Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

no ja mam takie za 300 ...w promocji, tez nie 30 z biedronki. a w opisie sa oddychajace itd i bez nakazu specjalnej bielizny (jak i te za kilkadzesiąt), w specjalnej bieliźnie to i w foliowej p-deszcz się nei zapocisz... p-deszcz 5 zł, softshell-500 ....
chyba wole kurteczki -wiatrowki za "grosze" przy tym... efekt cieplno-deszczowy taki sam, a bez sauny.
i ja sie tez nie poce (bo nie jest to efekt przegrzania - jak ciepło nawet nie próbuje zakładać, a braku/ograniczenia "oddychania" tkaniny)- ja paruje... jak tereska. bo jak sa mokre rękawy...to nie jest pot.
a..i ta z biedry schnie szybciej, mniej saunuje niz ta za 300 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 czerwca 2013 11:21
Ja jak biore swoją do roboty w terenie to trzeba przyznać że troche saunuje. No ale co ja sie namacham to moje, więc tragedii nie ma.
Najlepsza kwestia to ochrona przed wiatrem. Ta biedronkowa bardzo fajnie sie sprawdza w wietrzne dni.
Węziłam sobie to cudo i teraz przy najbliższych okazjach brykam w niej wszędzie. Chwalę sobie. NIe miałąm jeszcze tak fajnej kurtałki. :kwiatek:

Ostatnio w Biedronce były koszulki z zespołami (Depeche Mode, Kiss i coś tam jeszcze). Ja się w swoich biedronkach już nie załapałam  🙁
Czy jeżeli któraś dobra dusza znalazłaby w jakiejś biedronce u siebie koszulkę z Depeszami (L najchętniej, ale ew. M) mogłaby mi ją kupić i wysłać? Opłacę oczywiście wszystko :kwiatek:
Jeżeli jakaś obywatelka Warszawy widziała gdzieś te koszulki to też poproszę o informacje w której biedronce  🙂



edit : załatwione! :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 czerwca 2013 13:10
Ja widziałam na pewno z Coldplay ale czy z Depeszami była to nie wiem, teraz rzucili nowy towar więc pewnie ciężko będzie znaleźć
Ja dziś w biedronce zakupiłam sobie 2 pokrowce na odzież (po 6,99), które przyszyje sobie do czapraka jako torby  😁

Mają 2 przegrody, z jednej jest siatka z drugiej "materiał" 🙂
oo fajna na szczotki by była 😀
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
21 czerwca 2013 07:35
W Biedronce:
od 24.06 lampy owadobójcze (sama już się czaje,pewnie kupię z 4 sztuki)
od 1.07 latarki czołowe-z pewnością przydatne dla amatorów terenów 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 czerwca 2013 10:31

od 1.07 latarki czołowe-z pewnością przydatne dla amatorów terenów 🙂

Albo dla miłośników naturalnego strugania 🙂
[quote author=iskierkowa link=topic=485.msg1808056#msg1808056 date=1371805283]

od 1.07 latarki czołowe-z pewnością przydatne dla amatorów terenów 🙂

Albo dla miłośników naturalnego strugania 🙂
[/quote]
I dla tych co nie mają światła w stajni 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 czerwca 2013 11:47
Mamy kogoś z Decathlonu? Chciałam zamówić sobie kamizelkę ochronną. Problem w tym że rozmiaru nie ma w sklepie internetowym ani w żadnym stacjonarnym w Polsce (przy niektórych województwach jest napis "już wkrótce"😉, da się zamówić czy nie? Jeśli tak to jak i ile czasu by to trwało? 👀
powodzenia  🙄
Misskiedis masz PW. Strona niestety nie do końca jest zgrana ze stanem w sklepie, więc mogą pokazywać się błędne informacje 🙂
od 1.07 w Tchibo będzie kilka końskich rzeczy-
kantary, kamizelki, kurtki, bryczesy, kaski, rękawiczki, skrzynka ze szczotkami, gumowe oficerki  😉
Jest gdzieś na stronie internetowej?
nie, jest w gazetce  😉
czy masz możliwość wrzucenia skanu gazetki? :kwiatek:
A to będzie w sklepach stacjonarnych, tak ? Czy w tych internetowych też ? Orientuje się kto?

Ciekawe jakie będę ceny  😀
porobiłam fotki telefonem, bo szybciej  😉

przepraszam za jakość  😡















Ciekawe jakie będę ceny  😀


z tego, co widzę powalające   jak na niejeździecką firmę...😲
wszystko widać  :kwiatek:
edit.  _Gaga, o tym samym pomyślałam.
A to będzie w sklepach stacjonarnych, tak ? Czy w tych internetowych też ? Orientuje się kto?


wg. gazetki w stacjonarnych będą prawie wszystkie rzeczy, reszta do zamówienia przez internet od 24.07
Gdyby ktoś chciał to w Zarze jest fajna bluzka z długim w sam raz na zawody: szafirowo-białe paseczki, biały kołnierzyk, białe mankiety, 99 PLN.
Tchibo super drogo🙁
😲 Dobrze, ze w tchibo są regularne wyprzedaże....
Faktycznie niezłe ceny. Mogliby chociaż wysilić się i stosować prawidłowe nazewnictwo 🙄

Czy ktoś testował te lampy na komary z biedronki?
Końskie rzeczy w TCHIBO  ❗  🤔
A tak z ciekawości, czy ktoś macał te końskie rzeczy w Tchibo? Zapowiadają się fajnie jak ofertę niekońskiego marketu? Nazwy produktów mnie trochę zniechęciły, no i ceny też...  🙄
Ja zamierzam kupić córce bryczesy (129zł) więc zdam relacje  😉
Ok  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się