Mam Kwarca 😀 Już raczej nic więcej nie upiekę ale chociaż jest boski 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2013 07:23
ja mam ogrom składników, ale oczywiście nie tego &$^%$@#@ kokosa  👿
wrzuciłam po raz 3 strzałę artemidy, później poświęcę jednego roga i upiekę herę chyba  🙄
xxagaxx po to żeby wymieniać na inne rzeczy?  😉


Dziewczyny, pilnie potrzebuje dwóch wymian!
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 czerwca 2013 13:33
sprzedam nyxa za 3 kupony + 50tys eq i 5ty żywioł za 2 kupony + 20tys eq! 🏇

wymienię z angielskiego na polskie howrse:
1x Horn of Plenty
1x Zeus' Lightning Bolt
1x Philotes' Stroke
3x Harmony Pack
Chętnie kupie 5-ty! Nick ArinStreal  😉
Dunkaa, mnie ta gra wciąż za dziwa dlatego się pytam, w sumie teraz rogi w cenie 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
19 czerwca 2013 14:49
sprzedam 5 żywioł za 3 kupony ^^
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się